Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΕΠΟΛΙΑ


Recommended Posts

Ενημερωτικά απλώς να πω σε όσες μανούλες ενδιαφέρονται, μόλις επικοινώνησα με τη Λακωνική Σχολή και δυστυχώς δεν έχουν βρεφικό τμήμα. Επομένως εμένα που η μικρή μου είναι 19 μηνών δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν.

Ο κύριος με τον οποίο μίλησα ήταν ευγενέστατος, με ρώτησε σε ποια περιοχή μένω και μου πρότεινε τα Πρωτοβαδίσματα (συμφωνώ απολύτως μαζί του, αλλά ας ήταν και αυτές οι τιμές χαμηλότερες! :-( )

bh6wp3.png

Gba0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντως η τιμή που δίνει η Λακωνική είναι πολύ καλή.. Τώρα αν τελικά αλλάξετε σταθμό να ξέρεις οτι τα παιδιά σε αυτές τις ηλικίες προσαρμόζονται πολύ εύκολα. Εγω για τρία χρόνια χρόνια που τον πήγαινα στα Πρωτοβαδίσματα και αναγκάστηκα να τον αλλάξω..προσαρμόστηκε τόσο γρήγορα. Μάλλον εγω το είχα το πρόβλημα τελικά...

.png

MQpKp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν η κόρη μου πάει στην κούνια μπέλα και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος απο την πρόοδό της.Στην αρχή μάλιστα δεν ήθελα να πάει λόγω του ότι είναι αρκετά μικρός σαν μέρος και δεν με ενθουσίαζε αλλά οι σχέσεις που αναπτύχθηκαν μεταξύ των παιδιών,αλλά και με τις δασκάλες τους,με έκαναν να αλλάξω γνώμη.Θα συνεχίσει γιατί είναι σχετικά λίγα τα παιδιά,βλέπω τεράστια πρόοδο και η ίδια δεν βλέπει την ώρα να ξαναπάει.Τέλος ειναι μόνο 300Ε ΌΛΑ ΜΕΣΑ:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπέρα,

 

Σήμερα δυστυχώς έμαθα ότι δεν μπορώ να κάνω αίτηση στο έσπα για τους παιδικούς και αρχίζω το ψάξιμο. Έχει κανείς φετινές τιμές για παιδικούς στα Σεπόλια;

.png

MQpKp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπερα...ναι,ειμαι ευχαριστημενη.την ταρατσα τωρα θα τη φτιαξουν.αλλαξαν οι ιδιοκτητσ τωρα και θα κανουν αλλαγεσ...ειναι καλα παντως...εγω τον εχω εκει απο 9 μηνων και τωρα ειναι 4 χρονων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Μαμάδες γειά σας.

 

Τις γνώσεις σας παρακαλώ για παιδικό (με ΕΣΠΑ) περιοχές Σεπόλια, Κολωνός, λόφος Σκουζέ.

Κάτι καλό με την εμπειρία σας για την κουκλίτσα μου 3 ετών.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...