Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

Καλησπερα και απο εμενα! με λενε γεωργια και ειμαι μητερα ενος αγοριου 3 1/2 μηνων. Ευχομαι ολοι να ειμαστε υγειης, ευτυχισμενοι και ενωμενοι να μεγαλωσουμε σωστα και γερα παιδια....Ελπιζω να μας δωσει τη χαρα ο Θεος να ακουσουμε απο τα παιδια μας ενα απλο ευχαριστω μετα απο πολλα χρονια για την αγαπη και τις αρχες που θα τους δωσουμε...

Dz0Up3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:-PΚαλημερα καθε μερα ολη μερα και απο μενα!Ονομαζομαι Ποπη και ειμαι μια τρελη και παλαβη μανουλα για τον 6μηνων γιο μου τον πριγκιπα της ζωης μου τον Νικολα μου!!!ειμαι πολυ χαρουμενη που θα μπορω να μοιραζομαι και να ανταλλασω εμπειριες μεσα απο το forum!!!:roll:
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΞΙΝΟΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΜΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΟΠΩΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

apla tha ithela ki ego na moirasto tin xara moy mazi sas....prin apo liges meres ematha oti tha gino mia mamakaaaaa!!!!!!!!!se polles anazitiseis moy sto google vgazei to forum kai fantastika oti tha pernate oraia edo....na`mai loipon....kalos sas vrika....

zoi den einai oi stigmes poy anapneoyme....

zoi einai oi stigmes poy mas kovoyn tin anasa....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τsika καλησπερα Ποπη εδω μαμα Νικολa,ναι ειμαι καινουργια στο forum εσυ?απο οτι διαβασα εχεις κορακλα να σου ζησει να ειναι γερη και καλοτυχη!!!!τελικα εβγαλα ακρη με την υπογραφη με βοηθησε λιγο και ο αντρας μου και ολα καλα νομιζω τωρα που σου απανταω θα μας δεις και εμενα και το αγορι μου τον πριγκιπα μου!βαλε και εσυ καμια φωτο δικη σου και της μπεμπας,την εχεις βαπτισει?το ονομα σου ποιο ειναι?πολλα πολλα φιλια ευχομαι να τα λεμε συχνα!!

Link to comment
Share on other sites

τωρα διαβασα το μηνυμα με τα ονοματα σας πολυ πρωτοτυπο το ονομα της κορης σου τελειο θα ελεγα ειναι απο καποια γιαγια η το βρηκες εσυ?ενα παιδακι εχω και εγω προς το παρον δηλαδη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

salomaki καλησπερα συγχαρητηρια και απο εμενα ευχη μεσα απο την καρδια μου να εχεις σαν την δικη μου εγκυμοσυνη που μονο το φουσκωμα της κοιλιας και μετα το κλοτσημα του Νικολα μου θυμιζαν οτι ειμαι εγκυος!!!οτι χρειαστεις στην διαθεση σου!!α!το ονομα σου ποιο ειναι??καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και είμαι νέο μέλος στο forum. Έχω ένα αγοράκι 6μιση μηνών τον Ευστάθιο τον οποίο υπεραγαπώ. Είμαι μια ΧΑΖΟΜΑΜΑ(το παραδέχομαι) και δεν μπορώ να σας εκφράσω με λόγια αυτά που νιώθω απο την ημέρα που ήρθε στην οικογενειά μας το "χαμογελό" μας (τον φωνάζουμε έτσι γιατί γελάει πολύ). Χαίρομαι που θα μπορώ να συνομιλώ με άλλες μανούλες και θα ανταλλάσουμε εμπειρίες και απόψεις γιατί ως νέα μαμά οι απορίες ειναι πολλες.

Καληνύχτα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω? Τα φρούτα πως βγαίνουν απο τις σαλιάρες? Δοκίμασα με το προδέρμ αλλα τίποτα. Πολύ τρίψιμο κορίτσια χωρίς αποτέλεσμα όμως. Μήπως να καταφύγω σε πλαστικές?

Link to comment
Share on other sites

ποπη καλημερα! φωτο σε λιγες μερες θα βαλω γιατι τωρα ειμαι σε φαση μετακομισης οποτε θα με χασετε για λιγες μερες! το ονομα της μικρης ειναι καθαρα επιλογη του αντρα μου κ δικη μου δεν ειναι απο γιαγιαδες.ειναι αρχαιο κ η θελξινοη ηταν σειρηνα κορη του ποσειδωνα ετσι επιλεξαμε αυτο γιατι ειναι κ λιγο σπανιο.τι κανει ο μικρουλης σου?

Link to comment
Share on other sites

κωνσταντινα καλημερα καλως ηρθες στην παρεα μας θα συμφωνησω μεις οι νεες μαμαδες θα εχουμε πολλες αποριες κ θα ναι καλο να τα συζηταμε μεταξυ μας.να χαιρεσαι το γιο σου! εμενα η κορη μου ειναι 5 μηνων κ λιγων ημερων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο εμενα! με λενε γεωργια και ειμαι μητερα ενος αγοριου 3 1/2 μηνων. Ευχομαι ολοι να ειμαστε υγειης, ευτυχισμενοι και ενωμενοι να μεγαλωσουμε σωστα και γερα παιδια....Ελπιζω να μας δωσει τη χαρα ο Θεος να ακουσουμε απο τα παιδια μας ενα απλο ευχαριστω μετα απο πολλα χρονια για την αγαπη και τις αρχες που θα τους δωσουμε...

 

 

κοριτσια θα τα πουμε σε λιγες μερες να στε καλα με τα μωρακια σας θα τα πουμε σε λιγες ημερες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!!!! Με λένε Ελπίδα και δυστυχώς δεν είμαι μανούλα ακόμα!!! Ελπίζω μετά τον Απρίλιο να μπω κι εγώ στο Club των μαμάδων(που θα έχω χαλαρώσει μετά τον γάμο)!!!

Χαίρομαι πολύ που είμαι σ'αυτήν την παρέα και νιώθω ότι μαθαίνω πολλά πράγματα από όλες σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tsika καλησπερα ειμαι καλα και εγω και το αγορι μου,κουραγιο με την μετακομιση(εχω μια πολυ καλη φιλη στα Ιωαννινα ο αντρας της εχει φροντιστηριο)περιμενω συντομα νεα σου και φωτο!!

Κωνσταντινα καλωςηρθες στην παρεα μας(ξαδερφουλα θα τα λεμε και απο εδω τωρα)βαλε φωτο του Σταθη να δουν τον παιδαρο τον ανιψιο μου!!!

Ελπιδα μου welcome προφανως εισαι νιοπαντρη μην εχεις αγχος ζησε τον γαμο σου ζησε ωραιες στιγμες με τον αντρουλη σου και το μπεμπε θα ερθει χωρις να το καταλαβεις!!!πολλα πολλα φιλια σε ολες :-D

Link to comment
Share on other sites

Πόπη (μαμα του κούκλου Νικόλα) δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία. Το προσπάθησα εχτές το βράδυ αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Θα με βοηθήσει αργότερα ο Γιώργος(ο άντρας μου) και θα δείτε τον μικρό άντρα που μας έχει πάρει τα μυαλά και μας έχει κατ' αποκλειστικότητα 24 ωρες το 24ωρο.

Φιλάκια.

 

* Ευχαριστώ tsika για την απάντηση. Πάρα πολύ ωραίο το όνομα της κόρης σου. Να την χαίρεστε.

Link to comment
Share on other sites

εμένα με λένε Μάρη, έχω ένα γιο 2 χρονών και είναι τελείως φάτσα!του έχω τρελή αδυναμία και εύχομαι σε αυτόν αλλά και σε όλα τα παιδάκια υγεία και τύχη!συγχαρητήρια στις νέες μανούλες, θα δείτε κι εσείς με την σειρά σας ότι το να έχεις παιδάκι είναιμεν δέσμευση αλλά θέλεις να φροντίζεις με τον καλύτερο τρόπο κάτι που αγαπάς τόσο μα τόσο πολύ!

Παναγιώτης 4,5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

Και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη -2 χρονια πριν- αλλα και στην 2η -πριν κατι μηνες- συμβουλευομουν καθημερινα τις σελιδες αυτες, οι οποιες με βοηθησαν πολλες φορες να παρω θαρρος και να κανω υπομονη σε δυσκολες στιγμες. Εχω μια κορουλα 2 ετων και 2 μηνων και ενα γιο 50 ημερων. Τωρα πλεον αποφασισα να γινω μελος, να κανω κι εγω τις ερωτησεις μου με την ησυχια μου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι η Νίκη δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά είμαστε στις προσπάθειες για μωράκι..σε λίγες μερούλες θα γνωρίζουμε!Χαίρομαι που σας γνωρίζω να είστε καλά εσείς και τα μωρούλια σας!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι η Αφροδίτη και είμαι νηπιαγωγός,ακόμα δεν είμαι μανούλα αλλά θα γίνει και αυτό...είμαι εδώ για κάθε απορία σας στην διαπαιδαγώγηση των παιδιών...Κάποιες ίσως με ξέρετε ήδη από διάφορες συζητήσεις!

Να χαίρεστε όλες τα μπουμπουκάκια σας:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...