Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κατι αξιοπρεπες και οικονομικο??(θεσσαλονικη)


salomi

Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια! οποια κοπελα θεσσαλονικια γνωριζει ας με βοηθησει.

σε 9-10 μηνες (ξανα)παντρευομαι. εχουμε ενα παιδακι 3ων μηνων αζι με την βαφτιση να κανουμε κ ενα γαμο νομιζω οτι φοριεται τελευταια πολυ. ακουω πολλα για τον ιππικο ομιλο. αν και ειμαι σιγουρη πως δεν θα ειναι για την τσεπη μου θα μπορουσα να εχω και γω καποιες πληροφοριες? καποια οικονομικη λυση με catering που εχει δικο του χωρο υπάρχει?ειχα παει καποια στιγμη το 2006 σε ενα γαμο που γινοταν σε εξωτερικο χωρο με πισινα, (νομιζω καπου προς το χορτιατη) με μπουφε και dj και η τιμη μονο 14-15 ευρω το ατομο! επισης ακουσα για μια αποθηκη στο λιμανι. εχει και ενα εκκλησακι εκει. αν παρω catering και dj και το στολισω ομορφα? απο οσο εχω ακουσει τωρα παιζουν τρελες τιμες.για βοηθηστε ρε κοριτσια γιατι μαλον θα μεινω αστεφανωτη...κατι οικονομικο και αξιοπρεπες ζηταω ωστε να κανω τους λιγοτερους συμβιβασμους μιας και δυνατοτητα να κανω οτι θα θελα δεν εχω.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=44871

 

για δες αυτο....παντως μην συγκρινεις τιμες του 2006 με 2009.απο προσωπικη εμπειρια παντως και τουλαχιστον αυτο ισχυει στην αθηνα παρασκευη και κυριακη κανουν καλυτερες τιμες....

tt7up3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...