Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

S.O.S οικονομικοσ καλοσ γιατροσ στο Ελενα!


dudu

Recommended Posts

Ενα φιλικο μου ζευγαρι (20) χρονων μολισ.. και 7 μηνων εγκιοσ..θελει να αλλαξει γιατρο γιατι τουσ απογοητευσε παρα πολυ...

 

και θελοντασ να γεννησει στο Ελενα ψαχνουμε καποιον εκει...για τωρα...αμεσα...

 

και λογο ηλικιασ...εννοειται δυστηχωσ και το "οικονομικοσ"...οσο περισσοτερο γινεται...

 

αν ξερετε καποιον...στειλτε πλιζ ενα τηλεφωνο κατι..γιατι επειγει το θεμα!!

 

ευχαριστω πολυ πολυ!!

MZw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορεί να πηγαίνει η κοπέλα στα πρωινά ραντεβού (3 Ευρώ η επίσκεψη) για παρακολούθηση και να γεννήσει όταν έρθει η ώρα με όποιον εφημερεύει.

Δεν θα χρειαστεί να δώσει κανένα φακελάκι.

 

 

ΚΑι εδώ που τα λέμε, έτσι θα έπρεπε να είναι τα πράγματα για όλες μας στα Δημόσια νοσοκομεία. Αμάν πια! Όλες "εμπιστευνται απόλυτα" το γιατρό τους και οι καισαρικές έχουν φτάσει 70%.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτησω κατι? Γιατι πρεπει να γεννησει οπωσδηποτε στο Ελενα? Θελω να πω πως υπαρχουν κι αλλα δημοσια μαιευτηρια (οπως π.χ. το Αλεξανδρα). Υπαρχει καποιος λογος που θελει το συγκεκριμενο νοσοκομειο? Απλα ρωταω, δικαιωμα της της κοπελας να γεννησει οπουδηποτε θελει. Παντως θα συμφωνησω κι εγω να πηγαινει στα εξωτερικα ιατρεια να εξεταζεται και να την ξεγεννησει οποιος εφημερευει. Εγω εκανα την πρακτικη μου σαν νοσηλευτρια σε δημοσιο αλλα επειδη κι εγω εμπιστευομαι τρελλα το γιατρο μου κατεληξα να γεννησω με καισαρικη..... :( Οποτε θα συμφωνησω με την κοπελα που προτεινε οποιον εφημερευει!

Με το καλο το μωρακι της! :)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αμοιβη του δικου μου ειναι 850 ευρω...και πιστευω οτι αν του πουν την κατασταση θα ευαισθητοποιηθει γιατι θεωρω οτι ειναι πανω απο ολα ανθρωπος.Αν θελεις στειλε μου πμ να σου πω περισσοτερα.

bf2Bp2.png

 

rTodp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω ομως κατι?ασχετη ειμαι μη γελασετε αν πω κοτσανα...Το Ελενα παραδειγμα εφημερευει καθε μερα?Αν με πιασουν οι πονοι κ δεν εφημερευει τι γινεται τοτε?

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

καλησπερα ειμαι 2 μηνον εκγυος και ειναι το πρωτο μου , και εχω ανχοθη πολυ, θα ηθελα να μου πητε ενα καλο γιατρο στο ελενα ,και να μην περνη φακελακη, να του δωσο εγω οσα μπορω!!! γιατη τα οικονομικα μου ειναι χαλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...