Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παραμυθία στα Γλυκα Νερα...


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

Τι ηλικία εχει το παιδι σου?

Δυστυχως δεν εχω η ιδια γνωση απο πρωτο χέρι θα σου πω τι μου ελεγε ενας φίλος μου εστειλε εκει και τα 2 του παιδια. Αν και πανε 2 χρόνια που τελείωσε το μικρό του παιδι, μου ειχε πει τα καλύτερα. Ειναι ωστόσο γαλλόφωνος, δεν ξέρω εαν αυτο σε πειραζει. Μου έκανε εντυπωση οτι ο διευθυντης του σχολείου γνωρίζει προσωπικα το κάθε παιδακι και ασχόλείται ωστε να εχει γνωση για την καθε περιπτωση. Επειδη το μικρό παιδακι το γνωρίζω απο μωρο πράγματι ενω ηταν αγρίμι μόλις πηγε στο σταθμό η συμπεριφορά του αλλαξε παρα πολυ και κοινωνικοποιηθηκε αρκετα, επίσης οταν πηγε πρωτη δημοτικου δε δυσκολευτηκε ιδιεταιρα, κάνουν δηλαδη δουλειά.

Τα διδακτρα που πλήρωνε ήταν 400 ευρω με σχολικό και διατροφη αλλά πανε και 2 χρόνια απο τοτε, ισως να εχει αλλαξει κατι.

Καλή επιτυχια με το ψαξιμο!

Link to comment
Share on other sites

ειναι για εναν συναδελφο, όχι για εμενα...

 

αν το παιδακι δεν εχει καμια σχεση με γαλλικα νομιζεις οτι θα εχει προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα .

Επαναφέρω το θέμα με τον παιδικό σταθμό Παραμυθία .

Σκεφτομαι να στείλω τον γιο μου μιας και ειμαι γείτονας με τον συγκεκριμένο παιδικό σταθμό.

Μήπως κάποιος/α γνωρίζει κατί παραπάνω για να με βοηθήσει να αποφασίσω?

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Να επαναφέρω το θέμα;; Σας παρακαλώ αν μπορέσει ας απαντήσει κάποιος για τον συγκεκριμένο σταθμό γιατί έχω πελαγώσει!!ειναι ένας από τους υποψήφιους που μου έχουν κάνει καλή εντύπωση αλλά οριστική απόφαση δε μπορώ να πάρω!σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...