Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θα βαπτίσουμε τη μικρή μας πεταλούδα!


ROARY

Recommended Posts

Ετοιμάζω τη βάπτιση της μικρής μου την Κυριακή 13.6 και είμαι πολύ περήφανη για το προσκλητήριο που έφτιαξα! Θέμα μας οι πεταλούδες!

Εξωτερικά σωλήνας διακοσμημένος:

DSC07219-1.jpg

και εσωτερικά:

DSC07239-1.jpg

100% φτιαγμένο απ' τα χεράκια μου!! Οι "αλλοιώσεις" στις φωτό είναι σκόπιμες γιατί δεν θέλω να δημοσιεύω προσωπικά στοιχεία στο νετ.

Περιμένω σχόλια!@!

Από Δευτέρα θα ανεβάσω και άλλα πράγματα που ετοιμάζω...

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ʽʼΜΠΕΜΠΑʼʼ ΤΕΛΟΣ!!!

 

 

 

Το Σάββατο .. Ιουνίου .., στις 7:00,στην εκκλησία ........., η νονά μου θα φωνάξει δυνατά τ' ονομά μου.

ʼʼΗ μαμά μου θα βουρκώνει,

ο μπαμπάς θα καμαρώνει

κι απʼ την άλλη ο αδερφή μου,

όλο χαρά θα ξεσαλώνει! ʽʼ

 

 

 

 

Οι γονείς μου: ......

 

 

Η νονά μου: ......

 

 

Μετά τη βάπτιση σας περιμένουμε στο Party, που θα κάνουμε στο μαγαζάκι μας.

 

 

Είμαι καινούρια στο forum. Αυτό είναι το κείμενο για την πρόσκληση της βάπτισης της μικρής μου. Πείτε μου τη γνώμη σας. Είναι μείγμα από διάφορα κείμενα.

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ʽʼΜΠΕΜΠΑʼʼ ΤΕΛΟΣ!!!

 

 

 

Το Σάββατο .. Ιουνίου .., στις 7:00,στην εκκλησία ........., η νονά μου θα φωνάξει δυνατά τ' ονομά μου.

ʼʼΗ μαμά μου θα βουρκώνει,

ο μπαμπάς θα καμαρώνει

κι απʼ την άλλη ο αδερφή μου,

όλο χαρά θα ξεσαλώνει! ʽʼ

 

 

 

 

Οι γονείς μου: ......

 

 

Η νονά μου: ......

 

 

Μετά τη βάπτιση σας περιμένουμε στο Party, που θα κάνουμε στο μαγαζάκι μας.

 

Πείτε μου τη γνώμη σας. Είναι μείγμα από διάφορα κείμενα.

 

Ειναι τελειο!!!!! Παροτι δεν μου αρεσαν ποτε τα ποιηματακια σε προσκλητηρια αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει γιατι αποτυπώνει ακριβώς τα συναισθήματα εκείνης της ώρας!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Roary, πάρα πολύ ωραίο το προσκλητήριο σου. Με το καλό η βάφτιση της μικρούλας σου, να τη χαίρεσαι, γερή και καλοφώτιστη!

 

Niki_zouzounia, καλωσόρισες στην παρέα. Το κειμενάκι σου πραγματικά είναι από τα καλύτερα και τα πιο αληθινά που έχω διαβάσει... Κι εσύ να χαίρεσαι τη μικρούλα σου, γερή και καλοφώτιστη επίσης.....

 

Κορίτσια περιμένουμε και τα υπόλοιπα....για να παίρνουμε και εμείς καμιά ιδεά γιατί έρχεται και η δική μας η σειρά σιγά-σιγά!!!!!;);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόνια, Σοφία Τ., vickytsoch, marag, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ, ChrisaT, martsi σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Είμαι πολύ χαρούμενη που το αποτέλεσμα είναι αυτό που ήθελα όμως ταλαιπωρήθηκα αρκετά η αλήθεια είναι! Το εσωτερικό είναι ριζόχαρτο και στη φωτό δεν αποδίδεται τόσο καλά. ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΗ με το καλό να βαπτίσεις κι εσύ τη ζουζούνα σου! Πόσο είναι η μικρή σου;

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι τελειο!!!!! Παροτι δεν μου αρεσαν ποτε τα ποιηματακια σε προσκλητηρια αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει γιατι αποτυπώνει ακριβώς τα συναισθήματα εκείνης της ώρας!!!!!!

 

ΤΟΝΙΑ 1712, ChrisT, σας ευχαριστώ.

 

Επειδή είναι αυτοδημιούργητο, μήπως πρέπει ν' αλλάξω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

niki_zouzounia είναι πολύ ωραίο το κειμενάκι σου, παρέλειψα να το πω:D

 

ROARY ευχαριστώ και τα δικά σου προσκλητήρια είναι υπέροχα. Τα δικά μας θα είναι πιο απλά, γιατί δεν πιάνουν και τόσο πολύ τα χέρια μου.

Έχεις καμιά ιδέα για γραμματοσειρά;

Δέχομαι κάθε πρόταση για αλλαγή στο κείμενο.

Link to comment
Share on other sites

ROARY ευχαριστώ και τα δικά σου προσκλητήρια είναι υπέροχα. Τα δικά μας θα είναι πιο απλά, γιατί δεν πιάνουν και τόσο πολύ τα χέρια μου.

Έχεις καμιά ιδέα για γραμματοσειρά;

Δέχομαι κάθε πρόταση για αλλαγή στο κείμενο.

Το κείμενο είναι πολύ ωραίο, μην το πειράξεις. Γραμματοσειρές είχα κατεβάσει από link που έχουν δώσει τα κορίτσια εδώ μέσα με μια αναζήτηση θα βρεις πολλές επιλογές.

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Κορίτσια μου βαπτιστήκαμε και εμείς την Κυριακή!! Περάσαμε τέλεια αν και υπήρξαν κάποιες μικροαναποδιές.. κανείς όμως δεν θα μου χάλαγε αυτή τη μέρα!!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Νατασούλα! Και στα δικά σας με το καλό! Εύχομαι να κυλήσουν όλα ομαλά και να χαρείτε αυτήν την ξεχωριστή μέρα του παιδιού σας!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι τέλειο το προσκλητήριο!!!Φοβερή δουλειά!Και το κειμενάκι μια χαρά. Μόνο το "ξεσαλώνει" ίσως θα άλλαζα.

Μήπως σ'ενδιαφέρει να φτιάξεις και τα δικά μου?:)

Περιμένουμε κι άλλες δημιουργίες σου

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέλειο το προσκλητήριο!!!Φοβερή δουλειά!Και το κειμενάκι μια χαρά. Μόνο το "ξεσαλώνει" ίσως θα άλλαζα.

Μήπως σ'ενδιαφέρει να φτιάξεις και τα δικά μου?:)

Περιμένουμε κι άλλες δημιουργίες σου

Δεν κατάλαβα, στο δικό μου προσκλητήριο αναφέρεσαι; Γιατί το "ξεσαλώνει" είναι σε άλλης κοπέλας. Το δικό μου κείμενο φαίνεται στη φωτό!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...