Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα σε όλες!!!!

θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες για τις πληροφορίες και το κουράγιο που μου δώσατε όλον αυτόν τον καιρό.

μπορεί να μην έπαιρνα μέρος σε όλες τις συζητήσεις αλλα απο αυτά που διάβαζα έμαθα παρα πολλά!!!!

σήμερα είναι η τελευταία μέρα μου στη δουλειά. μπαίνω στον 8ο και παίρνω άδεια!!!

το θέμα είναι ότι θα λείπω αρκετά καθώς μου δίνουν απο τη δουλειά άδεια περίπου 1 χρόνο και δυστυχώς δεν έχω υπολογιστή στο σπίτι μου. έτσι δεν θα μπορω να ενημερώνομαι και πιστέψτε με θα μου κακοφανεί πάρα πολύ. κάθε μέρα έμπαινα στο forum και αισθανόμουν ότι είμαι μέρος μιας παρέας η οποία θα μου λείψει αρκετά.

απο τη μια αγχώνομαι μιας και πλησιάζει η ημερα που θα αγκαλιάσω τον μπεμπη μου (21-22/6), και απο την άλλη θέλω να περάσουν γρήγορα οι μέρες για να τον σφίξω στην αγκαλιά μου!!!!

εύχομαι σε όλες τις μανούλες τα καλύτερα και σε όσες περιμένουν τα αγγελούδια τους να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπίζω όταν γυρίσω με το καλό να σας ξαναβρω!!!!

σας εύχομαι καλό πάσχα και καλά να περάσετε!!!!

ο Θεός να έχει καλά εσάς και τις οικογένειές σας και προπαντώς τα αγγελούδια σας!!!!!

 

και πάλι ενα μεγάλο ευχαριστώ!!!!!

σοφακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ζουζουνιτσα,ευχωμαι οι πληροφοριες που σου δωσα για την γενικη κλινικη να σου φανουν χρησιμες.με εναν πονο και καλη ξεκουραση μεχρι την μεγαλη μερα.....θα μου λειψεις.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλό και με εναν πόνο!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

190042i0hi9s8bzd.gif

 

Εύχομαι καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης ,έναν εύκολο τοκετό κι ένα γερό ,όμορφο και καλότυχο αγοράκι.

Καλή Ανάσταση κοντά σε αυτούς που αγαπάς.

Και μην ξεχνάς ότι σε περιμένουμε ...

ΣΤΕΛΛΑ blbnp2.png DF5ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι κι εγω με τη σειρά μου καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης,ενα γερό αντράκι κι εναν εύκολο τοκετό.Καλές γιορτές και σε περιμένουμε.....

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...