Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΠΕΡΙΟΔΟ;;;


Recommended Posts

Καλημερα!

Η κορη μου ειναι 10 ετων και 7 μηνων και εδω και λιγες μερες εχει διαφορους πονους στην περιοχη της κοιλιας. Τωρα με πηρε απο το χωριο ο αντρας μου και μου ειπε οτι πονουσε δεξια απο τον αφαλο και την πηγε στο νοσοκομειο για εξεταση... Πριν απο λιγες μερες πονουσε χαμηλα κατα την ουρηση... Εχουμε δωσει καλλιεργεια για εξεταση μηπως ειναι ουρολοιμωξη (δεν βγηκε ακομη), αλλα με προετοιμασε ο γιατρος προχτες οτι μπορει και να ειναι συμπτωματα προετοιμασιας για την πρωτη περιοδο...

 

Οπως και να εχει, μια και δεν εχει θιχτει το θεμα εδω, καποιους μηνες πριν εμφανιστει η 1η περιοδος στα κοριτσακια σας, υπήρχαν καποιες ενοχλησεις; Εχω ακουσει και απο φιλη μου και απο κοριτσακια της ταξης της οτι ποναει πολυ συχνα η κοιλια τους! Αλλη μια φορα η Αναστασια εφυγε απο το σχολειο λιγο πριν το Πασχα γιατι πονουσε η κοιλια της χαμηλα (χωρις κανενα αλλο συμπτωμα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγω θυμαμαι πως δεν πονουσα παντως, την πρωτη φορα νομιζα πως τα εκανα πανω μου γιατι πηγα τουαλετα και ειδα οτι εχω καφε χωρις να εχω καταλαβει ποτε και πως βρεθηκε εκει. Καθε κοριτσι ομως ειναι διαφορετικο, αφου ο γιατρος σου ειπε ετσι ισως να ειναι τετοια συμπτωματα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...