Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΡΛ στο Ηράκλειο Κρήτης


Zaira

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 10 months later...

Φραγκιαδακης.είναι super!! ομιλητικος, ευγενικός,υπομονετικος με τα παιδιά και ξέρει καλα τη δουλειά του.το ιατρείο του είναι Θησέως και καρτερου 12 14. Τέρμα στα ψαραδικα για όσες ξέρουν το κέντρο του Ηρακλείου.έκανε στην ανιψιά μου αμυγδαλεκτομη και πήγε τέλεια

Link to comment
Share on other sites

Εμας μας εκανε αμυγδαλες-κρεατακια η Σταυριανακη στο Βενιζελειο και πηγαν ολα τοσο τελεια! μικρο παιδακι κ δε παραπονεθηκε για τιποτα... φυσικα τη συστηνω!!!!!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

χαιρετώ όλα τα μελη του forum. ζήτω τη γνώμη σας για ενα καλο ωρλ εχω σοβαρό πρόβλημα φοβίας με το εργαλείο που οι γιατροί βάζουν για να καθαρίσουν τα αυτιά καθώς μια φορά που πήγα στο βενιζελειο ενας γιατρός με το συγκεκριμένο εργαλείο με έκανε να υποφέρω φοβερά. Τώρα έχει παρουσιαστεί καπιο ανάλογο πρόβλημα και ψάχνω ένα καλό γιατρό. ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να αναζητησεις τον κ. Φουντουλακη η την κ. σταυριανακη. Για εμενα και οι 2 ειναι πολυ καλοι. ο φουντουλακης μου ειχε κανει καθαρισμο με ενα τσιγκελακι και δεν ειχα καταλαβει τιποτα ( μονο ανατριχιασα λιγακι!!!)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Α ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ .........ΠΗΓΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ........ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ...ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ.....! ΣΑΣ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ .....!!!!ΕΒΑΝΣ 83-85!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...