Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aμνιοπαρακεντηση ποσο κοστιζει??


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τον Σεπτέμβριο στην Ψαρά (Θεσσαλονίκη) έδωσα 600 ευρώ, από τα οποία πήρα ήδη πίσω από το ΙΚΑ τα 170 και έχω κάνει ένσταση για να πάρω επιπλέον.

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον Απρίλιο στο Μητέρα 670 ευρώ. Πήρα παραπεμπτικό από τον Γυναικολόγο του ΙΚΑ, το κατέθεσα μαζί με την απόδειξη του Μητέρα στις παροχές του ΙΚΑ, πήρα 174 ευρώ, έκανα ένσταση, πέρασα από επιτροπή τον Σεπτέμβριο και τον Οκτώβριο πήρα άλλα 200 ευρώ. Άρα, συνολικά το ΙΚΑ μου έδωσε 370 ευρώ και βεβαίωση για την εφορία για το υπόλοιπο ποσό

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωριζα όμως ότι μπορώ να κάνω ένσταση

απλα να πω ότι είναι απαράδεκτος ο υπάλληλος του ΙΚΑ που δεν σε ενημέρωσε ότι μπορούσες να κάνεις ένσταση (λες και θα πλήρωνε από την τσέπη του). Αν και γνώριζα ότι μπορούσα να κάνω ένσταση, η ίδια η υπάλληλος που με εξυπηρετουσε το πρότεινε την ώρα μου ετοίμαζε τα χαρτιά

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...