Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΤΕΙΟ-Καλλιθέα"


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια,

 

Σκέφτομαι να γράψω τον γιο μου (3 ετών) στον παραπάνω σταθμό και ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμια σας πάει εκεί το παιδάκι της. Εμένα μου άφησε πολυ καλές εντυπώσεις. Πάρα πολυ καθαρός (ειδικά η κουζίνα), με ωραίους χώρους (οχι τεράστιους), φωτεινούς, αυλή εξωτερική με τάπητα για να μην χτυπάνε ακόμα και αν πέφτουν. Μου μίλησε η ίδια η ιδιοκτήτρια, μου έδωσε αρκετές συμβουλές για το παιδί ακόμα και αν δεν το πάω εκεί. Τα χρήματα ήταν πολύ καλά σε σχέση με άλλους σταθμούς (λιγότερα από 350 για να καταλάβετε, για να μην πω και την τιμή ακριβώς) μαζί με το σχολικό του και τίποτα έξτρα (πάσχα, χριστούγεννα, στολές αποκριάτικες, γραφική ύλη κλπ), είναι όλα μεσα στην τιμή. Με φαγητό υγιεινό (ψάρι χωρίς κόκκαλα, οσπρια, λαδερό, ψωμάκι σικάλεως ακόμα και ζυμαρικά σικάλεως!). Κάνουν αγγλικά, γυμναστικές επιδείξεις και θέατρο, καραγκιόζη κλπ εκεί στο σταθμό (γιατι οταν είναι μικρά δεν θέλουν να τα βγάζουν κ' πολύ εκτός). Ηταν πολύ ζεστό περιβάλλον.

Υπάρχει κάποια που έχει ήδη πάει να μου πει και απο προσωπική εμπειρία κάποια πράγματα?

FyFRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...