Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλημέρα και καλό μήνα. η μικρή μου εδώ και τρεις μέρες βάζει με τέτοια μανία το δάκτυλο στο στόμα που δεν ξέρω τι να κάνω!! δεν χρησιμοποιούσε δάκτυλο ούτε πιπίλα ως τώρα ( 4,5 μηνών ) αλλά τις τελευταίες μέρες δεν ξέρω τι την έχει πιάσει, στην αρχή νόμιζα ότι είναι απο τα δοντάκια, την πιπίλα δεν την δέχεται με τίποτα και το βράδυ την βρίσκω έτσι! έχετε καμια ιδέα πως να της σταματήσω αυτή την συνήθεια??:confused::confused::confused:

W2Hqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλο μηνα και σε εσενα και να χαιρεσαι το παιδακι σου

Μηπως πειναει; μηπως απλα δυσανασχετει με κατι (αν για παραδειγμα γινεται στον υπνο μηπως κρυωνει η ζεσταινεται;;;)

Εμας το αρχισε περιπου τοτε και δεν εχει σταματησει, απλα το κανει οταν νυσταζει, οταν ποναει, οταν κλαιει, ή στον υπνο της καποιες φορες.

Εχω δοκιμασει τα παντα, το σιγουρο ειναι οτι το μη και τα οχι κτλ δεν πιανουν, μεχρι γαντακια εβαλα στον υπνο αλλα το εκαναν χειροτερο. Τωρα ειναι καλυτερα και το εχει ελαττωσει, ελπιζω μεχρι τα 2 να περασει.

Κοιτα ποτε το κανει, αν συμβαινει κατι τοτε, αν ειναι ξυπνητη να της δωσεις κατι να ασχοληθει, αν ειναι βραδι, δοκιμασε να το βγαλεις σιγα σιγα...

Παντως αν δεν δημιουργει προβλημα στο δακτυλο της, πληγη κτλ και στον ουρανιστο, δεν γινεται με μανια πιστευω θα περασει με τον καιρο

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...