Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ειναι νωρις?


beboulix

Recommended Posts


Διαφημίσεις


πως θα ξερεις αν θα ειναι το σωστο νουμερο???αν εισαι αρκετα σιγουρη μη το σκεφτεσαι παρτο....και η νονα το καπαρωσε το φορεματακι αρκετα νωρις αλλα στο καταστημα της ειχαν πει οτι λιγο πριν την βαφτιση να τους πει το σωστο νουμερο για να της κανει .....οποτε ενω υπολογιζαμε το 1 τελικα πηραμε το 2....

 

(εγινε πολυ ψηλη η δικια μας...)

 

παντως κατα το Μαρτη θα βγουν και η νεα κολεξιον εισαι σιγουρη για αυτο το φορεματακι???

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Θες να ξεμπερδευεις μαλλον και εσυ νωρις σαν και εμένα.. :P Αν το θέλεις πολύ εγώ λέω να το παρεις..!Απλα προσεχε επειδη εχεις πολυ καιρο μπροστα σου μην δεις κάτι άλλο μετα και το μετανιωσεις..Η μην αλλαξεις γνωμη για το θεμα και δεν σου ταιριάζει το χρώμα του..Τα εχεις σκεφτει όλα αυτα?Ταιραιζει δηλαδη και με τα υπολοιπα?

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε για μενα ειναι το φορεμα. :) μαλλον δεν το εξηγησα καλα :D

 

Πόσο έιναι το μωράκι σου? γιατί αν το γέννησες πρόσφατα σίγουρα το καλοκαίρι θα φοράς μικρότερο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lol ....εγω παντως τον οκτωβριο ειχα βαφτιση ψωνισα πρωτα αυγουστο και κατεληξα τελευται εβδομαδα να παιρνω και αλλο λογω καιρου και αλλων κιλων....τωρα η ντουλαπα μου εχει 4(!!!!) φορεματα...αστα....ποιος ακουγε τον αντρα μου δε λες???(ευτυχως δεν τον εχω συνηθισει σε τετοιες ακροτητες)....παρτο για να μη λες μετα γιατι δε το πηρα να εχεις καβατζα....ε και αν βρεις κατι αλλο μετα...αυτο το φορας καπου αλλου...γαμοι κλπ κλπ

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα τελειο καλοκαιρινο φορεμα για την βαπτιση που θα γινει τον ιουνιο. :lol:

ειναι νωρις να το παρω απο τωρα :? ?

Περιμενε και παρτο στις εκπτωσεις. Ακομα και αν δεν το φορεσεις τουλαχιστον θα το πηρες σε καλη τιμη.!!!!!

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα τελειο καλοκαιρινο φορεμα για την βαπτιση που θα γινει τον ιουνιο. :lol:

ειναι νωρις να το παρω απο τωρα :? ?

Περιμενε και παρτο στις εκπτωσεις. Ακομα και αν δεν το φορεσεις τουλαχιστον θα το πηρες σε καλη τιμη.!!!!!

 

ΣΩΣΤΟ :lol::lol::lol: και να μην το βρεις....ε...έχεις χρόνο να ψάξεις για άλλο!

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω οτι τωρα θα εχει πιο καλη τιμη..μιας και τα καλοκαιρινα τωρα τα πουλανε λογω του καιρου πολυ πιο χαμηλα..Αργοτερα ισως να το χασεις καθως μπορει να εξαντληθει το συγκεκριμένο..και δεν νομιζω να κρατιθει μεχρι τις εκπτωσεις..Ωστόσο αυτο που λενε τα κοριτσια για τα κιλα θελει οντως προσοχή..

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

απο κιλα ειμαι πιο αδυνατη απο οσο ξεκινησα.

γενικα ειμαι παρορμιτικη στις αγορες κ σιγουρα θα δω κατι που θα μου αρεσει παρισσοτερο,αλλα παντα ετσι δεν γινεται?

πρεπει να σκεφτω κ οτι η βαπτιση γινεται στην τηνο για να βρω ενα φορεμα που να συνδυαζεται με χαμηλα παπουτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρηκα ενα τελειο καλοκαιρινο φορεμα για την βαπτιση που θα γινει τον ιουνιο. :lol:

ειναι νωρις να το παρω απο τωρα :? ?

Περιμενε και παρτο στις εκπτωσεις. Ακομα και αν δεν το φορεσεις τουλαχιστον θα το πηρες σε καλη τιμη.!!!!!

 

 

συμφωνό και εγώ..

17 ιανουαρίου θα γίνουν εκπτώσεις οπότε γιατί να το πληρώσεις ακριβά???

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...