Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγχείριση Κρεατάκια-Γιατροί (Χειρούργος - ΩΡΛ)


Recommended Posts

Ο γιος μας είναι 3,5 και μάλλον πρέπει να βγάλει τα κρεατάκια. Ο γιατρός μας λέγεται Χριστόπουλος (ο γιος γιατί υπάρχει και ο πατέρας). Έχουμε επίσης ακούσει καλά λόγια για κάποιον κύριο Παρμπούνα στο Παίδων. Αν ξέρετε κάποιον από τους 2 θα με ενδιέφερε να ακούσω τη γνώμη-εμπειρία σας.

Ευχαριστώ

ΒΑΣΩ123

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα. Ο γιος μου ετων εχει προβλημα με μονιμες μυξες απο Σεπτεμβρη μεχρι Ιουνη !!! Τον πηγα σε ΩΡΛ (μενω σε νησι) και μετα απο ακτινογραφια και τυμπανογραμμα μου ειπε οτι εχει εκρητικη ωτιτιδα και πολλα κρεατακια. Η ακοη του δε, εχει μειωθει κατα 25%. Πρεπει να κανει πολλα μπανια, απο Σεπτεμβρη να τον ξαναμετρησει και κατα πασα πιθανοτητα θα χρειαστει χειρουργειο σε κρεατακια, ισως και αμυγδαλες, και μπορει να σωληνακια στα αυτια. Εχω διαβασει στο forum για τον ΩΡΛ ΣΑΡΑΒΑΚΟ, στο Παιδων Πεντελης και πιο παλια και για καποιον ακομα αλλα δεν θυμαμαι ονομα. Αν μπορειτε να με βοηθησετε με πληροφοριες σχετικα. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Καλησπέρα και από εμένα και χρόνια πολλά.Ο γιος μου είναι 3 ετών και μια ζωή είναι μπουκωμένος και ροχαλίζει σαν τρένο.Και δυσκολεύεται πολύ στην αναπνοή του.Έχει κάνει και κάποιες μικρές άπνοιες το βράδυ στον ύπνο του.Βγάλαμε ακτινογραφία για κρεατάκια και ο ΩΡΛας ήταν κάθετος πως πρέπει να τα βγάλει γιατί του έχουν δημιουργήσει πρόβλημα και στην ακοή του από υγρό που έχει μαζέψει.Ενώ η παιδίατρος ήταν απόλυτη να μη τα βγάλουμε ακόμη.Και στους δύο έχουμε εμπιστοσύνη σαν γιατρούς και δεν ξέρουμε πλέον τι να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...