Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

το τραγουδι της μανας.....!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ευτυχως που δεν την εχω μανα,καλα ανασα ποτε παιρνει;

την ακουσα και αγχωθηκα :lol::lol: yasemi με εκανες και γελασα βραδυατικα

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol: O ψυχοβγάλτης αυτοπροσώπως!!!! :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

:shock: ευτυχως που η μανουλα μου δεν ειναι ετσι!!!!

δυστυχως ομως ο αντρας μου δεν απεχει και πολυ απο την υστερια της :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα με αγχωνει γιατι δε θελω ποτε να καταπιεσω ετσι το παιδι μου...θα τα καταφερωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????ή σε 16 χρονια γυρισει και μου πει κανα τετοιο τραγουδι ????????θεε μου παω για υπνο γιατι αρχιζω να μπουρδολογω.... :lol:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

yasemi φοβερό! :lol:

 

εμένα πάντως σε καμια 15 χρόνια(μπορεί κ νωρήτερα) με βλέπω να κάνω στο γιο μου όλες αυτες της ερωτησεις - παρατηρήσεις καθημερινά :lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαχχχχχ για πολύυυυυ γέλιο συζητάμε!!!!!!! Πάει και η μπουμπού... φραπέ την έκανα από τα γέλια! Να 'σαι καλά για το βιντεάκι.... :D

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω φρικηηηηη !!! Ειναι αυτο που λεμε " εκει που εισαι ημουν κι εδω που ειμαι θα 'ρθεις..." Παντως ελπιζω να μην ξεχασω πως ειναι να εισαι παιδι οταν μεγαλωσει η μικρη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...