Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ελαφονησος!!


maspir

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας,

 

θα ήθελα να μάθω κάποιες πληροφορίες για την Ελαφόνησο μιας και λέμε να πάμε με το φίλο μου για το 3ημερο του Αγίου πνεύματος. Θέλω να μάθω αν υπάρχει συγκοινωνία στο νησί που να πηγαίνει στις παραλίες (Σίμος - Παναγίτσα κλπ). Επειδή δεν θα πάμε με αυτοκίνητο, πόσο δύσκολη είναι η προσβαση στις παραλίες? Με τα πόδια αξίζει να πάμε ή είναι πολύ μακρια?

 

Ευχαριστώ πολύ!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Η Ελαφόνησος είναι καταπληκτική... αρκεί να πας το πολύ ως τα μέσα Ιουλίου ή μετά το δεκαπενταύγουστο, αν και πέρσι μου είπαν ότι ούτε τότε δεν είχε κόσμο (η κρίση βάρεσε παντού)!

Καλό θα ήταν να έχετε κάποιο μεταφορικό μέσο αν δεν μείνετε στο καμπιγκ.

Δεν ξέρω αν απέναντι στη Νεάπολη νοικιάζει κανείς μηχανάκια.

Αλλιώς αν σας αρέσει το περπάτημα δεν νομίζω να σας δυσκολέψει πολύ το ποδαράτο.... ευκαιρία να χάσουμε και κανένα κιλό.

:P

:-)
Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρω μακρυα την παραλια του Σιμου για ποδαρατο....η Παναγιτσα ειναι πιο κοντα...το καλυτερο ειναι να το συζητησεις με τους ανθρωπους που θα νοικιασεις δωματιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω θεωρω μακρυα την παραλια του Σιμου για ποδαρατο....η Παναγιτσα ειναι πιο κοντα...το καλυτερο ειναι να το συζητησεις με τους ανθρωπους που θα νοικιασεις δωματιο.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι εσένα που έχεις πάει, δεν διάβασα όλα τα μηνύματα αλλά πρέπει να είναι τέλεια, όπως & το Ελαφονήσι στην Κρήτη που είναι Εξωπραγματικό. Στην Ελαφόνησο που έχει δωμάτια γιατί θέλουμε & εμεις να πάμε, δεν μπορούμε να έχουμε & το αμάξι μας? έχω ακούσει τα χειρότερα για τον δρόμο μέχρι την Νεάπολη...ξέρεις τίποτα παραπάνω???? ;):!::-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...