Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφορίες για Κω


ΛΕΤΑ

Recommended Posts

Σκέπτομαι να κλίσω να πάμε τον Σεπτέμβρη στη Κω .

Στο πρόγραμμα του ΕΟΤ είναι ένα συγκρότημα κοντά στο Μαστιχαρι είναι καλά ?

Σε πιο χωριό πρέπει να ψάξω για να είμαστε κοντά σε μαγαζιά ? είναι μακρινές η αποστάσεις ? ευχαριστώ για της απαντήσεις σας .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν εχω παει ακομη οποτε δεν μπορω να σου δωσω πληροφοριες, όμως ευχομαι να περασετε ομορφα!

 

2/2012 edit admin αλλαγή κειμένου μετά από παράκληση του μέλους

Link to comment
Share on other sites

ειναι καταπληκτικα ειτε πας με παιδι ειτε οχι.Το μονο που σιγουρα χρειαζεσαι ειναι αυτοκινητο.Ολα τοτε ειναι κοντα.Εμεις μειναμε στο Καμαρι (πολυ ησυχα) αλλα σε πεντε λεπτα ημασταν στο Τιγκακι και σε δεκα λεπτα στην πολη της Κω.Καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σε ολους!θελω πληροφοριες για τη κω.Λεμε να παμε τον αυγουστο με τον μικρο μας και θα ηθελα αν καποιος ειχε παει και μπορει να μου προτεινει ενα πολυ καλο ξενοδοχειο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΖΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΚΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑ Η ΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΑΛΛΑ 18ΧΛΜ ΑΠΟ ΚΩ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΜΗ ΧΩΡΙΟ Η ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και απο εμένα.Κατάγομαι απο την Κω στην οποία θα μετακομίσω μόνιμα το φθινόπωρο, οπότε όπως καταλαβαίνεις την γνωρίζω αρκετά καλά.Η Κως είναι πραγματικά υπέροχη και έχεις την δυνατότητα να επιλέξεις ανάμεσα σε ηρεμία ή ξεφάντωμα.Η Κέφαλος έχει υπέροχες παραλίες αν και κάπως κρύες.Το Μαστιχάρι που αναφέρεις είναι περίπου 15-20 λεπτά απο την πόλη και αν φυσάει η παραλία δεν είναι και η καλύτερη.Θα σου πρότεινα να μείνεις μέσα στην πόλη της Κω ή λίγο πιο έξω(Αγιος Φωκάς,Ψαλίδι).Οι παραλίες ακόμα και μέσα στην πόλη είναι υπέροχες και νομίζω οτι επειδή θα είναι και Σεπτέμβρης θα είναι η καλύτερη επιλογή.Για ο,τι άλλο θες είμαι στη διαθεσή σου.Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...