Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΥΛΟ ΕΜΒΡΥΟΥ!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

Επειδή έχω "φορτώσει", τα "έχω πάρει στο κρανίο" και γενικά είμαι έξω φρενών, ήθελα απλά να εκφράσω εδώ το θυμό μου!!!

Είμαι μανούλα ενός αγοριού 7 1/2 μηνών.

Συνάντησα τυχαία στο δρόμο μια παλιά γνωστή μου, η οποία είναι 6 μηνών έγκυος και ο γυναικολόγος της είδε στον υπέρηχο ότι το έμβρυο είναι κορίτσι... Το πιστεύει κανείς ότι η κοπέλα είναι πολύ στενοχωρημένη γιατί ήθελε γιο;;;; Το πιστεύει κανείς ότι δεν χαίρεται την εγκυμοσύνη της γιατί θα γεννήσει κορίτσι και όχι αγόρι;;; Το πιστεύει κανείς ότι, ενώ υπάρχουν τόσα ζευγάρια που παλεύουν να κάνουν παιδάκι (και άλλοι τα καταφέρνουν, άλλοι όμως όχι...) κάποιοι ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ (τι άλλο να πω) δυσαρεστούνται με το φύλο του εμβρύου;;;; Είναι δυνατόν;;;

Ποτέ δεν με ενδιέφερε το φύλο του παιδιού που θα γεννούσα! Ποτέ δεν με απασχόλησε! Το μόνο που παρακαλούσα τον Θεό: ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ!

Είμαι έξαλλη!! Αυτά!

[Με το καλό όσες περιμένουν τα μωράκια τους:)]

eNortjK1UjIxMjEwVrIGXDASjgKZ27.pnga%3E
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα με κάλυψες απόλυτα με το μηνυμά σου. Δεν χρειάζεται να συμπληρώσω κάτι παραπάνω εκτός από το "ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ" απέναντι σε αυτο το μεγάλο θαύμα της εγκυμοσύνης που εκατομμύρια γυναίκες παρακαλούν καθημερινά να το βιώσουν. Να ευχηθώ στην γνωστή σου με το καλό να φέρει το μωράκι της στον κόσμο γερό και δυνατό και σε εσένα να χαίρεσαι το αντράκι σου.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσια, πραγματικά χρειάζεται ψυχοθεραπευτή... Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα... Μόνο που θυμάμαι το ύφος της όταν μου είπε ότι είναι κορίτσι το μωρό... Μέσα στην θλίψη ήταν...!!!!! Αφού, ειλικρινά, για μια στιγμή νόμισα πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την εγκυμοσύνη της...όχι ότι το πρόβλημα ήταν το φύλο του μωρού...!!! Τα έχασα! Έπεσα από τα σύννεφα!!!! ΈΛΕΟΣ! Δώρο Θεού και να φέρεται έτσι;

Βλέπω φιλικά μου ζευγάρια να κάνουν χρόνια ολόκληρα προσπάθειες εξωσωματικής και τρελαίνομαι...!

Δεν θα άλλαζα με τίποτα τον λεβεντάκο μου... και κορίτσι να ήταν πάλι δεν θα την άλλαζα με τίποτα!!! Είμαστε σοβαροί;

 

eNortjK1UjIxMjEwVrIGXDASjgKZ27.pnga%3E
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω....ΚΡΙΜΑ!!!

ελπιζω συντομα να καταλαβει το λαθος της και να μην κανει κακο στο αγγελουδι που εχει μεσα της και σιγουρα καταλαβαινει οτι ειναι ανεπιθυμητο....ελεος!!!!!!!!!!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θυμηθηκα την κουνιαδα μου που ηθελε κοριτσι κ οταν εμαθε οτι ειχε αγορι με παιρνει τηλ απο ελλαδα κ μου λεει με ΒΑΡΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ

''το μωρο τελικα ειναι αγορι ...ασε απο το πρωι ολο κλαιω'':shock::shock::shock:

εντωμεταξυ πριν μαθει το φυλλο την ειχαν στειλει θεσ/νικη για ειδικες εξετασεις γιατι το εμβρυο ηταν πολυ μικρο για την εβδομαδα που ηταν.κ την ρωταω

τι εγινε με τις εξετασεις κ μου λεει ''ααα αυτες τελικα καλα βγηκαν,εγω για το οτι ειναι αγορι δε μπορω να σταματησω το κλαμα'':shock::shock:

την εκραξα της λεω καλα αντι να εισαι ευχαριστημενη που τελικα το μωρο ειναι υγειεστατο κλαις επειδη ειναι αγορι??ε εισαι αχαριστη :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θυμαμαι μια η οποία είχε κανει αγορι πρωτα στο 2ο περιμενε κορίτσι.

9 μήνες κλάμα και αυτη και ο αντρας της!!! Αφου ελεγε δεν το θέλω!!!!

 

Τελικά τωρα πια τρωει ΤΟ ξυλο ο μεγάλος γιατι κανει ζαβολιές η μικρή!!!

 

Παντως γνωρίζω οτι το συγκεκριμενο ατομο οταν ηταν μικρη ακουγε την γιαγια της να βρίζει την μανα της μπροστα σε ολο τον κόσμο "μωρή που γεννησες μουν...." και ας είχε εναν αδελφο.

 

Να μου πεις και αντι εκεινη να μην κανει οτι δεν της αρεσε να της κανουν το εκανε στο ιδιο της το παιδί!!!!!! κι ομως υπάρχουν πολλοι που συγνωμη κι ολας δεν είναι για να γινουν γονεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τρελαίνομαι με τετοια πράγματα γιατι κι εγω είμαι από αυτούς που ακόμα προσπαθούν.

 

Τέτοια άτομα δυστυχώς συνέρχονται και εκτιμούν τη ζωή όταν τους συμβεί κάτι που θα τους ταρακουνήσει...δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Δεν είμαι ψυχολόγος, αλλά αυτό που έχω συμπεράνει από συμπεριφορές ανθρώπων που επιθυμούν διακαώς αποκλειστικά για το παιδί τους να είναι είτε αγόρι είτε κορίτσι, έχουν πολλά απωθημένα και άσχημες εμπειρίες είτε από τον πατέρα είτε από τη μητέρα τους, π,χ, κάποιος ή κάποια που δε θέλει σε καμία περίπτωση αγόρι είναι πολύ πιθανό να είχαν προβληματική σχέση με τον πατέρα τους ή κάποιοι που δε θέλουν με τίποτα κορίτσι, ίσως να είχαν προβληματική σχέση με τη μητέρα τους. Συνδιάστε το από περιέργεια και θα εκπλαγείτε από τη συσχέτιση. Όπως και να έχει, όταν ένας άνθρωπος αποφασίσει να γίνει γονιός θα πρέπει πολύ συνειδητοποιημένα να φέρεται σαν ώριμος άνθρωπος, να προσφέρει ΜΟΝΟ αγάπη στα παιδιά του κι αν δεν μπορεί να το κάνει αυτό, ας πάει να κάνει καλύτερα μία ψυχανάλυση γιατί δεν του φταίνε σε τίποτα οι άμοιρες ψυχούλες να υφίστανται τα ψυχολογικά προβλήματα του καθενός!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ξέρω μια περίπτωση που ο "ευτυχής" πατέρας ήθελε αγόρι και τελικά το μωρό ήταν κορίτσι... ε αυτό ήταν αρκετό για να έχει νεύρα και να μιλάει άσχημα στην γυναίκα του λες και ήταν κάτι κακό ή λες και έφταιγε η κοπέλα που το μωρό δεν ήταν αγόρι!!! Δεν ξέρω αν θα΄ανεχόμουν τέτοια συμπεριφορά... αντί να δοξάζουν και να ευχαριστούν το Θεό που τα μωρά τους είναι υγιή... τι να πω!!

an1cHjo0g410030MDAwMDkyZHwyMTQ3NDE4N2xqYXxlcGl0ZWxvdXMgaXJ0aGVzISEh.gif

Link to comment
Share on other sites

Πόπη, αυτού του πατέρα ας του πει κάποιος χαιρετίσματα. Αν ήξερε καλύτερα, θα γνώριζε ότι ουσιαστικά το φύλο του παιδιού καθορίζεται από τον πατέρα, άρα αν ήθελε να έχει νεύρα με κάποιον, ας είχε με τα μούτρα του :evil:

 

Εγώ έχω 2 τέτοια παραδείγματα και πραγματικά κάθε φορά που τα θυμάμαι εξοργίζομαι. Το ένα είναι η κουμπάρα μου, που αφού προσπαθούσε χρόνια, έμεινε έγκυος σε δίδυμα με εξωσωματική. Εκείνη έλεγε ότι ήθελε αγόρια, εγώ την πείραζα ότι είχε κορίτσια. Είδαν κάποια στιγμή το πρώτο, κορίτσι. Μου έλεγε ότι οι ελπίδες της πια ήταν στο δεύτερο. Μετά από περίπου 1 1/2 μήνα είδαν και το δεύτερο, κορίτσι. Να κλαίει μ'αναφιλητά, να πέσει σε κατάθλιψη... την μπινελικωνα που αντί να χαίρεται που κατάφερε να κάνει τα παιδάκια της, εκείνη έκλαιγε γιατί ήταν κορίτσια. Δε μου μιλούσε για 2 εβδομάδες (γιατί έφταιγα εγώ, λέει, που της το γκαντέμιασα :shock: ).

 

Όταν έμεινα εγώ έγκυος, μετά από πολλές δυσκολίες και σε μια πάρα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη, πάλι τα ίδια με τ'αγόρια. Της εξηγούσα ότι εμένα δε μ'ενδιέφερε το φύλο, αλλά η υγεία των μωρών μου. Όταν την ενημέρωσα ότι είχα κοριτσάκια, η απάντησή της '"Όχι, ρε γαμώτο!" Εκεί έγινα έξαλλη και της είπα με σχεδόν ουρλιάζοντας ότι της απαγορεύω να ξαναεκφράσει τέτοιου είδους άποψη για τα μωρά μου και ότι δε ζούμε όλοι στο μεσαίωνα όπως εκείνη. Έκανε άλλες 2 εβδομάδες να μου μιλησει.

 

Και το δεύτερο παράδειγμα είναι η πεθερά μου, που όταν έμαθε ότι η κορη της ήταν έγκυος σε αγόρι, τα μούτρα τα είχε κατεβασμένα μέχρι και που γεννήθηκε το μωρό, γιατί δε θά'περνε το όνομά της :shock:

 

ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!!

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε καλά! Τι κόλλημα τρώνε οι άνθρωποι... Η μάνα μου ήταν μαζί μου στην αυχενική διαφάνεια στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου και το πρώτο πράγμα που είπε ο γιατρός είναι ότι είναι αγόρι και κόντεψε να λιποθυμήσει! Τα άκουσε απ' την καλή όταν φύγαμε και δεν ξαναμίλησε. Αντί να ευχόμαστε να είναι γερά κοιτάμε το φύλο.

Αγόρια μου είστε οι λατρείες μας!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ψυχολόγος, αλλά αυτό που έχω συμπεράνει από συμπεριφορές ανθρώπων που επιθυμούν διακαώς αποκλειστικά για το παιδί τους να είναι είτε αγόρι είτε κορίτσι, έχουν πολλά απωθημένα και άσχημες εμπειρίες είτε από τον πατέρα είτε από τη μητέρα τους, π,χ, κάποιος ή κάποια που δε θέλει σε καμία περίπτωση αγόρι είναι πολύ πιθανό να είχαν προβληματική σχέση με τον πατέρα τους ή κάποιοι που δε θέλουν με τίποτα κορίτσι, ίσως να είχαν προβληματική σχέση με τη μητέρα τους. Συνδιάστε το από περιέργεια και θα εκπλαγείτε από τη συσχέτιση. Όπως και να έχει, όταν ένας άνθρωπος αποφασίσει να γίνει γονιός θα πρέπει πολύ συνειδητοποιημένα να φέρεται σαν ώριμος άνθρωπος, να προσφέρει ΜΟΝΟ αγάπη στα παιδιά του κι αν δεν μπορεί να το κάνει αυτό, ας πάει να κάνει καλύτερα μία ψυχανάλυση γιατί δεν του φταίνε σε τίποτα οι άμοιρες ψυχούλες να υφίστανται τα ψυχολογικά προβλήματα του καθενός!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Συμφωνώ απόλυτα! Εγώ πποστέυω 100% οτι τέτοιοι άνθρωποι είναι με τρελλά απωθημένα κ κόμπλεξ. Και έχω παρατηρήσει οτι ειδικά οι άντρες που θέλουν ΜΟΝΟ αγόρια έχουν πραγματικά πολλά ¨θέματα¨κ με τον εαυτό τους κ με τουα άλλους!

Έχω συγκεκριμένα παράδειγμα ενός γνωστού μου με πολλά ψυχολογικά (στη κυριολεξία) που από τη στιγμή που έμαθε οτι θα κάνει αγόρι άρχισε σε όσους έχουν κορίτσια σχόλια τύπου ¨έλα ρε μ...κα να σου μάθω πώς κάνουν αγόρια¨, κ μιά φορά που κάποιος έκανε λάθος κ του είπε να χαίρεσε τις γυναίκες σου (γιατί νόμιζε οτι είχε κόρες), του απάντησε με νεύρα ¨μή με προσβάλεις¨. Και να φανταστείτε οτι αυτό το ζευγάρι προσπαθούσε για παιδί 7 χρόνια!!!

Βεβαίως δέν εννοώ οτι όλοι όσοι δηλώνουν μια προτίμηση σε φύλο παιδιού έχουν ψυχολογικά(για να μή παρεξηγηθώ). Μιλάω μόνο για τέτοιες ακραίες περιπτώσεις!

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα΄ιδια έχω συναντήσει και εγώ. Οι περισσότερες κάνυονυ σαν τρελε΄ς για κορίτσια. Οι ξαδέλφες μου έχουν από δύο και το περηφανεύονται όταν πήγαιναν στον υπέρηχο έλεγαν στην μήτέρα μου ότι έκαναν τάμα να είναι κορίτσι. Πολλές φίλες που ρωτάω γιατί μου έχουν απαντήσει γιατί είναι αλλιώς και είναι χαριτωμένες και θα τις αγοράζουν φουστανάκια και κοκκαλάκια κλπ. Εγώ πάλι αναρωτιέμαι ΄ποσο μουρλός μπορεί να είναι ο κόσμος για να θέλει παιδιά λές και είναι κούκλες για να τα στολίζει. Αυτό θα ήταν ενδιαφέρον να αμς το εξηγήσει ένας ψυχολόγος έαν υπάρχει στο forum κάποια κοπέλα που είναι ας μας λύσει την απορία. Εν τω μεταξύ΄έχω ένα αγοράκι και περιμένω το δέυτερο σε λίγες μέρες όταν με βλέπουν με το παιδί στο χέρι και του΄ρλα την κοιλιά άγνωστοι και με ρωτάνε τι είναι ιδίως οι ηλικιωμένοι (γυναίκες και άντρες) με κοιτούν περίλυποι σαν να με λυπούνται και λένε εντάξει δεν πειράζει τι να κάνουμε καλά είναι και τα αγόρια αλλά να μωρέ άλλο το κορίτσι για την μάνα. Μα καλά έχουν παλαβώσει όλοι?

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γελάω τόσο πολύ... είναι ζαβός ο κόσμος. Την ίδια ακριβώς αντίδραση έχω κι εγώ που έχω δύο κοριτσάκια. Τις έχω στο καρότσι, σταματάνε για να τις δούνε, με ρωτάνε χαμογελώντας "Ένα κι ένα είναι;", "Όχι", τους λέω, "κοριτσάκια και τα δύο". Και ξαφνικά χάνεται το χαμόγελο απ'το πρόσωπό τους, σκύβουν το κεφάλι και το κουνάνε λες και συμπάσχουν με κάποιον πόνο που θα έπρεπε να έχω βαθειά μες στην καρδιά και μου λένε "Δεν πειράζει, κορίτσι μου. Την υγειά τους νά'χουν". Βρε ουστ απο'δώ! Και μετά ξεκαρδίζομαι.

 

Αλλα κι εσύ όταν στο ξαναπούν πες τους ότι θα γίνεις καλή πεθερά και θα έχεις τις νύφες σαν κόρες. :wink:

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

φιλη της μανας μου, ειχε 3 αγορια...

 

ειχε λυσσαξει για κορη... μεγαλη πια, στα 44 της, ξαναμενει εγκυος ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ...

 

ναι, καλα, γελουσε ο Θεος μαζι της, κι εσπαγε πλακα... ειχε παρει και ποπκορν και ειχε κατσει και κοιτουσε τη γεννα της!!! διδυμα αγορια!!!! παρ ολιγο να παθει αποπληξια η γυναικα, εκει την ωρα του τοκετου...

 

φαστ φοργουρντ 30 χρονια μετα...

 

ο ενας της γιος, παντρεμενος με 3 κοριτσακια, παει για το τεταρτο.... ειχε λυσσαξει η γιαγια να δει ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ.... δεν ειχε παρει το μαθημα της...

ξαναμανα, ποπ κορν ο Θεος... ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... ξανα...

 

 

χεχεχχεχεχεχεχχεχεχχεχεχεχε!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλη της μανας μου, ειχε 3 αγορια...

 

ειχε λυσσαξει για κορη... μεγαλη πια, στα 44 της, ξαναμενει εγκυος ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ...

 

ναι, καλα, γελουσε ο Θεος μαζι της, κι εσπαγε πλακα... ειχε παρει και ποπκορν και ειχε κατσει και κοιτουσε τη γεννα της!!! διδυμα αγορια!!!! παρ ολιγο να παθει αποπληξια η γυναικα, εκει την ωρα του τοκετου...

 

φαστ φοργουρντ 30 χρονια μετα...

 

ο ενας της γιος, παντρεμενος με 3 κοριτσακια, παει για το τεταρτο.... ειχε λυσσαξει η γιαγια να δει ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ.... δεν ειχε παρει το μαθημα της...

ξαναμανα, ποπ κορν ο Θεος... ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... ξανα...

 

 

χεχεχχεχεχεχεχχεχεχχεχεχεχε!!!

 

Κάτσε γιατί έχω μπερδευτεί :?:shock::roll:

Για τον εαυτό της ήθελε κόρη, για τα παιδιά της θέλει γιούς :?::?::?:

 

και ξανά :?:shock::roll:

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

φιλη της μανας μου, ειχε 3 αγορια...

 

ειχε λυσσαξει για κορη... μεγαλη πια, στα 44 της, ξαναμενει εγκυος ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ...

 

ναι, καλα, γελουσε ο Θεος μαζι της, κι εσπαγε πλακα... ειχε παρει και ποπκορν και ειχε κατσει και κοιτουσε τη γεννα της!!! διδυμα αγορια!!!! παρ ολιγο να παθει αποπληξια η γυναικα, εκει την ωρα του τοκετου...

 

φαστ φοργουρντ 30 χρονια μετα...

 

ο ενας της γιος, παντρεμενος με 3 κοριτσακια, παει για το τεταρτο.... ειχε λυσσαξει η γιαγια να δει ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ.... δεν ειχε παρει το μαθημα της...

ξαναμανα, ποπ κορν ο Θεος... ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... ξανα...

 

 

χεχεχχεχεχεχεχχεχεχχεχεχεχε!!!

 

 

χχαχαχαχαχαχα τελειο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί έχω μπερδευτεί :?:shock::roll:

Για τον εαυτό της ήθελε κόρη, για τα παιδιά της θέλει γιούς :?::?::?:

 

και ξανά :?:shock::roll:

 

 

ετσι, ναι.... κουκουρουκου η θειτσα... :lol:

 

βασικα, ηθελε και μια κορη για την "γηροκομησει" και για να βγαλει το αχτι της με κορδελακια, φορεματακια και τα σχετικα... (καλα, αυτο ολες το εχουμε!! και γω για αυτο το λογο χαρηκα που θα εκανα κορη, και μετα εφαγα πακετο, γιατι γεννησα το λησταρχο νταβελη.... της βαζεις κορδελακι και σου ριχνει μπουνια στο ματι...)

 

και μετα, ηθελε αγορι απο τον γιο, για 'το ονομα'

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανακοίνωσα εγώ ότι περιμένω αγόρι οι αντιδράσεις είχαν ως εξής:

Ο μπαμπάς μου μες την τρελή χαρά, η μαμά μου ουδέτερη, τα πεθερικά μου καταπίναν τον καημό τους γιατί θέλαν κορίτσι (άσχετο που τώρα βλέπουν το γιο μου σαν το διάδοχο του θρόνου), όσο για τους υπόλοιπους συγγενείς...εισέπραξα πολλά "δεν πειράζει" και γενικά λόγια παρηγορίας.

 

Και τότε γέλαγα και τώρα όταν θυμάμαι μερικές ατάκες από τις θείες μου ακόμα γελάω :lol::lol::lol::lol::lol:

etCDp3.png hk8kp3.png

 

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Όλο αυτή τη φράση μου λέγανε κι εμένα και νευρίαζα...

Ρώταγαν "τί είναι", κοριτσάκια απαντούσα και εισέπραττα το κλισέ "άντε δεν πειράζει,γερά να είναι":mad:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβγαλα βόλτα το απόγευμα τις μικρές με τον άντρα μου. Πέρασε από δίπλα μας μια κυρία που έχει ένα γιο, αλλά όλοι ξέρουν ότι ο γιος της... χμμμ.... ας πούμε ότι αν είχε να διαλέξει μεταξύ της Αλεξανδράτου και του Ρουβά, δε θα διάλεγε την Αλεξανδράτου :wink: Τέλος πάντων, μας πλησιάζει κοιτάζοντας τις μικρές και λέει "Βρε κορίτσι μου πώς σε σκέφτομαι. Άντε, να κάνεις κι ένα τρίτο, να κάνεις κι εσύ ένα γιο ψηλό λεβέντη σαν και τον δικό μου" :evil: Κι εκείνη την ώρα σκύβει ο άντρας μου πιο κοντά μου και μου ψιθυρίζει στ'αυτί "Αύριο πάω να κάνω στείρωση" :lol::lol::lol: Αφού κρατήθηκα και δεν ξέσπασα σε γέλια μπροστά της. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αμέσως θυμήθηκα αυτή τη συζήτηση εδώ και ήθελα να σας το πω. Μακάρι να είχα το θάρρος να το πω αυτό σε κάποιες κατάμουτρα :-P

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβγαλα βόλτα το απόγευμα τις μικρές με τον άντρα μου. Πέρασε από δίπλα μας μια κυρία που έχει ένα γιο, αλλά όλοι ξέρουν ότι ο γιος της... χμμμ.... ας πούμε ότι αν είχε να διαλέξει μεταξύ της Αλεξανδράτου και του Ρουβά, δε θα διάλεγε την Αλεξανδράτου :wink: Τέλος πάντων, μας πλησιάζει κοιτάζοντας τις μικρές και λέει "Βρε κορίτσι μου πώς σε σκέφτομαι. Άντε, να κάνεις κι ένα τρίτο, να κάνεις κι εσύ ένα γιο ψηλό λεβέντη σαν και τον δικό μου" :evil: Κι εκείνη την ώρα σκύβει ο άντρας μου πιο κοντά μου και μου ψιθυρίζει στ'αυτί "Αύριο πάω να κάνω στείρωση" :lol::lol::lol: Αφού κρατήθηκα και δεν ξέσπασα σε γέλια μπροστά της. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αμέσως θυμήθηκα αυτή τη συζήτηση εδώ και ήθελα να σας το πω. Μακάρι να είχα το θάρρος να το πω αυτό σε κάποιες κατάμουτρα :-P

 

καλο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...