Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κατουριμα


Recommended Posts

καλησπερα εχω ενα προβλημα με τον μικρο μου γιο που ειναι 4 χρονων... εχει εδο και 1,5 χρονο

που βγαλαμε το pampers αλλα μεσα στην μερα κατουραει επανο του ενω παιζει πλεον τησ νυχτες αρχισε να με ξυπναει οχι παντα αλλα το κανει....

δεν ξερω πως να τον αντιμετωπισω περιμενω συμβουλες ευχριστω πολυ:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πισωγυρίσματα έχουν συνήθως. Κι εμένα είναι 4 και ενώ βγάλαμε τις πάνες από τα 2,5 έχει ένα μήνα που τα κάνει πάνω του. Αλλά εμάς μάλλον τα κάνει από ζήλια λόγω της μικρότερης αδερφής του.

ISGLp2.pngilpPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο δικός μου είναι 5 χρονών. Είναι η δεύτερη χρονιά που έχουμε βγάλει την πάνα. Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορούμε να την βγάλουμε το βράδυ. Επί δύο μήνες προσπαθούσα και τον ξυπνούσα ενδιάμεσα, όμως το πρωί ήταν κατουρημένος. Επειδή ήταν χειμώνας και έπρεπε να πλένω κουβέρτες και παπλώματα, το άφησα για τώρα. Θα ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια. Μήπως έχετε να μου δώσετε καμμιά συμβουλή ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...