Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θηλασμός και σεξ: κι αναρωτιόμουν πού αλλού βλάπτει ο θηλασμός..


glitter

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παιδια δε γινεται να νοικιασουμε για τη βιζαλογκα το προεδρο της σπιναλογκα για οσο καιρο θηλαζουμε?ειναι ωραιος:oops::oops::oops::oops:

 

αν ειναι ετσι, με βλεπω να θηλαζω μεχρι να πεθανω! χαχαχα

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε λάθος τόπικ είσαι....:mrgreen::P:D

 

 

 

Εμ σας άνοιξα το θέμα να γελάσουμε λίγο, θα με διώξετε κιόλας!!!!!

χα χα χα χα

 

Έχω κάνει καινούργιο συκώτι από τα γέλια. Σε καλό μας!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι να παθουν και τα νευρα μας....Ωραιο ομως δεν ειναι...για σκεφτειτε την ολη φαση!:lol:Να τρεχουμε 5-10,γιατι δεν ειμαστε κ πολλες αυτες που θηλαζουμε,πισω απο το προεδρο,αυτος μπροστα κ εμεις ξοπισω...:lol::lol::lol:Οτι να ναι βραδιατικα!

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά μου φαίνεται οι περισσότεροι γιατροί είναι για τα μπάζα:mad:.Τι να πω;Τι κάνει το χρήμμα;Εμένα ο δικός μου με ρώτησε αρχικά αν θηλάζω και με παρότρυνε να το κάνω για 6 μήνες και μετά με ρώτησε για πόσο διάστημα έχω σκοπό να θηλάσω.Μετά μου είπε τι λένε οι παιδοψυχολόγοι για το θηλασμό στα αγόρια και μου είπε πως η απόφαση είναι δική μου:roll:.Οι παιδοψυχολόγοι λοιπόν λένε πως το αγόρι καλό είναι να σταματάει το θηλασμό στο χρόνο για να μην κολάει πολύ πάνω στη μάνα του:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...Δηλαδή αν σταματήσει τον θηλασμό θα αρχίσει να βγαίνει με κοριτσάκια και να τρέχει στα κλάμπ:rolleyes:;

Link to comment
Share on other sites

Ναι να παθουν και τα νευρα μας....Ωραιο ομως δεν ειναι...για σκεφτειτε την ολη φαση!:lol:Να τρεχουμε 5-10,γιατι δεν ειμαστε κ πολλες αυτες που θηλαζουμε,πισω απο το προεδρο,αυτος μπροστα κ εμεις ξοπισω...:lol::lol::lol:Οτι να ναι βραδιατικα!

 

Ναι θα του κακοπέσουμε!!!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά μου φαίνεται οι περισσότεροι γιατροί είναι για τα μπάζα:mad:.Τι να πω;Τι κάνει το χρήμμα;Εμένα ο δικός μου με ρώτησε αρχικά αν θηλάζω και με παρότρυνε να το κάνω για 6 μήνες και μετά με ρώτησε για πόσο διάστημα έχω σκοπό να θηλάσω.Μετά μου είπε τι λένε οι παιδοψυχολόγοι για το θηλασμό στα αγόρια και μου είπε πως η απόφαση είναι δική μου:roll:.Οι παιδοψυχολόγοι λοιπόν λένε πως το αγόρι καλό είναι να σταματάει το θηλασμό στο χρόνο για να μην κολάει πολύ πάνω στη μάνα του:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...Δηλαδή αν σταματήσει τον θηλασμό θα αρχίσει να βγαίνει με κοριτσάκια και να τρέχει στα κλάμπ:rolleyes:;

 

 

Αμα ειναι ετσι...εγω θα τον θηλαζω μεχρι τα 18:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου φαίνεται οι περισσότεροι γιατροί είναι για τα μπάζα:mad:.Τι να πω;Τι κάνει το χρήμμα;Εμένα ο δικός μου με ρώτησε αρχικά αν θηλάζω και με παρότρυνε να το κάνω για 6 μήνες και μετά με ρώτησε για πόσο διάστημα έχω σκοπό να θηλάσω.Μετά μου είπε τι λένε οι παιδοψυχολόγοι για το θηλασμό στα αγόρια και μου είπε πως η απόφαση είναι δική μου:roll:.Οι παιδοψυχολόγοι λοιπόν λένε πως το αγόρι καλό είναι να σταματάει το θηλασμό στο χρόνο για να μην κολάει πολύ πάνω στη μάνα του:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...Δηλαδή αν σταματήσει τον θηλασμό θα αρχίσει να βγαίνει με κοριτσάκια και να τρέχει στα κλάμπ:rolleyes:;

 

αυτος ποσο καιρο θηλασε απο τη μανα του? γιατι αν ειναι πανω απο 50 στανταρ θηλασε κανα δυο χρονια....για ρωτα τον...εισαι μαμακιας?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα δεν ειναι το αγορι που κολλαει στη μανα,αλλα η μανα που κολλαει με το αγορι(δε ξερω καμια τετοια μη με ρωτατε...):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου φαίνεται οι περισσότεροι γιατροί είναι για τα μπάζα:mad:.Τι να πω;Τι κάνει το χρήμμα;Εμένα ο δικός μου με ρώτησε αρχικά αν θηλάζω και με παρότρυνε να το κάνω για 6 μήνες και μετά με ρώτησε για πόσο διάστημα έχω σκοπό να θηλάσω.Μετά μου είπε τι λένε οι παιδοψυχολόγοι για το θηλασμό στα αγόρια και μου είπε πως η απόφαση είναι δική μου:roll:.Οι παιδοψυχολόγοι λοιπόν λένε πως το αγόρι καλό είναι να σταματάει το θηλασμό στο χρόνο για να μην κολάει πολύ πάνω στη μάνα του:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...Δηλαδή αν σταματήσει τον θηλασμό θα αρχίσει να βγαίνει με κοριτσάκια και να τρέχει στα κλάμπ:rolleyes:;

 

 

Λένε πως και το κορίτσι πρέπει να σταματάει, για να νη γίνει λεσβία..

Στην πυρρά και οι ψυχολόγοι! Ελπίζω να μην έχουμε καμιά ψυχολόγο θηλάζουσα εδώ γύρω!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτος ποσο καιρο θηλασε απο τη μανα του? γιατι αν ειναι πανω απο 50 στανταρ θηλασε κανα δυο χρονια....για ρωτα τον...εισαι μαμακιας?

 

Μετα το '50 υπηρχανε σκονες...μπορει να ναι ειναι σκονοπαιδο!

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια εμένα με πρβληματίζει η μάνα μου.Δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμιά από εσάς:confused:.Είδα και έπεθα η κακομοίρα για να θηλάσει το αστεράκι μου και αφού μπήκε σε σειρά μου άρχισε τις βλακείες τύπου:''Το παιδί είναι ζωηρό γιατί έχεις εσύ ένταση και νεύρα και του τα μεταδίδεις με το γάλα σου:confused:''.Καλό;Να πω κι άλλο;Του είχε δώσει πατάτα (7 μηνών το μωρό τότε) η οποία πατάτα είχε πολλά μπαχάρια επάνω και όταν ο μικρός κατούρησε μύριζαν έντονα τα τσισάκια του και της το είπα και μου απάντησε ότι επειδή έφαγα εγώ πατάτες και τον θήλασα γι'αυτό μύριζαν τα κατουρά του:rolleyes:.Τώρα τελευταία με ρώτησε πάλι πότε θα σταματήσω το θηλασμό:mad:.Δεν μπορώ να καταλάβω τι φλασιά έχει φάει...Αν οι δικοί μας άνθρωποι δεν μας στηρίζουν τι να περιμένει κανείς από τους γιατρούς που τα παίρνουν και από τις εταιρείες;Λέτε να τα παίρνει και η μάνα μου από καμιά εταιρεία:rolleyes::mrgreen:.Θα αρχίσω να ψάχνωμε:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια εμένα με πρβληματίζει η μάνα μου.Δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμιά από εσάς:confused:.Είδα και έπεθα η κακομοίρα για να θηλάσει το αστεράκι μου και αφού μπήκε σε σειρά μου άρχισε τις βλακείες τύπου:''Το παιδί είναι ζωηρό γιατί έχεις εσύ ένταση και νεύρα και του τα μεταδίδεις με το γάλα σου:confused:''.Καλό;Να πω κι άλλο;Του είχε δώσει πατάτα (7 μηνών το μωρό τότε) η οποία πατάτα είχε πολλά μπαχάρια επάνω και όταν ο μικρός κατούρησε μύριζαν έντονα τα τσισάκια του και της το είπα και μου απάντησε ότι επειδή έφαγα εγώ πατάτες και τον θήλασα γι'αυτό μύριζαν τα κατουρά του:rolleyes:.Τώρα τελευταία με ρώτησε πάλι πότε θα σταματήσω το θηλασμό:mad:.Δεν μπορώ να καταλάβω τι φλασιά έχει φάει...Αν οι δικοί μας άνθρωποι δεν μας στηρίζουν τι να περιμένει κανείς από τους γιατρούς που τα παίρνουν και από τις εταιρείες;Λέτε να τα παίρνει και η μάνα μου από καμιά εταιρεία:rolleyes::mrgreen:.Θα αρχίσω να ψάχνωμε:roll:.

 

 

Για ψάξου! Αν δεις και τίποτα ανεξήγητα λούσα, γούνες και αυτοκίνητα, να ανησυχήσεις..

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: Δηλαδη τα παιδια απο κοπελες που καπνιζουν θα επρεπε να βγαζουν καπνο απο το π@π@ τους!Ελεος....παντως κι εμενα η μανα μου τρελλο πολεμο με το θηλασμο.Αλλα περα απο τα αστεια μου εχει κανει μεγαλο κακαο κ εξεκολουθει να μου κανει....Οταν εισαι ενα βημα πριν το φουντο κ σου ρξει ο αλλος κλωτσια...θα πεσεις!

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol: Δηλαδη τα παιδια απο κοπελες που καπνιζουν θα επρεπε να βγαζουν καπνο απο το π@π@ τους!Ελεος....παντως κι εμενα η μανα μου τρελλο πολεμο με το θηλασμο.Αλλα περα απο τα αστεια μου εχει κανει μεγαλο κακαο κ εξεκολουθει να μου κανει....Οταν εισαι ενα βημα πριν το φουντο κ σου ρξει ο αλλος κλωτσια...θα πεσεις!

 

 

Aν είναι να πέσεις, τράβα και τον άλλον. Αλλά γιατί να πέσεις? Βάστα γερά!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα πέσω κάτω από τα γέλια.. :lol::lol::lol:

Διάβασα σε ένα τόπικ που έλεγε μια κοπέλα πως ο γιατρός της τής είπε να έχει επαφές 40 μέρες μετά τη γέννα (λογικό) και αφού τελειώσει με το θηλασμό και αφού αδιαθετήσει!

Προφανώς δεν τα βάζω με την κοπέλα αλλά με το γιατρό και τη βλακεία του. Δηλαδή όσες θηλάζουμε μακροχρόνια (εγώ 16 μήνες και συνεχίζω), είμαστε καμένα χαρτιά!! Δεν το συζητάω αν δεν έχουμε αδιαθετήσει κιόλας. Πάω για τον καιάδα... Και οι άντρες μας να κόψουν το λαιμό τους!!! Θηλάζουσες μαμάδες ενωθείτε!!!

χαχαχαχ εγω δηλ που εμεινα εγκυοσ στον δευτερο ενω θηλαζα απο τον κρινο τον επιασα????????

 

χαχαχαχαχαχ ορε τι αλλη πατατα θα ακουσω ???????????

.....

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην έχουμε καμιά ψυχολόγο θηλάζουσα εδώ γύρω!

Εγώ έχω δύο φίλες και θα τους τα πω όλα όσα λέτε....:cool:

Πέρα από την πλάκα το έχουμε συζητήσει το θεματάκι (η μία θηλάζει 12 μήνες και αγοράκι παρακαλώ και η άλλη 8 μήνες, κοριτσάκι-και συνεχίζουν) και μου έχουν πει ότι όλες αυτές τις μ@#$%^*ς τις υποστηρίζουν συνήθως οι ψυχαναλυτές-"πατέρας" τους ο Freud που όλα τα σχετίζει με το σεξ-και δυστυχώς η παιδοψυχολογία βασίζεται πάνω στην ψυχανάλυση....

Άρα καταλαβαίνετε ότι όλες αυτές οι αντιλήψεις ανακυκλώνται....:evil:

Link to comment
Share on other sites

μεταδιδεις το αγχος μεσα απο το γαλα?:shock:

δηλαδη αν μετρησουμε τα συστατικα του μητρικου γαλατος εχουμε

ανα 100 γρ

αγχος 7.5 mg που ξεπερναει την συνηστωμενη ημερησια ποσοτητα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μεταδιδεις το αγχος μεσα απο το γαλα?:shock:

δηλαδη αν μετρησουμε τα συστατικα του μητρικου γαλατος εχουμε

ανα 100 γρ

αγχος 7.5 mg που ξεπερναει την συνηστωμενη ημερησια ποσοτητα:rolleyes:

 

 

Xα χα χα, να δούμε τι άλλο θα του μεταδώσουμε. Θα μας κάνουν κι εξέταση αίματος...

 

Δεν πιστεύω καμιά σας να έκανε σεξ χθες το βράδυ και μετά να θήλασε! Μαύρο φίδι που την έφαγε! Αλίμονό της...

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...