Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΛΤΑ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ-ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΠΑ!


Recommended Posts

Αν μπορείτε παρακαλώ βοηθήστε με!έχω κάνει κανονικά τα χαρτία για το εσπα.τα έστειλα 30-7 με το ταχυδρομείο.μου έχουν δώσει ένα barcode αναζήτησης αλλά μου βγάζει προς παράδοση ακόμα!την περασμένη βδομάδα είχα καλέσει στην εξυπηρέτηση και με καθυσήχασαν οτι τα πάνε όλα σε θυρίδες κ όταν μαζεύονται πολλά έρχονται κ τα συλλέγουν...

εσείς έχετε μάθει κάτι για τα δικά σας αν παραδόθηκαν.ανησυχώ αφάνταστα γιατί έχω πολύ μεγάλο θέμα με το ποιός θα μ κρατάει το παιδί αλλά κυρίως με το οικονομικό κομμάτι....:(

s0g0p2.png

5wRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν μπορείτε παρακαλώ βοηθήστε με!έχω κάνει κανονικά τα χαρτία για το εσπα.τα έστειλα 30-7 με το ταχυδρομείο.μου έχουν δώσει ένα barcode αναζήτησης αλλά μου βγάζει προς παράδοση ακόμα!την περασμένη βδομάδα είχα καλέσει στην εξυπηρέτηση και με καθυσήχασαν οτι τα πάνε όλα σε θυρίδες κ όταν μαζεύονται πολλά έρχονται κ τα συλλέγουν...

εσείς έχετε μάθει κάτι για τα δικά σας αν παραδόθηκαν.ανησυχώ αφάνταστα γιατί έχω πολύ μεγάλο θέμα με το ποιός θα μ κρατάει το παιδί αλλά κυρίως με το οικονομικό κομμάτι....:(

Καλημερα...!!!Και εγω συστημενο με Ελτα το εστειλα. Στην ιστοσελιδα τους οταν βαζω το barcode μου βγαζει και μενα "προς παραδοση". Οποτε θεωρω πως ειναι ΟΚ. Καπου διαβασα σε παλαιοτερα μυνηματα οτι ετσι γραφουν γιατι τα καρατουν σε θυριδα...

Καλη επιτυχια...!!:P

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα γράφει προς παράδοση Κ.Μ.Δ. ΑΘΗΝΑΣ 10 τώρα τι σημαίνει αυτό θα σε γελάσω! Πάντως μην αγχώνεσαι αφού έχεις το απόκομα του ταχυδρομείου και κάτι στραβό να γίνει θα βρεθεί η άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα γράφει προς παράδοση Κ.Μ.Δ. ΑΘΗΝΑΣ 10 τώρα τι σημαίνει αυτό θα σε γελάσω! Πάντως μην αγχώνεσαι αφού έχεις το απόκομα του ταχυδρομείου και κάτι στραβό να γίνει θα βρεθεί η άκρη.

Και εμενα ακριβως το ιδιο.. προς παράδοση Κ.Μ.Δ. ΑΘΗΝΑΣ 10..

Αρα νομιζω ενταξει ειμαστε. Τι διαολο..Ολες προβλημα να εχουμε?:confused:

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουριερ και πάλι κουριερ, προσωπικά δε θα εμπιστευομουν τόσο σημαντικά έγγραφα σε ΕΛΤΑ και μάλιστα στην καρδιά του καλοκαιριού που λείπουν οι περισσότεροι υπάλληλοι. Ο λογαριασμός της πιστωτικής μου ήρθε 17-8 και έληγε 8-8, ευτυχώς μπαίνω πάντα μέσω ίντερνετ και τα πληρώνω αλλιώς θα με είχαν χρεωσει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα:P

Μηπως γνωριζει καποια κοπελα τι ωρα θα αναρτηθουν τα αποτελεσματα σημερα?

καλημερα βιλλυ το βραδυ απο οτι διαβασα θα βγουνε τα αποτελεσματα λενε..καλη επιτυχια σε ολες!εμενα εγραφε στοιχεια παραδοσης τσαμη αρα το πηραν μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βιλλυ το βραδυ απο οτι διαβασα θα βγουνε τα αποτελεσματα λενε..καλη επιτυχια σε ολες!εμενα εγραφε στοιχεια παραδοσης τσαμη αρα το πηραν μαλλον.

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση:P

Ναι, και εγω θεωρω πως τα εχουν παραλαβει..

Καλη επιτυχια και σε σενα...:-P:razz:

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...