Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aναζητηση παιδικου δημοτικου σταθμου Θεσ/νικη


Recommended Posts

κοριτσια χρειαζομαι την βοηθεια σας . Μενω Θεσσαλονικη / Χαριλαου και ψαχνω δημοτικο παιδικο σταθμο για την μικρη μου (ειναι τριων ετων). Βρήκα σε ποιους θα μπορουσα να την πάω αλλα δεν εχω καμμια εικονα για κανενα . Θελω να την παω σε καποιον που να κανουν δουλεια και οχι αγγαρεια!!!! Οποιος γνωριζει παρακαλω ας με ενημερωσει .

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κωνσταντίνα εγώ μένω Πυλαία. Εδώ και 3 χρόνια πηγαίνω τον γιό μας (σήμερα 4,5 ετών) στο Μπλε Μπαλόνι στην Θέρμη. Εννοείται για να τον πηγαίνω τόσα χρόνια είμαι αρκετά ευχαριστημένη. Απο Σεπτέμβρη θα στείλω και την μικρή μας (15 μηνών). Πριν το Μπαλόνι έστελνα τον γιό μας σε άλλον σταθμό στη Χαριλάου και φυσικά η αλλαγή άξιζε και με το παραπάνω. Ότι λεπτομέρειες θέλεις, στη διάθεσή σου.

Link to comment
Share on other sites

δημοτικοι σταθμοι κοντα μας υπαρχουν :απεναντι απο τη Ν.Ελβετια, πανω στη γεφυρα και το ασυλο του παιδιου, πανω στο δρομο της Θερμης, πριν το practiker- που θεωρειται πολυ καλος σταθμος!!

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως γνωριζει κανεις για τον Αγιο Στυλλιανο ?? ειναι στην Παπαναστασιου+28ης οκτωβριου - Χαριλαου. ακουσα οτι ειναι καλος παιδικος σταθμος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας.

Εγω θα στείλω για 2η χρονια την μικρη μου στο Δημοτικο σταθμό Τριων Ιεραρχων στη Χαριλάου. Ειναι στην Ζουμετικου (Πισω απο τον Μασουτη στο παρκο του Αρη).

Ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημένη και απο τις κοπέλες και απο τις εγκαταστασεις.Μπορω να σου πω οτι δεν υστερει σε τίποτα απο τους ιδιωτικούς.

Link to comment
Share on other sites

εγω παω και τα δυο μου στον αγ στυλιανο παρα πολυ καλος σταθμος ολες η δασκαλες ειναι πολυ καλες και στα μεγαλα κανουν παρα πολυ καλη δουλεια απλα οι αιτησεις εχουν σταματησει ηταν μεχρι 30/5:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια καλημέρα. Επειδή τα σχόλια που διαβάζω στο συγκεκριμένο θέμα είναι από το 2012 θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι νεώτερο για του παιδικούς σταθμούς στη Χαριλάου? Όποια μανούλα μπορεί ας μας πει τις πρόσφατες εντυπώσεις της...Ευχαριστώ!

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...