Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαία στο Αττικό


davinci

Recommended Posts

Καλημέρα!:P

Θα ήθελα τη βοήθειά σας...

Είμαι στην 33η εβδομάδα, θα γεννήσω στο Αττικό και θέλω πολύ να βρω μια μαία με την οποία να συναντηθούμε πρίν,να μου πει....ό,τι νομίζει ότι χρειάζεται και ότι θα με βοηθήσει τέλος πάντων (δεν ξέρω και πώς ακριβώς γίνονται αυτά!!!) και φυσικά να είναι και κατά τον τοκετό μαζί μου να με βοηθήσει!!

Ξέρει κάποια κοπέλα κάποια μαία στο Αττικό και γενικώς πώς γίνεται η όλη διαδικασία με τη μαία???

Ευχαριστώωω:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σίγουρα δεν είμαι ειδική να σου απαντήσω αλλά ξερω ότι στα δημόσια νοσοκομεία δε λειτουργει ακριβώς έτσι το σύστημα... και εγώ εκεί θα γενήσω τον Ιούνιο. θα πρότεινα ή να ρωτήσεις το γιατρό σου αν μπορεί να σου συστήσει κάποια μαία απο εκεί και το πιο σημαντικό ανα υπάρχει η δυνατότητα να είναι μέσα την ώρα του τοκετού (πες ότι σε πιάνουν οι πόνοι και η μαία σου δεν έχει βάρδια εκείνη την ώρα...) ή διαφορετικά πήγαινε μια βόλτα στο Αττικό πριν γεννήσεις και ρώτα τις μαίες αν μπορεί κάποια να σε αναλάβει. μάλλον όμως θα σου ζητήσουν και έξτρα χρήματα... τα οποία από όσο έχω ακούσει είναι γύρω στα 300... μπορεί όμως να κάνω και λάθος. ελπίζω να βοήθησα. με το ακαλό να έρθει το μωράκι σου!!!!

vyLxp3.pngG7Azp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...