Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ


orchidea

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Δες στο solution pack θησεως 18, μαρουσι.

 

http://www.solutionpack.gr

 

πΗΓΑ σημερα απο κει και ειδα οτι αλλαξε διευθυνση.......ειναι λιγο πιο κατω στην Ηβης 8 και Ανδρουτσου. Τηλ 6148748

 

Θελουν τηλεφωνο για ραντεβου για να εξυπηρετησουν. Εχει ολα τα σχετικα με βαφτιση σε τιμες ενδιαμεσες λιανικης-χονδρικης οπως υποστηριζουν.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

το happy happy σε τι τιμές κυμαίνεται για τον στολισμό ας πούμε και για μπομπονιέρες γιατί βλέπω χλιδάτες καταστάσεςι και εκει πληρώνεις πιοι πολύ το οτι έχουν κάνει του τάδε την βάπτιση και σε τσακίζουν.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το hapy hapy ομολογουμένως έχει πολύ ωραίοες ιδέες αλλά απο τιμές.....εγγεφαλικό!!!!!!!!!!!!!!!!Πίστέυω πως μια βάπτηση είναι. Δεν χρειάζεται να πουλήσουμε κανα οικοπεδάκι για τα παρελκόμενα. Καλό γουστο νάχεις και όλα γίνονται καλά και οικονομικά. Ετσι και αλλιώς ούτε τα λουλούδια είναι χρήσιμα μετά γιατί τι να τα κάνεις, τα πετάς ούτε τα μπαλόνια....Ειδα εναν στολισμό καταπληκτικό που μαρεσε πιο πολύ απο λουλούδια . Λοι΄πόν θα τον περιγράψω όσο καλύτερα μπορώ. Στην είσοδο της εκκλησίας είχε 3 μεγάλα κουτιά που το τελευταίο ήταν κατάτι πιο μικρό, και πάνω είχε μια μπάλα απο τουλι σκληρό και μέσα ζέρμπερες. Μου άρεσε πολύ και το βρ΄΄ηκα πολύ πρωτοτυπο. Ολα αυτά ήταν δεμένα με φαρδιά κορδέλα. Σον προαυλιο χώρο της εκκλησίας είχε 3 ποδλατάκια απο την μια πλευρά και 3 απο την άλλη μεταλικά και πάνω είχε κουβαδάκια με ζαχαρωτά και καραμέλες!!!ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!. Απλώς το λουλούδι στην βάπτηση είναι πολύ συνηθησμένο. Στην ίδια τιμή με τα λουλούδια ήταν αλλά αυτό το βρήκα πολύ πρωτοτυπο.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και γω δεν μου αρέσουν τα λουλούδια για βάφτιση. Υπερτιμημένα και περισσότερο μπορεί να δείξει κάποια άλλη διακόσμηση.

Ούτε καν για στολισμό κολυμπήθρας. Προτιμώ τούλι, γάζα, κορδέλες και διακοσμητικά από το κεντρικό θέμα (π.χ. νεραϊδούλες) :D

Φαντασία να υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ και γω δεν μου αρέσουν τα λουλούδια για βάφτιση. Υπερτιμημένα και περισσότερο μπορεί να δείξει κάποια άλλη διακόσμηση.

Ούτε καν για στολισμό κολυμπήθρας. Προτιμώ τούλι, γάζα, κορδέλες και διακοσμητικά από το κεντρικό θέμα (π.χ. νεραϊδούλες) :D

Φαντασία να υπάρχει...

 

Συμφωνώ κι εγω :D:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, δεν ξέρω. Εμένα το λουλούδι μου αρέσει γενικά. Οντως βέβαια μετά το πετάς, αλλά είναι όμορφο να το βλέπεις, ειδικά άνοιξη ή αρχές καλοκαιριου που έχει πολύ χρώμα. Δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για την εκκλησία μου αρέσουν τα λουλούδια κια ιδίως όταν είναι κορίτσια έχει τόσο ωραία χρώματα στα λουλούδια. Είδα μια κολυμπήθρα που είχε στα πιασίματα μπουκέτα με τριαντάφυλλα σε αποχρώσεις του ρόζ και του φούξια και είχε δεμένες δύο γάζεσ πλεγμέβες την μία μέσα στην άλλη ρόζ και φούξια. Μου άρεσε πολύ. Τα υπόλοιπα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις για τον στολισμό την δεξίωσης και τα λουλούδια μόνο για την εκκλησία. Μου αρέσουν επίσης οι ροζ παιώνιες είναι φοβερές.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...