Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δικαιολογητικά για παιδ. σταθμό - Εμβόλια


Recommended Posts

δεν θα εμπλακώ σε συζήτηση για αντικείμενο που δεν γνωρίζω...είμαι της θεωρητικής κατεύθυνσης :D

 

θεωρώ πιο ειδική την παιδίατρό μου και την εμπιστεύομαι, που το έχει σπουδάσει...και ακολουθω τις συμβουλές της.

 

επίσης το να υπάρχει μια "πεπατημένη" είναι ένας μπούσουλας που προστατεύει γενικά, παρά τις όποιες ενστάσεις...

 

προσωπικά θεώρησα πολύ σημαντικό ότι ο παιδικός σταθμός που θα πάει η δίχρονη κόρη μου δεν δέχεται παιδιά που δεν έχουν κάνει τον βασικό εμβολιασμό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ξέρεις ότι κάποια εμβόλια προσφέρουν ανοσία μόνο στο 10% όσων τα κάνουν;

 

Αν και το θέμα δεν είναι "εμβόλια: φίλοι ή εχθροί", εγώ θέλω να σχολιάσω, Μπεμπούλα, πως παρόμοια δήλωση έχεις κάνει επανειλημμένως και ότι είναι ανακριβής. Αν θες, πες μου (μας) σε ποιο ακριβώς εμβόλιο αναφέρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...