Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Πάω εκεί και τα δύο μου παιδάκια. Η μεγάλη πάει τρία χρόνια. Οτι θέλεις ρώτα με. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένη. Αλλά κυρίως έιναι ευχαριστημένα τα παιδιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ θετικές πληροφορίες, αλλά μου πέφτει λίγο μακριά. Το σημαντικότερο είναι ότι άκουσα για λίγα παιδιά, όμορφους γενικά χώρους και ευρύχωρη αυλή.

Ψάξτο. Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτόν τον σταθμό στο Χαλάνδρι??

 

Ευχαριστώ πολύ!

Τελικα τι γνώμη σχημάτισες για τη Συννεφούλα? Εγω έκλεισα ραντεβού κ θα πάω να τον δω μέσα στην εβδομάδα....

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τα θετικα του σταθμου και αρνητικα.

εχει πολυ μεγαλη αυλη με γκαζον. βεβαια εχει και ενα διαδρομο στη μεση υπερυψωμενο και στρωμενο με πλακες πεζοδρομιου, πραγμα εκινδυνο σε περιπτωση που πεσει με το κεφαλι ενα παιδακι.

δεν ειναι ολη μερα το καθε παιδι στην ιδια αιθουσα. αναλογα με την δραστηριοτητα αλλαζουν αιθουσα. πιστευω οτι αυτο τα κανει να μην βαριουνται.

εχουν λενε βιολογικα προιοντα.

καλη και ηρεμη μου φανηκε η διευθ. (μιση ωρα την ειδα)

κυκλοφορουν μεσα με παντοφλες. εμενα μου εδωσε "σακουλιτσες χειρουργιου" για να φορεσω πανω απο τα παπουτσια μου.

εμενα μου πεφτει λιγο μακρια.

και καποιες εγκαταστασεις στην κουζινα ειναι λιγο παλιες. οχι ομως να φαινονται βρωμικες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Στο σταθμό δεν έχω πάει ποτέ, όμως ο παιδικός σταθμός συννεφούλα επισκέφθηκε τον μουσειακό χώρο που εργάζομαι και μου φάνηκε μεν αυστηρή αλλά μαθαίνει τρόπους στα παιδιά, ούτε λύκειο δεν έχει κάτσει τόσο ήσυχα στον χώρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Natty, τελικά πως σου φαίνεται ο σταθμός; Μπορείς να μας πεις έστω με λίγα λόγια γιατί κι εμείς τον σκεφτόμαστε για το αγοράκι μας και η γνώμη σου που το ξέρεις 'άπο μέσα θα ήταν πολύτιμη για μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...