Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αποδοχές φωτογράφων σε αίθουσες γάμων?


Recommended Posts

Καλησπέρα!!

σε αίθουσες εκδηλώσεων εννοώ γενικώς. μήπως κάποια κοπέλα γνωρίζει σχετικά? έχει ένσημα αυτή η δουλειά? από μισθό τι λέει?

νομίζω πως τον εξοπλισμό στον δίνουν αυτοί ετσι? αν γνωρίζεται κάτι κορίτσια πείτε μου σας παρακαλώ γιατί προέκυψε κάτι για δουλειά αλλα αυτοι αν δεν τους συναντήσεις δεν σου σκάν το παραμύθι οπότε να ειμαι προετοιμασμένη. ευχαριστώ!

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι γω εβλεπα κατι αγγελιες για αυτη τη δουλεια αλλα μου ειπε καποιος οτι σε πληρωνουν μονο με προμηθειες,οποτε το αφησα...Δεν ξερω βεβαια τι ισχυει.Αν μαθεις πες μου

Link to comment
Share on other sites

έκλεισα ραντεβού και αυριο θα πάω απο εκει.βέβαια το έριξα και εκ τηλεφώνου. είναι με προμήθειες?υπάρχει ασφ. κάλυψη??μου απάντησε πως αν συνεργαστούμε τελικά εχει και προμήθειες και ασφάλεια. ίδωμεν..πάντως οτι ψάρια πιάσω θα σου τα μεταβιβάσω.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...