Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δωρο αρραβώνα για την νονά μας


apo+mpempa

Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα την βοήθεια σας για να διαλέξω δώρο για τον αρραβώνα τησ ακουμπάρας μου. Θα αρραβωνιαστεί το Σάββατο και δεν ξέρω τι δώρο να πάρω. Επειδή η βάπτιση μας ήταν πριν ένα μήνα και της πήρα ρολόι όλα τώρα μου φάινονται λίγα. Να σας πω ότι είναι 28 χρονών και συζεί με το παλικάρι ένα χρόνο. Τι πήρατε εσεις στις κουμπάρες σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν της επαιρνες εναν πινακα για το σπτι?Μια ωραια,καλη τσαντα?Βασικα θες κατι αυστηρως προσωπικο ή θα ηθελες και κατι για το σπιτι?

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Η μελλουσα νονα του μωρου μου αρραβωνιαστηκε πριν λιγο καιρο και της πηρα ενα δαχτυλιδι χειροποιητο

Απο μικρες που ειμασταν θυμαμαι που εψαχνε ενα δαχτυλιδι για το μικρο της δαχτυλο

Πηγαμαι λοιπον μαζι-της ειχα πει ποσο ηθελα να κανει-διαλεξε σχεδιο και της το εφτιαξαν,εχει τοσοδουλικο δαχτυλακι και δεν θα βρισκαμε ετοιμο

Απο τοτε εν το εχει βγαλει απο το χερι της

4

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως σε αρραβωνες παιρνουν καποιο κοσμημα στη νυφη.Προσωπικα μου αρεσει αυτο,το θεωρω καταλληλο δωρο για μια τετοια στιγμη(εναλλακτικα μπορεις να παρεις κατι για το σπιτι της αφου συζει με τον καλο της).Τον προηγουμενο μηνα αρραβωνιαστηκε ο αδερφος μου και στη νυφη μου πηρα ενα κρεμαστο απο τα swarofski.Ειναι πολυ ωραιο,ευκολοφορετο,το υλικο του ειναι ρόδιο(η υπαλληλος μου ειπε πως ειναι στην ιδια οικογενεια μεταλλων με την πλατινα),εχει βεβαια πετρουλες σβαροφσκι ,εγγυηση δυο χρονια και η τιμη του μολις 70 ευρω.Η αδεφη μου της πηρε τα ασορτι σκουλαρικια που ειχαν αλλα τοσα.Η δε νυφη ενθουσιαστηκε! μπορεις να τα δεις στην ιστοσελιδα τους:http://www.swarovski.com/Web_GR/en/681251/product/Circle_Pendant.html?CatalogCategoryName=0109

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θεωρώ οτι το κοσμημα είναι πολύ καλή ιδέα, και θα της μείνει αναμνηση. Τα σβαρόφσκι όντως έχουν πολύ όμορφα πράγματα, όπως και τα oxette, πολύ μοντέρνα και με προσιτές τιμές. Κοιτα, δεν ξέρω πόσο χρονων είσαι εσύ αλλά επειδή η κουμπάρα σου έχει την ίδια ηλικια μ εμενα σου προτείνω oxette ανεπιφύλακτα!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω με το κόσμημα αλλα δεν ξέρω μηπως κανουν οι γονεις κοσμηματα......θα προτεινα να τους παρεις μια ωραια εικονα είτε ασημένια είτε χειροποίητη για το σπιτι.

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λετε για swarovski εμας στους αρραβωνες μας μας εφεραν δωρο αυτο:

http://www.swarovski.com/Web_GR/en/680627/product/Budgies.html?CatalogCategoryName=07

Είναι ένα ζευγαρι παπαγαλακια και συμβολιζουν το ζευγαρι που αρραβωνιαζεται κτλ..

Τώρα το εχω βαλει στην βιτρινα και ειναι πολυ ομορφο. Επισης υπαρχουν και αυτα τα περιστερακια:

http://www.swarovski.com/Web_GR/en/657378/product/Turtledoves.html?CatalogCategoryName=07

 

Νομιζω οτι ειναι ωραια ιδεα για ενα πιο ιδιαιτερο και πρωτοτυπο δωρο!!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη ειμαι πιο πρακτικη θα προτεινα να ρωτησεις αν χρειαζετε κατι για το σπιτι.τωρα με την οικονομικη κριση ειναι δυσκολο να παρεις ακομα και τα απαραιτητα πολλες φορες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ τα swarovski προτιμώ σε τέτοιες περιπτώσεις και βρίσκεις για όλα τα βαλάντια δώρα από 30? μέχρι όσο μπορείς να φανταστείς...

και οι κουμπάρες μου, όσες φορές βάφτισα,πάντρεψα από εκεί μου φέρνουν...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...