Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ανεπιθυμητες εγκυμωσηνες στην εφηβεια


Recommended Posts


Διαφημίσεις


στην ουσία θα μεγαλώσετε κ οι 3 μαζί διοτι κ εσείς παιδιά είστε. Κρατήστε αυτο το όμορφο δωρο με χαρά κ θα τα καταφέρετε σιγά σιγά. Απο τι φενεται έχετε ανθρωπους στην οικογένεια να στηρίξουν κ σίγουρα έχεις την ευχή της μανούλα σου που θα σε συντροφεύει απο ψηλά. Καλή εγκυμοσύνη κ καλούς αρραβώνες.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια....ολα να πανε καλα...να σκέφτεσαι θετικά..κ ολα θα έρθουν με τονκαιρο!

καλως ήρθες στο club λοιπόν!

 

Συμφωνω...κ οτι χρειαστεις εδω ειμαστε δημητρουλα:P

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο! το πιο συγκινητικο ομως ειναι η σταση του μπαμπα σου . Μπραβο κοπελα μου με το καλο.. εγω θα σε συμβουλευα ομως να μην παρατησεις τις πανελληνιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! προσπαθησε να διαβασεις. Το θεμα εχει λυθει αξιζει να σπουδασεις

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!Και συγχαρητήρια για την στάση σας και την αντιμετώπιση που δέχθηκες από τον πατέρα σου!Γνώμη μου πάντως να μην αφήσεις τις πανελλήνιες και τις σπουδές σου..Ναι,θα κουράζεσαι πεισσότερο,αλλά όλα συνδυάζονται!Να σου πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα...ευχες και συμβουλες......ξερω οτι ειμαι μικρη, ξερω οτι θα ειναι δυσκολα...αλλα εχω αποφασησει να μην τα παρατησω...πιο πλ γιατι θελω να κανω περιφανη την μητερα μου και υστερα για εμενα την ιδια.....θελω να ειμαι ευτυχισμενη και αυτο θα επιχειρησω να πετυχω...θα ειναι πολυ δυσκολο αλλα ξερω πως με τον <<πλεον καλο μου>> θα προσπαθησουμε να κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε για αυτην την ψυχουλα.....ελπιζω να ειναι αγορι οπως και αυτος ο ιδιος....τα αισθηματα μου ειναι αναμηκτα αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο.....θα προσπαθησω να το αγαπησω με ολη μ την ψυχη....θα προσπαθησω να κανω περιφανη ολη τν οικογενεια μ και αυτους που θα με στηριξουν...θελω αυτο το μωρακι να ειναι οτι το καλυτερο θα εχω κανει στην ζωη μου.....βεβαια θα μ λειψουν οι τρελες της ηλικιας μου αλλα για να πετυχεις κατι καλο πρεπει να κανεις πολλες θυσιες...και εγω ειμαι ετοιμη να τις κανω......ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.....<3 <3:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιά μαζί με την εγκυμοσύνη και τη μητρότητα κάνω διδακτορικό. Κι άλλες κοπέλες κάνουν μεταπτυχιακά ή σπουδάζουν για το πρώτο πτυχίο τους.

 

Μην παρατήσεις τα όνειρά σου, μη θυσιαστείς για το μωρό σου γιατί θα πικραίνεσαι για μια ζωή.

 

Το μωρούλι αυτό σε χρειάζεται ευχαριστημένη και περήφανη για τον εαυτό σου και οι σπουδές σου είναι ένα κόμμάτι από αυτό. Αλλά και τώρα να μην το κάνεις, πάντα μπορείς να σπουδάσεις αρκεί να το θέλεις. Αυτή τη στιγμή έχω έναν γνωστό 27 ετών που δίνει πανελλήνιες μαζί σας. Όλα ΄γινονται.

 

Είσαι καταπληκτικό κορίτσι και όλα θα πάνε μια χαρά, γιατί δεν το βάζεις κάτω. Καλωσήρθες στον κόσμο των γονιών.

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...