Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γλαστρακια -κουβαδακια για μπουμπουνιερα!!!!!


malouni

Recommended Posts

Εισαι πολυ κοντα στην Ν****. Να πας ********. ειναι ενα καλλιτεχνικο δημιουργικο εργαστηριο γαμου και βαπτισης, θα σε εξυπερετησουν φανταστικα. Εκει εχω κλεισει και εγω τη βαπτιση της κορης μου. Μπορουν να φτιαξουν οτι θελεις αλλα και να διαλεξεις απο μοναδικες και πρωτοτυπες ιδεες γιατι ειναι εργαστηριο και εχει τιμες χονδρικης. Απο οτι θυμαμαι εχει τα κουβαδακια που ψαχνεις. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και απο οτι βλεπεις το συστηνω σε ολους.

 

Άντε πάλι....... Συνέχεια ξεφυτρώνουν.....

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 175
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το βλέπουμε ότι το συστήνεις σε όλους...όπως επίσης μπορεί κάποιος να δει πολύ εύκολα,αν το ψάξει στο google,ότι το μαγαζί που προτείνεις λέγεται "Μετά χαράς",όπως είναι και το nickname σου...πόσο τυχαίο μπορεί να είναι αυτό??

 

 

Cristina112, μια λέξη θα σου πώ....Αναφορά ;)

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άντε πάλι τα ίδια......

ρε τι πάθαμε........ :rolleyes:

 

 

Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ,είναι η στάνταρ ατάκα "κι εγώ εκεί έκλεισα την βάφτιση του παιδιού μου"!!!!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ,είναι η στάνταρ ατάκα "κι εγώ εκεί έκλεισα την βάφτιση του παιδιού μου"!!!!!!!:lol::lol:

 

like!

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εισαι πολυ κοντα στην Ν. Ιωνια. Να πας Ανατολης 8 τηλ 2121014316. ειναι ενα καλλιτεχνικο δημιουργικο εργαστηριο γαμου και βαπτισης, θα σε εξυπερετησουν φανταστικα. Εκει εχω κλεισει και εγω τη βαπτιση της κορης μου. Μπορουν να φτιαξουν οτι θελεις αλλα και να διαλεξεις απο μοναδικες και πρωτοτυπες ιδεες γιατι ειναι εργαστηριο και εχει τιμες χονδρικης. Απο οτι θυμαμαι εχει τα κουβαδακια που ψαχνεις. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και απο οτι βλεπεις το συστηνω σε ολους.

 

Αλήθεια? Τέτοια εξυπηρέτηση? Να μαζευτούμε να πάτε!

 

Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ,είναι η στάνταρ ατάκα "κι εγώ εκεί έκλεισα την βάφτιση του παιδιού μου"!!!!!!!:lol::lol:

 

Είναι όπως η ατάκα ''ήμουν κι εγώ στο κότερο''!

 

ε θέλει να κόβει και λίγο το μυαλό......... :rolleyes:

 

Όταν υπάρχει..

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Eimai apo nisi pou den exei JUMBO!!! O antras mou 8a einai A8ina thn epomenh ebdomada kai 8a einai konta sto JUMBO Renti!!! 8a h8ela na pou pei kapoia ean exoun ta metalika koubadakia gia tis glastres se auto to JUMBO!!! Mh steilw ton antra mou gia tipota giati 8a exw na ta akousw meta!!! Episis 50 lepta pou exoun pei kapoies kopeles pou kostizoun einai ta mikra??? Ta ligo pio megala poso kostizoun???THANK YOU!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
to success δινει οτι θελεις λιανικη. το cover pack ενω εχει πολυ ωραια πραγματα δεν δινει λιανικη. η βαφτιση ειναι 22/9 πριν απο σενα!!! αποψε θα ασχοληθω με τα προσκλητηρια και θα σου πω τι γινεται αυριο, αν ερθεις την κυριακη στη συναντηση θα σου φερω δειγματα της δουλειας μου!!!

 

http://www.suxess.gr/company/

3OaPp3.png CNKep3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΑ ΟΧΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ?

 

 

Σου στελνω pm για να μη θεωρηθει διαφημιση.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...σκεφτομαι και εγω να κανω γλαστρακι για μπομπονιερα ...κατι οικονομικο ομως...και οχι βασιλικο...ειχε κανει το ιδιο και η αδερφη μου πριν 2 μηνες στη βαφτιση της κορης της...ε, μην κανουμε τα ιδια...τι αλλο φυτο θα μπορουσα να βάλω?...να ειναι σχετικα ανθεκτικο ,οικονομικο και καλοκαιρινο...μιας και η βαφτιση θα γινει ..πρωτα ο θεος , τελος αυγουστου!...περιμενω απαντηση!...ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...σκεφτομαι και εγω να κανω γλαστρακι για μπομπονιερα ...κατι οικονομικο ομως...και οχι βασιλικο...ειχε κανει το ιδιο και η αδερφη μου πριν 2 μηνες στη βαφτιση της κορης της...ε, μην κανουμε τα ιδια...τι αλλο φυτο θα μπορουσα να βάλω?...να ειναι σχετικα ανθεκτικο ,οικονομικο και καλοκαιρινο...μιας και η βαφτιση θα γινει ..πρωτα ο θεος , τελος αυγουστου!...περιμενω απαντηση!...ευχαριστω!

Λεβάντα, δυόσμο, ένα φυτό με μικρά λουλουδάκια διαφόρων χρωμάτων (δεν θυμάμαι το όνομα πετούγες νομίζω) ή να το γεμίσεις καραμέλες, μπαλονάκια, σφυρίχτρες ή ότι άλλο σου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...σκεφτομαι και εγω να κανω γλαστρακι για μπομπονιερα ...κατι οικονομικο ομως...και οχι βασιλικο...ειχε κανει το ιδιο και η αδερφη μου πριν 2 μηνες στη βαφτιση της κορης της...ε, μην κανουμε τα ιδια...τι αλλο φυτο θα μπορουσα να βάλω?...να ειναι σχετικα ανθεκτικο ,οικονομικο και καλοκαιρινο...μιας και η βαφτιση θα γινει ..πρωτα ο θεος , τελος αυγουστου!...περιμενω απαντηση!...ευχαριστω!

 

μπορείς να βάλεις και αερόφυτα, που δεν χρειάζονται και χώμα, αλλά δεν ξέρω πόσο θα σου κοστίσει. Τα έχω δει σε ευχαριστήριο δώρο γάμου και ήταν πολύ όμορφα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...