Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΤΕΕΕΕΛΟΥΣ!!!


Recommended Posts

Eπιτέλους μπορω να πω οτι ειμαι εγκυος και επισημα 10 εβδομαδων και 4 ημερων ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οταν σας εγραφα την ιστορια μου το σπορακι μου ειχε ηδη βρει το δρομο του!!!!φοβαμαι πολυ βεβαια ακομα ανησυχω μηπως χαθει αλλα προσπαθω να εχω πιστη!!!! Περιμενω να περασουν οι μερες και να παω για την αυχενικη διαφανεια!!!ακομα δεν το ξερει κανεις (εκτος μαμα-μπαμπα) τωρα το λεω προς τα εξω σε εσας.....αντε να περασουν οι μερες !!!!Οταν περασει το πρωτο τριμηνο δεν χαλαρωνεις λιγο?????Αραγε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eπιτέλους μπορω να πω οτι ειμαι εγκυος και επισημα 10 εβδομαδων και 4 ημερων ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οταν σας εγραφα την ιστορια μου το σπορακι μου ειχε ηδη βρει το δρομο του!!!!φοβαμαι πολυ βεβαια ακομα ανησυχω μηπως χαθει αλλα προσπαθω να εχω πιστη!!!! Περιμενω να περασουν οι μερες και να παω για την αυχενικη διαφανεια!!!ακομα δεν το ξερει κανεις (εκτος μαμα-μπαμπα) τωρα το λεω προς τα εξω σε εσας.....αντε να περασουν οι μερες !!!!Οταν περασει το πρωτο τριμηνο δεν χαλαρωνεις λιγο?????Αραγε???

 

Μπραβο κοπελα μου ,σου ευχομαι με το καλο να περασουν οι μηνες και να κρατησεις στη αγκαλια σου ενα γερο και υγιη μωρο.Απολαυσε αυτο το ομορφο ταξιδι της εγκυμοσυνης

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοπελα μου ,σου ευχομαι με το καλο να περασουν οι μηνες και να κρατησεις στη αγκαλια σου ενα γερο και υγιη μωρο.Απολαυσε αυτο το ομορφο ταξιδι της εγκυμοσυνης

 

 

Σευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω διαβάσει την ιστορία σου, συγχαρητήρια όμως όπως και να 'χει αξίζουν πάντα για ένα τόσο ευχάριστο γεγονός!

 

Το πρώτο άγχος περνάει σίγουρα μετά το πρώτο τρίμηνο. Μετά ανησυχείς για τις εξετάσεις, να πάνε όλα καλά, έπειτα αν κινείται αρκετά, αργότερα για τον τοκετό και καθ' όλη τη διάρκεια αν θα είσαι καλή μάνα... Να έχουμε ν' ασχολούμαστε δηλαδή! :P

 

Απόλαυσέ το όσο πιο πολύ μπορείς!

27pzp3.png

 

qIUIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω διαβάσει την ιστορία σου, συγχαρητήρια όμως όπως και να 'χει αξίζουν πάντα για ένα τόσο ευχάριστο γεγονός!

 

Το πρώτο άγχος περνάει σίγουρα μετά το πρώτο τρίμηνο. Μετά ανησυχείς για τις εξετάσεις, να πάνε όλα καλά, έπειτα αν κινείται αρκετά, αργότερα για τον τοκετό και καθ' όλη τη διάρκεια αν θα είσαι καλή μάνα... Να έχουμε ν' ασχολούμαστε δηλαδή! :P

 

Απόλαυσέ το όσο πιο πολύ μπορείς!

 

χαχα τρομερο!!!Να εισαι καλα....και ειμαι σιγουρη οτι καπως ετσι θα ειμαι.....απλα επειδη ειχα μια αποβολη νομιζω πως αν θα περασει το πρωτο πιο επικινδυνο τριμηνο θα ειμαι πιο σιγουρη τωρα φυσικα νομιζω απο δω και για παντα θα ανησυχουμε.....Συεχαριστω παρα πολυ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Eπιτέλους μπορω να πω οτι ειμαι εγκυος και επισημα 10 εβδομαδων και 4 ημερων ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οταν σας εγραφα την ιστορια μου το σπορακι μου ειχε ηδη βρει το δρομο του!!!!φοβαμαι πολυ βεβαια ακομα ανησυχω μηπως χαθει αλλα προσπαθω να εχω πιστη!!!! Περιμενω να περασουν οι μερες και να παω για την αυχενικη διαφανεια!!!ακομα δεν το ξερει κανεις (εκτος μαμα-μπαμπα) τωρα το λεω προς τα εξω σε εσας.....αντε να περασουν οι μερες !!!!Οταν περασει το πρωτο τριμηνο δεν χαλαρωνεις λιγο?????Αραγε???

 

συγχαρητηρια λοιπον για το πολυ ευχαριστο γεγονος.εγω προσωπικα ειχα και συνεχιζω να εχω τρομερο αγχος (χωρις να εχω καποιο θεμα αν και 32 πλεον εβδομαδων )δεν ειμαι παραδειγμα προς μιμηση.να εισαι χαλαρη χωρις καθολου αγχος,να ξεκουραζεσαι και ολα θα πανε τελεια..η εγκυμοσυνη ειναι με διαφορα η πιο ομορφη περιοδος στη ζωες μας απολαυσε την και σε λιγους μηνες θα εχεις το θειο δωρο αγκαλια το παιδακι σου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε κι εγω γνωριζω την ιστορια σου.Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...ευχομαι να αποβαλλεις γρηγορα το αγχος ,να τη χαρεις και να πανε όλα καλα.Με το καλο να δεχτεις το παιδακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...