Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δώρο νονάς


varaderos

Recommended Posts

Καλημέρα, τελικά καταλήξαμε να πάρουμε στην νονά μας δώρο ρολόι. Αλλά δεν έχω ιδέα από μάρκες και ποιοτητες. Μήπως θα μπορούσε κανείς να μου πει για να μην τις παρει κάτι και το βρει μετά και στους κινέζους. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω στην κουμπαρα μου που εγινε και νονα της μπεμπας στο γαμο της ειχα παρει απο το μαγαζί ''BABYQ'' ενα ρολοι της Vogue με μπρασελε και γυρω στο καντραν ειχε σαν ψιλα κρυσταλάκια . Το είχα πάρει 350 αν θυμαμαι καλά. Γενικά εχει μεγάλη ποικιλία σε κοσμηματοπωλεία. Τωρα που βαπτισε και την μπεμπα μου , επειδή έχει γενικά πολλά κοσμήματα (δουλευει στα swarofski) θα της δωσω μια δωροεπιταγη απο τη fena να παρει οτι θέλει

Link to comment
Share on other sites

Να παρεις κατι για το παιδακι της μπορω να το καταλαβω, αλλα για τον αντρα της γιατι? Θα βαφτισουν μαζι το μωρο? Αν οχι, τοτε δε νομιζω οτι χρειαζεται. Γιατι να μη δωσεις τα λεφτα να παρεις ενα καλυτερο δωρο στη νονα? Δε ξερω...μια αποψη λεω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να παρεις κατι για το παιδακι της μπορω να το καταλαβω, αλλα για τον αντρα της γιατι? Θα βαφτισουν μαζι το μωρο? Αν οχι, τοτε δε νομιζω οτι χρειαζεται. Γιατι να μη δωσεις τα λεφτα να παρεις ενα καλυτερο δωρο στη νονα? Δε ξερω...μια αποψη λεω...

 

Δεν θα το βαφτίσουν μαζί, αλλά λέω εγώ τώρα μήπως είναι γαιδουριά να μην πάρω τίποτα για τον αντρα της;

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΝΟΝΑΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΑΣ ΕΝΑ ΡΟΛΟΙ GianFranco Ferre ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 320 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ! ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΜΕ Η ΝΟΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ!

an1cxMh0g410010MTIwZHw0NTQ4NjY0NWRhfHRvIGFzdGVyYWtpIG1vdSBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΝΟΝΑΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΑΣ ΕΝΑ ΡΟΛΟΙ GianFranco Ferre ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 320 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ! ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΜΕ Η ΝΟΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ!

 

Θα ήθελα πολύ να πάμε μαζί και να διαλεγε κάτι που θα της αρέσει αλλά είναι πολύ διακριτική. Μου είπε να πάρω κάτι που θα αρέσει και σε μένα. Μόνο το χρώμα μου είπε. Ελπίζω να τα καταφέρω

Link to comment
Share on other sites

την ρώτησες αν θέλει ρολόι και σου είπε ναι? εμένα π.χ. ήθελε μια καφετιέρα νεσπρέσσο ή ένα μηχάνημα γυμναστκής, και διάλεξα εγώ και της πήρα ένα απ τα δύο

πρότεινω να την ρωτήσεις

αν σου είπε για ρολόι, και τα follie folli είναι ωραία και ποιοτικά και οικονομικά

Link to comment
Share on other sites

την ρώτησες αν θέλει ρολόι και σου είπε ναι? εμένα π.χ. ήθελε μια καφετιέρα νεσπρέσσο ή ένα μηχάνημα γυμναστκής, και διάλεξα εγώ και της πήρα ένα απ τα δύο

πρότεινω να την ρωτήσεις

αν σου είπε για ρολόι, και τα follie folli είναι ωραία και ποιοτικά και οικονομικά

 

Ναι την ρώτησα και εκείνη μου είπε ότι θα ήθελε ένα ρολόι, αφού χρυσαφικά δεν πολυφοράει, δεν ήθελε κάτι για το σπίτι και κάμερα και φωτογραφική έχουνε ούτε κάτι για το μωρό. Τι άλλο, ξέρω και εγώ ουφ!!!Πολύ δύσκολο να διαλέγεις δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τελικά καταλήξαμε να πάρουμε στην νονά μας δώρο ρολόι. Αλλά δεν έχω ιδέα από μάρκες και ποιοτητες. Μήπως θα μπορούσε κανείς να μου πει για να μην τις παρει κάτι και το βρει μετά και στους κινέζους. Ευχαριστώ

 

μου πήρε ο άντρας μου καταπληκιτικο ρολοι armani όταν γέννησα από το http://www.oroloi.gr είναι αξιοπιστο site έχουμε παραγγειλει και παλιότερα και έχει πολύ όμορφα πράγματα και σε καλές τιμές. Ρίξε μια ματιά!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου πήρε ο άντρας μου καταπληκιτικο ρολοι armani όταν γέννησα από το http://www.oroloi.gr είναι αξιοπιστο site έχουμε παραγγειλει και παλιότερα και έχει πολύ όμορφα πράγματα και σε καλές τιμές. Ρίξε μια ματιά!

 

Καλά στο μυαλό μου είσαι. Χτες είδα κάποια ρολόγια εκεί που άρεσαν πολύ, αλλά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος αγόρασε από εκεί για να μου πει αν είναι αξιόπιστοι. Σ΄ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

εμενα η νονα της μπεμπας εινια πρωτη μου ξαδερφη(μαζι μεγαλωσαμε) και επισης με παντρεψε κιόλας.Επειδη γενικα της εχω αδυναμία και θαρρος την ρωτησα τι δωρο θελει. Τα κοσμήματα τα απορρίψαμε λογω το οτι εχει πολλά γαιτι δουλευει σε μαγαζι με κοσμήματα και με χιλια παρακάλια και ερωτήσεις απο μέρους μου καταλήξαμε στο να της δώσω λεφτά να πάρει ότι θελει. Πως να της τα δώσω? δΗλαδή, δεν θελω να τα βάλω σε εναν απλό φακελο. Να της γραψω καποια καρτούλα και να τα βάλω μέσα? Θέλω να γραψω κατι ώστε να φαινεται ότι ειναι απο την μπέμπα π.χ. ενα κειμενακι. Δεν ξέρω, δεν εχω καθόλου φαντασία!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα η νονα της μπεμπας εινια πρωτη μου ξαδερφη(μαζι μεγαλωσαμε) και επισης με παντρεψε κιόλας.Επειδη γενικα της εχω αδυναμία και θαρρος την ρωτησα τι δωρο θελει. Τα κοσμήματα τα απορρίψαμε λογω το οτι εχει πολλά γαιτι δουλευει σε μαγαζι με κοσμήματα και με χιλια παρακάλια και ερωτήσεις απο μέρους μου καταλήξαμε στο να της δώσω λεφτά να πάρει ότι θελει. Πως να της τα δώσω? δΗλαδή, δεν θελω να τα βάλω σε εναν απλό φακελο. Να της γραψω καποια καρτούλα και να τα βάλω μέσα? Θέλω να γραψω κατι ώστε να φαινεται ότι ειναι απο την μπέμπα π.χ. ενα κειμενακι. Δεν ξέρω, δεν εχω καθόλου φαντασία!!

 

στα ξαδελφια μας που παντρέψαμε, επειδή τους δώσαμε λεφτά σαν δώρο να καλύψουν τις αναγκες τους, τους τα έβαλα σε μια όμορφη κάρτα κι έγραψα ευχές, έτσι απλά όπως τις είχα στο μυαλό μου. Μη κουράζεσαι να προτοτυπήσεις ντε και καλά, γράψε αυτό που νιώθεις!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...