Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαραγκος για παιδικο δωματιο


Recommended Posts

Καλημερα σας, Ψαχνω ενα μαραγκο που να ειδικευεται σε κατασκευη παιδικου δωματιου.. σε διαστασεις επι παραγγελία. και να ναι και καλος στην δουλεια του. περιοχη αττικης. ευχαριστω

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Annast na sou proteino mia kaliteri k pio oikonomiki lisi? emeis pantos afto epilexame... ehei sovares eteries paidikon epiplon pou me ton arhitektona tou shediazoun parea mazi sou to paidiko domatio analoga me to horo pou eheis k tis anages tou paidiou sou k malista ppoli poio oikonomika apo ena panakrivo marago pou den diathetei k ton exopliosmo mias eterias ...

Link to comment
Share on other sites

Annast na sou proteino mia kaliteri k pio oikonomiki lisi? emeis pantos afto epilexame... ehei sovares eteries paidikon epiplon pou me ton arhitektona tou shediazoun parea mazi sou to paidiko domatio analoga me to horo pou eheis k tis anages tou paidiou sou k malista ppoli poio oikonomika apo ena panakrivo marago pou den diathetei k ton exopliosmo mias eterias ...

ευχαριστω renesa, αλλα ρωτησα και δεν μας κανει , γιατι σε καποια πραγματα εχουν συγκεκριμενες διαστασεις και δεν μας κανει. ειναι δυο δωματια και το ενα πολυ μικρο και πρεπει να γινει πολυ εξυπνη κατασκευη για να μπορεσει ην φιλοξενησει ενα παιδι..

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα σας, Ψαχνω ενα μαραγκο που να ειδικευεται σε κατασκευη παιδικου δωματιου.. σε διαστασεις επι παραγγελία. και να ναι και καλος στην δουλεια του. περιοχη αττικης. ευχαριστω

Καλησπέρα.. Δεν ξέρω εάν βρήκες αυτό που ήθελες αν όχι θα σου προτείνω έναν στον Πειραιά. Δεν ειδικεύεται στα μπεμπέ απλώς φτιάχνει τα παντα.

Εγω εκτός απο την τραπεζαρία βιβλιοθήκη κτλ έφτιαξα εκεί και ολα του δικού μου δωματίου αλλα και του παιδικού στις διαστάσεις που ήθελα και επιλογή βέβαια χρωμα και ξύλο.

Πηγα με φωτογραφία αυτά που ήθελα, γιατι δεν έβρισκα βασικά αυτό που ήθελα.

Αν πας απο κοντα θα σου προτείνει λύσεις και οικονομικές και πιο ακριβές.

Το βασικό ειναι οτι ξέρει απο διαστάσεις για να ειναι κάτι και λειτουργικό αλλα και ασφαλές για το παιδί.

Οι διαστάσεις πχ στα κάγκελα της κούνιας εχουν συγκεκριμένες προδιαγραφές όπως μου είπε...

Λέγετε Νεκταριος 693 72 38 239

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...