Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ


Recommended Posts

καλησπερα να σας πω λιγο πως εχουν τα δικα μου γιατι εχω αρχισει και αγχωνομαι.

 

εχω πολυκυστικες οωθηκες και τον τελευταιο χρονο ειχα περιοδο ανα τριμηνο περιπου (εχω ηδη ενα γιο) τελευταια φορα που αδιαθετησα ηταν στις 18/7 και ενω εκανα τεστ εγκυμοσυνης στις 23/8 και βγηκε αρνητικο ηταν το clear blue χτες γιατι με ετρωγε και ειχα και περιεργα συπτωματα εκα χοριακι και βγεικε 21836 πηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι ειμαι εγκυος και μαλιστα σε μεγαλη βδομαδα μαλλον 6 και αυριο εχω ραντεβου για υπερυχο και ρωταω εγω τωρα τι εγινε ρε παιδια γιατι το τεστ βγηκε αρνητικο και σε τι εβδομαδα ειμαι κατα την γνωμη σας.?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα, τα τεστ του φαρμακειου δεν είναι πάντα αξιόπιστα διότι θέλουν περισσότερο χρόνο από τη χοριακή να δείξουν αποτελέσματα. Έτσι σε περίπτωση που κάνεις έστω και μια μέρα νωρίτερα το τεστ μπορεί να δείξει άνετα αρνητικό ενώ την επομένη να έδειχνε θετικό. Σημασία έχει ότι είσαι έγκυος και εύχομαι να πάνε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δύο τεστ έκανα και βγήκανα αρνητικά, το δεύτερο μάλιστα 5 μέρες από την καθυστέρηση, έπρεπε να είχε δείξει πια...παρόλαυτά είμαι έγκυος και όλα έιναι πολύ καλά.

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...