Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 2010


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 262
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα σας εχουν μπει σε ολους τα λεφτα για το οικογενειακο επιδομα 2010?Εγω αργησα λιγο να τα κανω κ τα εκανα στο Κεπ μου οκ μια χαρα ειναι ολα τα δικαιολογητικα.ΑΛλα τα χρηματα δεν τα ειδα ακομα:confused::confused::confused:

Εχει συμβει σε καμια αλλη?ΠΟυ μπορω να απευθυνθω για να δω αν εγινε κατι ?

Φιλικα

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εχουν μπει σε ολους τα λεφτα για το οικογενειακο επιδομα 2010?Εγω αργησα λιγο να τα κανω κ τα εκανα στο Κεπ μου οκ μια χαρα ειναι ολα τα δικαιολογητικα.ΑΛλα τα χρηματα δεν τα ειδα ακομα:confused::confused::confused:

Εχει συμβει σε καμια αλλη?ΠΟυ μπορω να απευθυνθω για να δω αν εγινε κατι ?

Φιλικα

Ιωαννα

 

Κάνει κάνα μήνα γιά να μπούν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εχουν μπει σε ολους τα λεφτα για το οικογενειακο επιδομα 2010?Εγω αργησα λιγο να τα κανω κ τα εκανα στο Κεπ μου οκ μια χαρα ειναι ολα τα δικαιολογητικα.ΑΛλα τα χρηματα δεν τα ειδα ακομα:confused::confused::confused:

Εχει συμβει σε καμια αλλη?ΠΟυ μπορω να απευθυνθω για να δω αν εγινε κατι ?

Φιλικα

Ιωαννα

Καλημερα... επειδη το οικογενειακο επιδομα εληξε στις 31/1/11 τα χαρτια απο τα κεπ σε καποιες υπηρεσιες δεν εχουν διεκπεραιωθει.αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα τα παρεις.

αλλα θα σου προτεινα να πας κι απο την υπηρεσια που ανηκεις να μαθεις σε τι σταδιο βρισκεται η αιτηση σου

το οικογενειακο επιδομα ειναι αυτο που δινει κ ο εργοδοτης ως επιδομα τεκνου? δηλ αν παρεις επιδομα τεκνου απο εργοδοτη δεν παιρνεις οικ. επιδομα...:oops:??

ακριβως αυτο ειναι το επιδομα

και ναι δεν εαν το παιρνεις στον μισθο σου δεν το δικαιουσαι το δικαιουνται οι εργαζομενοι που ο εργοδοτης τους δεν τους το δινει στο μισθο κι αυτο ειναι μια φορα το χρονο

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια γεια σας.δουλευα με συμβαση ορισμενου χρονου και 15 μαρτιου εληξε πηγα στον ΟΑΕΔ και κατεθεσα τα χαρτια για ταμειο ανεργιας.Ξερετε να μου πειτε αν δικαιουμε οικογενειακο επιδομα?Γεννησα 17/2/2010.Σας Ευχαριστω πολυ.

tinio-xarisf:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας.δουλευα με συμβαση ορισμενου χρονου και 15 μαρτιου 2011 εληξε πηγα στον ΟΑΕΔ και κατεθεσα τα χαρτια για ταμειο ανεργιας.Ξερετε να μου πειτε αν δικαιουμε οικογενειακο επιδομα?Γεννησα 17/2/2010. Α και τι ποσο θα παρω απο το ταμειο γιατι ρωτησα και δεν μου ειπαν.....(Ελλαδα )Σας Ευχαριστω βοηθατε αρκετα με τις αποψεις και τα νεα σας.
κκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

tinio-xarisf:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κοριτσια γεια σας.Καλως σας βρηκα!

Ημουν αναπληρωτρια καθηγητρια σε δημοσιο σχολειο με ικα και απο αυριο επισημα ανεργη.Το οικογενειακο επιδομα το παιρνω?

Κι αν ναι την βεβαιωση εργοδοτη την παιρνω απο την πρωτοβαθμια της περιοχης μου?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

ΥΓ...εχω τρια παιδακια!

Link to comment
Share on other sites

konstantina1 πήγαινε στο άλλο θέμα του Οικογενειακού επιδόματος. Εκεί είναι η agκiolina ειδική επί τους θέματος που θα μπορέσει να σου απαντήσει στα σίγουρα.

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=39635&page=2

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

καλησπέρα και από εμένα στο forum .. παρακαλώ θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε αίτηση στον οαεδ για το επίδομα παιδιού και πόσα χρήματα δικαιούμαστε με ένα παιδί ?επίσης τα δικαιολογητικά που ζητάνε

 

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα και από εμένα στο forum .. παρακαλώ θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε αίτηση στον οαεδ για το επίδομα παιδιού και πόσα χρήματα δικαιούμαστε με ένα παιδί ?επίσης τα δικαιολογητικά που ζητάνε

 

Ευχαριστώ .

μεχρι 31/01/2015 και ειναι το μισο και για τελευταια φορα ειναι 49,32?

http://www.oaed.gr/images/NEA-ANAKOINWSEIS/GR_TYPOU/oik/egkoiko2014.pdf

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...