Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ?


Recommended Posts

κοριτσια νομιζω οτι με τον αντρα μου ειμαστε το μοναδικο ζευγαρι που δεν εχει ακουσει τους χτυπους της καρδιας του μικρου μας :mad:

οταν πηγαινα σε γιατρο στην Αθηνα παλια, τυχαινε και εμπαινα στο εξεταστηριο εκεινο που δεν ειχε τον καταλληλο υπερηχο να ακουσουμε ηχο.

στην αυχενικη, ο γιατρος δεν μας εβαλε ηχο.

μετα αλλαξα πολη και γιατρο, οποτε οταν τον επισκεφθηκα δεν μας εβαλε ουτε αυτος ηχο. πηγα για πρωτη φορα και ντραπηκα να του το ζητησω.

τωρα περιμενω την β' επιπεδου. εκει βαζουν ήχο ούτως ή άλλως ή πρεπει να το ζητησω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό να αποκτήσεις το μωράκι σου. Στη β'επιπέδου όχι μόνο θα ακούσεις τους χτύπους της καρδιάς αλλά θα έχεις την ευκαιρία να δεις το μωράκι σου για πάρα πολύ ώρα. Εγώ κρατώ τη β'επιπέδου στις πιο πολύτιμες αναμνήσεις μου από την εγκυμοσύνη μου.

Καλά αποτελέσματα σας εύχομαι...

*

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το να ακουσουν και να μετρησει το μηχανημα τους χτυπους ειναι απο τα βασικοτερα και απαραιτητα πραγματα που κανουν οι γιατροι οταν εξεταζουν μια εγκυο. και παντα μετα γραφουν στις εξετασεις ποσοι ηταν οι χτυποι και βαζουν φωτο απο απο τον υπερηχο. δεν καταλαβαινω γιατι ως τωρα δεν εχεις ακουσει το μωρο... μονο στον γιατρο του ικα μου συμβαινει αυτο -που παω μονο για φαρμακα-, αλλα επειδη το μηχανημα ειναι απο τον καιρο του Νωε...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

μου κανει τρομερη εντυπωση... αφου με το που κανεις τον 1ο υπερηχο βαζουν να το ακουσουν... ποσο μαλλον στα συγκεκριμενα κεντρα... δεν τους ρωτησες γιατι δεν το εβαλαν?

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τους ρωτησα. οσο πηγαινα στο γενεσις, τυχαια παντα εμπαινα εκει που το μηχανημα λεει οτι δεν εχει ηχο. ο Παντος μου ελεγε : αφου την βλεπουμε την καρδια να χτυπα μην αγχωνεσαι. μετα στην φωτο του υπερηχου παντα ηταν γραμμενο επανω ποσους χτυπους εχει.

οταν αλλαξα γιατρο, (εχω παει 1 φορα) του το ειπα και λεει ειναι νωρις ακομα για να το νιωσεις. λεω, δεν εννοω αυτό, εννοω να ακουσουμε τον ηχο. δεν μου απαντησε. ντραπηκα να το συνεχισω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...