Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι στον Εύοσμο


Mammyblue

Recommended Posts


Διαφημίσεις


αν θελεις καλο γιατρο δυτικα πηγαινε στον Μπυρο στην Σταυρουπολη ειναι

αβν θελεις λαπτομερειες στειλε πμ

 

Αν μπορείς Λίτσα στείλε μου πμ με τα στοιχεία του, ευχαριστώ πολύ.

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλος ο Δανηιλιδης οσο λιγο τον ξερω. Εγω απλα γραφω εκει τα φαρμακα της γυναικας μου και εχουμε παει και για εξεταση μεσω ΤΕΒΕ αλλα εχουμε παιδιατρο την γυναικα του και τα ιατρεια τους ειναι διπλα διπλα.......Το ιατρειο του ειναι κορυφαιο...... Πολυ καλα μας φερθηκε οταν χρειαστηκε.....

 

Ας σε πουν και κοπελες που οντως τον εχουνε σαν μονιμο γυναικολογο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και ο Σταυρος ο Καραμπίνας είναι πολύ καλός στον Εύοσμο στην Μ.Αλεξάνδρου και είναι και στο ικα Νεαπολης. Η κουνιάδα μου δυο μωρά γέννησε μαζί του!

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Και ο Σταυρος ο Καραμπίνας είναι πολύ καλός στον Εύοσμο στην Μ.Αλεξάνδρου και είναι και στο ικα Νεαπολης. Η κουνιάδα μου δυο μωρά γέννησε μαζί του!

 

Yorkshire επισκέφθηκα τον Καραμπίνα και για να είμαι ειλικρινής, δεν μου άρεσε η όλη αντιμετώπιση του, γενικά μου φάνηκε πολύ παλαιών αρχών, βέβαια αυτό είναι προσωπική μου γνώμη και δεν θέλω να επηρεάσω καμία. Ένα παράδειγμα που έχω, θεωρούσα δεδομένο οτι απο την στιγμή που πας να κάνεις τεστ παπ οτι πρέπει να γίνει και υπέρηχος και όταν με ρώτησε γιατί θέλω υπέρηχο μου φάνηκε κάπως.

 

Τέλος πάντων για τον Δανιηλίδη, έχω να πω τα καλύτερα λόγια, νέος, ευγενέστατος, εξυπηρετικός και καθεται και τα εξηγεί όλα. Σύγχρονο ιατρείο και εξοπλισμός και πάνω απο ολα άνθρωπος, μπορεί να έχει να κάνει με το γεγονός οτι έχει ο ίδιος 3 παιδιά και η συζυγος του είναι παιδίατρος

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πηγαίνω στον Καραμπίνα από τα 16 μου και με ξεγέννησε τον περασμένο Δεκέμβριο. Επίσης, ξεγέννησε χωρίς επιπλοκές την ξαδέρφη μου, η οποία είχε δύσκολο τοκετό. Είναι ευσυνείδητος, απλά ο τρόπος που μιλάει φαίνεται "μυστήριος" σε όσους δεν τον γνωρίζουν (εγώ επειδή τον ξέρω πάνω από 10 χρόνια το περνάω στο αστείο). Έχει δίκιο η mammyblue για τον υπέρηχο, πρέπει να τον ζητάς (είναι το μόνο "άκυρο"). Είναι όμως προσεκτικός στην εξέταση, δε βιάζεται να δώσει φάρμακα και απαντά σε όλες τις απορίες μου.

mAMnp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Yorkshire επισκέφθηκα τον Καραμπίνα και για να είμαι ειλικρινής, δεν μου άρεσε η όλη αντιμετώπιση του, γενικά μου φάνηκε πολύ παλαιών αρχών, βέβαια αυτό είναι προσωπική μου γνώμη και δεν θέλω να επηρεάσω καμία. Ένα παράδειγμα που έχω, θεωρούσα δεδομένο οτι απο την στιγμή που πας να κάνεις τεστ παπ οτι πρέπει να γίνει και υπέρηχος και όταν με ρώτησε γιατί θέλω υπέρηχο μου φάνηκε κάπως.

 

Τέλος πάντων για τον Δανιηλίδη, έχω να πω τα καλύτερα λόγια, νέος, ευγενέστατος, εξυπηρετικός και καθεται και τα εξηγεί όλα. Σύγχρονο ιατρείο και εξοπλισμός και πάνω απο ολα άνθρωπος, μπορεί να έχει να κάνει με το γεγονός οτι έχει ο ίδιος 3 παιδιά και η συζυγος του είναι παιδίατρος

 

Έχεις δίκιο άλλαξα γιατρό τελικά (θέλω με τον γιατρό μου να μιλάω άνετα)

και πήγα στο κέντρο στον Γουλή και δεν τον αλλάζω με τίποτα. Πρώτα άνθρωπος και μετά γιατρός και δεν με βλέπει σαν τσέπη με λεφτά. Επίσης μου μιλάει με το όνομα μου πράγμα που ο προηγούμενος δεν έκανε ποτέ..

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Τελικά, γι αυτον τον Δανηιλιδη στον Ευοσμο, ολοι ρωτανε, αλλα απαντησεις δεν βλεπω! Μετά απο τόσο καιρο, μηπως εχουμε κατι? Πήγε καμια μελλουσα μητερα? Εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Εγώ πάντως πρόσφατα επισκέφτηκα μια καινούργια στον Εύοσμο, την Παρχαρίδου και έμεινα κατευχαριστημένη! Σοβαρή, προσεκτική και πάνω απ΄όλα ΦΙΛΗ σου... όχι γιατρός. Αμέσως αισθάνθηκα άνετα, που δεν είναι και το καλύτερό μου να επισκέπτομαι γυναικολόγο. Τώρα δεν αλλάζω! Δοκιμάστε την κορίτσια:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Να απαντησω και εγω λοιπον για τον '' κυριο'' που αναφερθηκατε.. Πηγα στο ιατρειο του οταν ημουν εγκυος στον πρωτο μου γιο.. Οντως το ιατρειο του πολυ χλιδατο και ωραιο! Μπηκαμε μεσα, πολυ καλη εξεταση και πολυ προσεκτικος ο γιατρος. Αυτο που δεν μου αρεσρ εξαρχης ηταν η tommy hilfiger μπλουζα και γενικως ολο αυτο το ακριβο ντυσιμο.. Υποτιθεται οτι ο γιατρος δςν θα επρεπε να ειναι ατσαλακωτος αλλα προσιτος σε καθε ασθενη.. Τελος παντων αυτο που με εκανε να με ξαναπατησω το ποδι μου εκει ηταν η απαντηση του σε μια ερωτηση μου. Το ποσα παιρνει για να με ξεγεννησει;! Μια ερωτηση πολυ φυσιολογικη νομιζω για τις μερες που ζουμε! Η απαντηση του ηταν οτι βρισκομαι σε λαθος γραφειο αν με ενδιαφερει το οικονομικο!!!!!! Ο οποιος ηταν ντυμενος στην τριχα και ειχε ενα ιατρειο χρυσαφι!!! Ετσι λοιπον εφυγα καθως οντως ημουν σε λαθος γραφειο!!

Link to comment
Share on other sites

Να απαντησω και εγω λοιπον για τον '' κυριο'' που αναφερθηκατε.. Πηγα στο ιατρειο του οταν ημουν εγκυος στον πρωτο μου γιο.. Οντως το ιατρειο του πολυ χλιδατο και ωραιο! Μπηκαμε μεσα, πολυ καλη εξεταση και πολυ προσεκτικος ο γιατρος. Αυτο που δεν μου αρεσρ εξαρχης ηταν η tommy hilfiger μπλουζα και γενικως ολο αυτο το ακριβο ντυσιμο.. Υποτιθεται οτι ο γιατρος δςν θα επρεπε να ειναι ατσαλακωτος αλλα προσιτος σε καθε ασθενη.. Τελος παντων αυτο που με εκανε να με ξαναπατησω το ποδι μου εκει ηταν η απαντηση του σε μια ερωτηση μου. Το ποσα παιρνει για να με ξεγεννησει;! Μια ερωτηση πολυ φυσιολογικη νομιζω για τις μερες που ζουμε! Η απαντηση του ηταν οτι βρισκομαι σε λαθος γραφειο αν με ενδιαφερει το οικονομικο!!!!!! Ο οποιος ηταν ντυμενος στην τριχα και ειχε ενα ιατρειο χρυσαφι!!! Ετσι λοιπον εφυγα καθως οντως ημουν σε λαθος γραφειο!!

 

Καλημερα,,εγω δεν αντιμετωπισα κατι τετοιο κ μαλιστα οσον αφορα το οικονομικο κομματι μου φανηκε πολυ νορμαλ (δεν ρωτησα βεβαια για την γεννα) αλλα απο μονος του μου ανεφερε οτι οποιες εξετασεις τις καλυπτει η ασφαλεια θα μου τις γραφει για να μην την πληρωνω κανονικα...κ 2-3γνωστες μου πηγαιναν κ πηγαινουν ουτε κ αυτες ειχαν καποιο θεμα στο οικονομικο κομματι,δεν θελω να τον δικαιολογισω εννοειται αλλα ισως επεσες σε κακη μερα?κ για το ιατειο του κ το ντυσιμο του λογω του οτι εχω δουλεψει για αρκετο διαστημα σε χωρο με γυναικολογους μου φανηκε πολυ νορμαλ,εχω δει κ πολυ τραβηγμενα πραγματα κ κυριως σε γυναικες.....μου χει τυχει παντως κ σε μενα να αισθανθω αυτο ακριβως που αισθανθηκες εσυ με αλλον γυναικολογο,εδωσα βεβαια μια ευκαιρια ακομα δεν μου κανε αυτο που λεμε κλικ κ εψαξα αλλον.....απλα εννοειται πως θα πρεπε ολοι αυτοι να πηγαινουν κ λιγο με το κλιμα της εποχης γ καποιοι εχουν ξεφυγει για τα καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλημέρα κορίτσια! Διάβασα την mama x2 και πήγα στην Παρχαρίδου.....ενθουσιάστηκα! Το άτομο έχει γνώσεις, χωρίς να κάνει επίδειξη. Απλή, ήρεμη, αλλά και αποφασιστική όπου χρειάζεται... με τσαμπουκά που λένε! Χαχαχα. Αυτό νομίζω θέλει κάθε γυναίκα από τον γιατρό της, να νιώθει ότι είναι σε καλά χέρια. Θα σου γράψει ό,τι εξετάσεις χρειστεί για το πρόβλημμά σου και δεν δίνει θεραπείες "κουτουρού"! Έχω στείλει άλλες 2 φίλες μου. Mama x2 σ΄ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...