Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται baby sitter στο Μαρούσι


Recommended Posts

Γεια σας!

Το μωράκι μου είναι 7 μηνών & τον Ιανουάριο ξεκινάω και πάλι τη δουλειά. Δυστυχώς και εγώ και ο άντρας μου εργαζόμαστε αρκετές ώρες & δεν έχουμε την ευτυχία να μπορούμε να έχουμε βοήθεια από γιαγιάδες-παππούδες. Χρειαζόμαστε λοιπόν μια baby sitter για την μπέμπα μας.

Οι ώρες που χρειαζόμαστε την baby sitter μέσα στην εβδομάδα είναι Δευτέρα-Πέμπτη 9:00-19:00 & Παρασκευή 9:00-15:00.

Ιδανικά θα θέλαμε ελληνίδα νηπιαγωγό-παιδαγωγό, αλλά θα ήμασταν χαρούμενοι και με κάποια ελληνίδα κοπέλα που έχει εμπειρία και αγαπά τα παιδιά. Οι συστάσεις είναι απαραίτητες.

Περιοχή: Μαρούσι.

Αν πληρείτε τα παραπάνω ή γνωρίζετε κάποια να μου συστήσετε, στείλτε μου στο inbox ή καλέστε με στο 6937160145.

Σας ευχαριστώ πολύ! :)

Σοφία

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


καλησπερα.Ονομαζομαι Βασιλικη ειμαι 30 ετων βρεφοκομος-παιδαγωγος υγιης,με πολλες γνωσεις-υπευθυνη με εμπειρια σε ηλικιες 0 εως 6 χρονων,με προυπηρεσια και συστασεις.Αυτη την περιοδο ειμαι ανεργη & με σοβαρο προβλημα διαβιωσεις.

Εαν ενδιαφερεστε ακομα για φυλαξη/φροντιδα/διαβασμα/παιχνιδι/διασκεδαση/μαθηση θα χαρω να τα πουμε και απο κοντα.

EMAIL:[email protected]

Tοπος κατοικιας:Γαλατσι(Αττικης)κανενα προβλημα μετακινησεις!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα,

 

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και αγάπη.

 

 

 

Βιογραφικό σημείωμα

 

Μαριλένα Κωστού

 

 

 

Συνταγματάρχου Δαβάκη 7, Αγία Παρασκευή

Τηλ: 210 60.01.967, Κινητό: 698 42 87 235 Email: [email protected]

 

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ημερομηνία γέννησης: 17/07/1987

Οικογενειακή κατάσταση: Άγαμη

Λοιπά στοιχεία: Κάτοχος αυτοκινήτου

ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2012-2013 – Ασχολήθηκα με την ομαδική φύλαξη και δημιουργική απασχόληση πέντε παιδιών, ηλικίας από έξι μηνών έως τεσσάρων ετών.

2011-2012 – Εργάστηκα στους παιδικούς σταθμούς της Αγίας Παρασκευής με σύμβαση.

2006-2011 – Ασχολήθηκα με τη φύλαξη, δημιουργική απασχόληση αλλά και μελέτη παιδιών προσχολικής και σχολικής ηλικίας, καθώς και με τη φροντίδα βρεφών. Επίσης, έκανα πρακτική άσκηση σε διάφορους παιδικούς σταθμούς όπως στο «Χριστοδουλάκειο», στον Παιδικό Σταθμό της Αστυνομίας και στο Κέντρο Βρεφών «ΜΗΤΕΡΑ».

2005-2010 – Costos Travel: Παράλληλα με την κύρια ασχολία μου ως παιδαγωγός, εργάστηκα και στην οικογενειακή επιχείρηση του πατέρα μου. Τα καθήκοντα μου περιελάμβαναν: Γραμματειακή υποστήριξη. Έκδοση εισιτηρίων. Προώθηση πακέτων.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 2011 – Τελειόφοιτη στο ΤΕΙ Προσχολικής Αγωγής.

2006 – Απολυτήριο Β' Κύκλου ΤΕΕ στην ειδικότητα «Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων» του τομέα «Υγείας και Πρόνοιας», με Γενικό Βαθμό «Άριστα».

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ Worldspan Basic and Ticketing Course

ΓΛΩΣΣΕΣ Αγγλικά (Κάτοχος Lower)

ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  Άριστη γνώση των προγραμμάτων SABRE, Wordspan και Forth CRS

 Καλή γνώση του πακέτου Microsoft Office

 Καλή γνώση του λειτουργικού συστήματος Microsoft Windows

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ Διαθέσιμες κατόπιν αιτήσεως

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...