Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικός Σταθμός


Recommended Posts

Χαίρετε! Είμαι η μαμά του Ορφέα που το Δεκέμβρη που μας έρχεται θα γίνει 3. Πριν από μια εβδομάδα ξεκίνησε α πηγαίνει στον παιδικό σταθμό (μένουμε Νέα Σμύρνη και για όσους γνωρίζουν πηγαίνει στην Εθνική Στέγη).

Ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει αυτό τον παιδικό καθώς και ποια είναι η γνώμη του σχετικά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς είχαμε κάνει αίτηση στην Εθνική Στέγη αλλά δε μας πήραν (η αλήθεια είναι ότι δεν είχαμε και πολλές πιθανότητες, αλλά, λέω, ας κάνω). Έχω ακούσει τα καλύτερα, έχω δει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον από τις υπεύθυνες κυρίες και φυσικά ο χώρος είναι φανταστικός. Κρίμα που δέχεται μόνο τόσο λίγα παιδάκια....

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Όπως και όλα τα υπόλοιπα θέματα έτσι και το θέμα αποδοχής σας στην Εθν. Στέγη, για όσους ξέρουν από Ν.Σμύρνη, είναι θέμα ρουσφετολογικής εκμετάλλευσης. Αν δεν έχεις μπάρμπα...

 

Ζητείστε π.χ. να μάθετε το επίπεδο μόρφωσης της προέδρου και τι επαγγέλεται... να καταλάβετε ποιοί αποφασίζουν για το τόσο σοβαρό θέμα της επιλογής των παιδιών εκεί... Το ότι είναι δημ. σύμβουλος δεν σημαίνει κατ'ανάγκη κάτι, πολύ περισσότερο στα δικά μου αφτιά χτυπάει κάπως για ανθρώπους που έχουν εμπλακεί στα κοινά και χρησιμοποιούν την όποια θέση ως εφαλτήριο για τους προσωπικούς τους στόχους...!!! Θα προτιμούσα μορφωμένο πρόεδρο, νέο και άφθαρτο... Αλλά στην Ελλάδα ζω, θα πρέπει να πάψω να ονειρεύομαι...!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...