Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψαχνω εμπειρο γυναικολογο


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Ψαχνω να βρω εναν γυναικολογο εμπειρο σε θεματα περιδεσης κ εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου,κατα προτιμιση στα δυτικα προαστεια.Επισης θα ηθελα ο γιατρος να εχει στο ιατρειο του ,τους υπερηχους για να μην τρεχω απο δω κ απο εκει. Περιμενω να ακουσω τη γνωμη σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια;; Καμια δεν μπορει να μου συστησει καποιον;

Εγω θα σου προτεινα τον ΠΕτρογιαννη Νικολαο. Εχει ιατρειο και στην Νικαια (δεν ξερω αν σε βολευει). Καταπληκτικος επιστημονας και υπερηχος ανθρωπος. Πιο υψηλου κινδυνου εγκυμοσυνη απο την δικη μου δεν νομιζω (που λεει ο λογος) να υπηρχε και ομως τα καταφεραμε.

Link to comment
Share on other sites

Η Νικαια με βολευει πολυ! Μπορεις να μου πεις λεπτομερειες για την δικη σου περιπτωση,αν θελεις; Επισης θα ηθελα να μαθω που ξεγενναει, ποσα παιρνει σε επισκεψη κτλ. Σου ειναι ευκολο να μου πεις;;

Link to comment
Share on other sites

Ακομα κ στο κεντρο Αθηνα να βρισκεται, αν πραγματικα ειναι καλος δεν με πειραζει να πηγαινω. Κ ζηταω απο κοπελες που αντιμετωπισαν δυσκολιες γιατι ο γιατρος ο καλος στα δυσκολα φαινεται.. Κ εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη που δεν ειχα προβλημα,ηταν θεος, τωρα διατηρω τις επιφυλαξεις μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
:(:(:(;;;;;;;;;;;;;;[/quote

 

πολυ καλος επιστημονας και πανω απ ολα ανθρωπος ειναι ο ΑΡΜΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ. εχει ιατρειο στον πειραια. εχει αναλαβει δυσκολα περιστατικα συν οτι εχει μεγαλη εμπειρια και παρα πολλεσ γνωσεις. ξεγενναει στο γαια διπλα στο ιατρικο αθηνων.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...