Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικογενειακες διακοπες (2 + 2) .. προτασεις


xarry

Recommended Posts

γεια σε όλους, θελω να μου πειτε προτασεις για 10 ημερες διακοπες σε δωματιο οικογενειακο ... ειτε σε βιλλα με πισινα ειτε σε ξενοδοχειο με παροχες για παιδια αλλα θελω να ειναι κατασκευη / εγκατασταση φιλικη για παιδια ... με ανετους χωρους στο δωματιο χωρις πολλα στολιδια κτλ , με απασχολιση για παιδια και οσο ποιο κοντα στην θαλασσα.

περιοδος τις πρωτες 2 εβδομαδες αυγουστου ... πχ 2-12 , 3-13 ... να παω με αμαξι απο αθηνα που ειμαι αλλα όχι πολλες ωρες μακρια ...

το ιδανικο θα ητανε κατι σαν το olympia golden beach που ειχα παει πριν 2 χρονια με τιμη το πολυ 150 ευρω την βραδια ...

καμια προταση κανεις ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σε όλους, θελω να μου πειτε προτασεις για 10 ημερες διακοπες σε δωματιο οικογενειακο ... ειτε σε βιλλα με πισινα ειτε σε ξενοδοχειο με παροχες για παιδια αλλα θελω να ειναι κατασκευη / εγκατασταση φιλικη για παιδια ... με ανετους χωρους στο δωματιο χωρις πολλα στολιδια κτλ , με απασχολιση για παιδια και οσο ποιο κοντα στην θαλασσα.

περιοδος τις πρωτες 2 εβδομαδες αυγουστου ... πχ 2-12 , 3-13 ... να παω με αμαξι απο αθηνα που ειμαι αλλα όχι πολλες ωρες μακρια ...

το ιδανικο θα ητανε κατι σαν το olympia golden beach που ειχα παει πριν 2 χρονια με τιμη το πολυ 150 ευρω την βραδια ...

καμια προταση κανεις ?

 

 

Δεν έχεις πάει ποτέ στο Grecotel Olympia Oasis Riviera Resort στην Κυλλήνη?? Αυτό είναι ιδανικό για παιδιά, με απασχόληση φουλ, με νεροτσουλήθρες καταπληκτικές, με all inclusive, με ανετότατα δωμάτια και γενικά ονειρεμένες και ξένοιαστες διακοπές.

http://www.olympiaoasis.com/el/photo-gallery/index.html

Link to comment
Share on other sites

barcello hydra beach στην Ερμιόνη περσι τον Αύγουστο σε δωμάτιο 30 τ.μ περίπου αν θυμάμαι καλά πληρώσαμε μέσω πρακτορείου γυρω στα 140 ? με ημιδιατροφή

Εχει κάποια θεματάκια αλλά σε γενικές γραμμές και με την τυχη να μας ευνοεί αφού το δωμάτιο μας απείχε μόλις 1 λεπτό με τα πόδια από το καλύτερο σημείο της παραλίας περάσαμε υπέροχα

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

εχουμε εξοχικο στο πορτο χελι οποτε απο ερμιονη μερια εχω παει πολλα χρονια , στην Κυλλήνη ειχα παει στο olympia golden beach που ητανε απιθανο ... καποια αλλη προταση ? απο ευβοια μερια ισως ? πελοποννησο ισως προς καλαματα μερια ?

καμια ιδεα ?καλα το grecotel πανακριβο ε ? δεν εχει καπου να παμε να εχει πισινα αλλα να ειναι και κοντα στην θαλασσα και να εχει την ημερα μεχρι 150 ευρω ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...