Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Edit admin γιατρος


eva1977

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Eva1977 και από μένα!

Λογικά θα λές για εκείνον που εργάζεται στο edit admin.

Αν είναι όντως αυτός, θα σου πω ότι είναι παρα πολύ καλός και χειρούργος και μαιευτήρας. Το μόνο μειονέκτημα, για μένα τουλάχιστον είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των τοκετών του, αφορα τις καισαρικές.

Έχει τη δική του γνώμη και θεωρία στο θέμα αυτό. Κατά τ' άλλα θεωρείται από τους καλύτερους στο ΙΑΣΩ.

Τον γνώρισα όταν δούλευα εκεί πριν απο 4½ χρόνια

Απο αμοιβές δεν ξέρω να σου πω!

Φιλάκια και με το καλό!!!!!!

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Είχα τον συγκεκριμένο γιατρό αρκετά χρόνια πριν γεννήσω και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Γενικά ήμουν πολύ ευχαριστημένη, αν και έχει ένα στυλ αυθεντιας που δεν σε αφήνει εύκολα να συνομιλήσεις μαζί του. Στον τοκετό όμως δυστυχώς καταλήξαμε σε καισαρική χωρίς να με έχει πείσει για τους λόγους. Στις καισαρικές του είναι εξαιρετικά καλός, σε 3 μέρες είχα φύγει από το νοσοκομείο και με ελάχιστους πόνους. Αν όμως σε ενδιαφέρει να γεννήσεις φυσιολογικά νομίζω ότι θα πρέπει να τον αποφύγεις, καθώς δεν το παλεύει καθόλου προς αυτήν την κατευθυνση. Τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημέρα

εχω κανει δυο φυσιολογικούς τοκετούς στο edit admin με δική τους παρότρυνση αν και θα προτιμούσα την καισαρική του ζιωγα τελικα. η αδερφή μου γέννησε με καισαρική και είναι απίστευτα καλός δεν ειχε καμία διαφορά με εμένα που γέννησα φυσιολογικά. είναι απίστευτος γιατρός εχω στείλει παρα πολύ κοσμο και ολοι είναι πολυ ευχαριστημένοι. οι περισσότεροι εχουν γεννήσει φυσιολογικά. κανένασ δε θα σε πιέσει για το αντίθετο..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
καλημέρα

εχω κανει δυο φυσιολογικούς τοκετούς στο edit admin με δική τους παρότρυνση αν και θα προτιμούσα την καισαρική του ζιωγα τελικα. η αδερφή μου γέννησε με καισαρική και είναι απίστευτα καλός δεν ειχε καμία διαφορά με εμένα που γέννησα φυσιολογικά. είναι απίστευτος γιατρός εχω στείλει παρα πολύ κοσμο και ολοι είναι πολυ ευχαριστημένοι. οι περισσότεροι εχουν γεννήσει φυσιολογικά. κανένασ δε θα σε πιέσει για το αντίθετο..

 

 

Καλησπέρα και από μένα.

Μήπως θα μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένη όταν λές "οι περισσότεροι έχουν γεννήσει με φ.τ "? Για πόσα άτομα μιλάς?

Συγνώμη για την ερώτηση, αλλά δούλεψα 2 χρόνια στο ΙΑΣΩ και απο τους 50 τοκετούς που είχε τον μήνα, οι 48 ήταν με κ.τ.

Έμεινα κατάπληκτη με τη δουλειά που κάνει στην κ.τ και είναι πολύ αξιόλογος γιατρός με πολλές και σφαιρικές γνώσεις, αλλά πολλά υψηλά ποσοστα κ.τ

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Η ξαδέλφη μου γέννησε στο edit admin δυο παιδιά και την άλλη εβδομάδα θα γεννήσει το τρίτο.

Και στους δύο τοκετούς μέχρι και την τελευταία στιγμή προσπαθούσε να την πείσει να κάνει καισαρική. Ο σύζυγος της ξαδέλφης μου είναι και ο ίδιος γιατρός και του το ξέκοψε από την αρχή. Συγκεκριμένα του είπε ότι, αν η φύση θέλει να κάνει τη δουλειά της και να γεννήσει φυσιολογικά, θα πρέπει να γεννήσει φυσιολογικά. Τώρα στο τρίτο παιδί πάει πάλι για φυσιολογικό τοκετό, εκτός κι αν προκύψει κάποια δυσκολία και απαιτηθεί καισαρική.

Επίσης, edit admin είχε αναλάβει και την άλλη μου ξαδέλφη (η οποία είχε πάει συστημένη από την πρώτη) και εξαιτίας ενός προβλήματος στο β' επιπέδου έπρεπε να διακόψει την κύηση. Ο edit admin της είπε να της κάνει καισαρική, όμως η κοπέλα επέμεινε να γεννήσει φυσιολογικά κι ας ταλαιπωρούντα, γιατί δεν ήθελε να κάνει καισαρική για ένα μωρό που δε θα ζούσε. Τελικά η επιλογή της τη δικαίωσε. Μετά από πολλούς πόνους κατάφερε και έκανε φυσιολογικό τοκετό.

Μέσα στην τρέλα της εκείνες τις μέρες η ξαδέλφη μου δεν έψαξε περαιτέρω το πρόβλημα του εμβρύου και προχώρησε στη διακοπή της κύησης. Εκ των υστέρων που συνήλθε και το έψαξε, ανακάλυψε πως θα μπορούσε με τη γέννηση του παιδιού να κάνει χειρουργείο και να διορθώσει το πρόβλημα του παιδιού. ΄

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως, εγώ προσωπικά θα ήθελα, αν με αξιώσει ο θεός να γεννήσω, να κάνω καισαρική τομή. Φοβάμαι πολύ το φυσιολογικό τοκετό.

Μέχρι πέρσι ήμουν υπέρμαχος του φυσιολογικού τοκετού αλλά μετά από όσα έχω διαβάσει και διάφορα που έχουν συμβεί σε άλλες κοπέλες, φοβάμαι πολύ να γεννήσω με φυσιολογικό τοκετό κι έχω αναθεωρήσει.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πάντως, εγώ προσωπικά θα ήθελα, αν με αξιώσει ο θεός να γεννήσω, να κάνω καισαρική τομή. Φοβάμαι πολύ το φυσιολογικό τοκετό.

Μέχρι πέρσι ήμουν υπέρμαχος του φυσιολογικού τοκετού αλλά μετά από όσα έχω διαβάσει και διάφορα που έχουν συμβεί σε άλλες κοπέλες, φοβάμαι πολύ να γεννήσω με φυσιολογικό τοκετό κι έχω αναθεωρήσει.

 

Οχι κοπέλα μου μην χάνεις την πίστη σου σε αυτό που πίιστευες εξαρχής είναι και το πιο σωστό.Πίστευε και μή ερεύνα.Κάνε μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο είναι δωρεάν σε κάποια μαία να θωρακίσεις τον ευατό σου με γνώση και πίστη ώστε να ξέρεις τη διαδικάσια ακριβως.Ο φόβος είναι ανασταλτικός παράγοντας και δεν σε κάνει να αποφασίζεις με καθαρό μυαλό.

Ο θηλασμός είναι μια ΥΠΕΡΟΧΗ σχέση(δεν είναι γάλα σε κονσέρβα)Η κατσικούλα θηλάζει το κατσικάκι, η γαιδουρίτσα το γαιδουράκι,η γατούλα το γατάκι, γιατί οχι και ο άνθρωπος το ανθρωπάκι...

Link to comment
Share on other sites

Εμενε με ξεγεννησε ο edit admin 31/12/08 και δεν μου εκανε κανενα λογω για καισαρικη. Ισα ισα επειδη ειχα πολυ δυσκολο τοκετο γιατι η μικρη δεν ερχοταν με την σωστη θεση το παλεψε πολυ και τελικα γεννησα φυσιολογικα. Επισης εχουν γεννησει αλλες δυο φιλες μου σε αυτον και γεννησαν φυσιολογικα ωρις να τους προτεινει καισαρικη. Μενω εκπληκτη με αυτα που διαβαζω. Ειναι σαν να μιλαμε για αλλο γιατρο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, εγώ προσωπικά θα ήθελα, αν με αξιώσει ο θεός να γεννήσω, να κάνω καισαρική τομή. Φοβάμαι πολύ το φυσιολογικό τοκετό.

Μέχρι πέρσι ήμουν υπέρμαχος του φυσιολογικού τοκετού αλλά μετά από όσα έχω διαβάσει και διάφορα που έχουν συμβεί σε άλλες κοπέλες, φοβάμαι πολύ να γεννήσω με φυσιολογικό τοκετό κι έχω αναθεωρήσει.

 

θα συμφωνησω και εγω με την αλλη κοπελα αν δεν υπαρχει προβλημα στον τοκετο να γεννησεις ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ δεν υπαρχει καλυτερο συναισθημα πιστεψε..δεν χρειαζετε χωρις λογους να σου κανουν τομη στην κοιλια σου ενω μπορεις να το αποφυγεις και πιστεψε με,ο φ.τ ειναι και καλυτερος για το μωρο...

http://www.dev007pfs__.pnghttp://www.line_feet_beg_minie_time_1191211200_text_f4ef20ecf0eff5ecf0eff5eae1eae920eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες,

Εχω 2 παιδιά, 12 και 8 ετών. Και τα δύο έχουν γεννηθεί απο τον κ. edit admin με φυσιολογικό τοκετό. Ειχα σχετικά δυσκολους τοκετους γιατι τα αγοράκια μου δεν ερχοταν με την σωστη θεση. Αυτός και η μαία του το πάλεψαν πολυ και τελικα γεννησα φυσιολογικα. Πραγματικά απορώ με τα παραπάνω... Είναι σαν να μιλάμε για άλλον γιατρό.

Προσωπικά έχω την καλύτερη εμπειρία απο τον συγκεκριμένο γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Θα συμφωνήσω με τις παραπάνω κοπέλες! Όντως η φήμη που έχει είναι ότι κάνει καισαρικές αλλά έγω άλλα είδα. Η αλήθεια είναι ότι το προτείνει (κάποια στιγμή σε κάποια ραντεβού) αλλά αν δει ότι δεν έχεις πρόθεση δεν επιμένει και τελικά όσο δύσκολο τοκετό κι αν έχεις το παλέυει. Μιλάω από προσωπική εμπειρία! Ήταν ιατρός μου 15 χρόνια όταν έμεινα έγκυος και του είχα εμπιστοσύνη. Στην πορεία άκουσα για τη φήμη με τις καισαρικές και είχα μεγάλη αγωνία γιατί επέμενα στο φυιολογικό τοκετό. Όταν ήρθε η ώρα το παιδί είχε λάθος θέση, μπλέξιμο με λώρο, δεν έφτασα σε πλήρη διαστολή, χωρίς επισκληρίδιο (είχα ένα ατύχημα και βγήκε η βελόνα στην 1η δόση) και 15 ώρες ταλαιπωρία και παρόλα αυτά το πάλεψε! Ήταν 5 άνθρωποι από πάνω μου 2 γυναικολόγοι και 3 μαίες...τελικά βγήκε με εμβρυουλκία, αλλά χαλάλι! Και όλες αυτές τις ώρες πέρασαν άλλες 5 δικές του και ήταν 50-50 καισαρική-φυσιολογικός. Τώρα, 2 χρόνια μετά περίπου, είμαι πάλι έγκυος στον 4ο μήνα και συνεχίζω μαζί του. Ελπίζω να μη διαψευτώ!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ γέννησα με ιατρό τον edit admin πριν 2 χρόνια. Έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη, έκανα καισαρική (το ήθελα εγώ και υπήρχαν και κάποια προβλήματα) και πιστεύω ότι είναι από τους καλύτερους ιατρούς στο edit admin. Επίσης οι τιμές του είναι πάρα πολύ καλές σχετικά με άλλους ιατρούς. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω γιατρό τον edit admin από 22 ετών, τώρα είμαι 41.Τον γνώρισα απο μία συνάδελφό μου που ήταν κοντοχωριανοί. Οι μισές κοπέλες στην δουλειά μου έχουμε τον ίδιο γιατρό. :) Και τα δύο μου παιδιά τα γέννησα με φυσιολογικό τοκετό επειδή εκείνος επέμενε.Στο πρώτο και ενώ περίμενα στην αίθουσα να γίνει διαστολή μου λέει : πάω να κάνω μια καισαρική και σε ένα τέταρτο έρχομαι. πράγματι σε ένα τέταρτο είχε έρθει. και του λέω : δεν μου κάνεις και μένα καισαρική αφού είναι τόσο γρήγορο? γιατί να περιμένω τόσες ώρες? Οχι μου λέει, εσύ δεν έχεις κανένα πρόβλημα προς το παρόν για να κάνουμε καισαρική, αν περάσει το 8 ωρο το συζητάμε.

Ο δεύτερος γιος μου κουνιόταν μέχρι την τελευταία στιγμή, δεν είχε πάρει θέση. λίγο πριν την 39 εβδομάδα , μετά απο υπέρηχο, μου λέει :έλα αυριο στο edit admin και αν είναι στην ίδια θέση θα προκαλέσουμε τοκετό. Ο μικρός φυσικά δεν ήταν και μου είπε να ξαναπάω σε μία εβδομάδα. πάω, με βλέπει -διαστολή 0- και κανονίζουμε να πάω το επόμενο βράδυ για πρόκληση. Επειδή ο μικρός κουνιόταν συνεχώς και δεν είχε καμία διάθεση να γεννηθεί, του είπα πάλι για καισαρική και πάλι αρνήθηκε. Θα το παλέψουμε , μου είπε ,μέχρι το 8 ωρο. μετά θα δούμε. Ποτέ δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι υπέρ της καισαρικής.

Α! και μία γνωστή μου που είχε τον ίδιο γιατρό , όταν γεννούσε τον παρακάλαγε να της κάνει καισαρική γιατί πόναγε, και καταλήξανε να τσακώνονται και της είπε στο τέλος ότι όσο και να φωνάζει και να απειλεί, καισαρική δεν πρόκειται να της κάνει αν δεν συντρέξει λόγος. και η νύφη μου που έχει τον ίδιο γιατρό , την ίδια αντιμετώπιση είχε και στις τρείς γέννες. καμία κουβέντα για καισαρική. Τι να πω, δεν ξέρω .....

Link to comment
Share on other sites

Kalispera

 

Kai ego exo giatro to edit admin opos eipa kai parapano den exo gennisi akoma alla mexri stigmis mou exei pei oti tha prospathisoume gia fysiologiko toketo kai an yparxei provlima mono an yparxei provlima tha kanoume kaisariki.

Ksero oti perisoteroi giatroi theloun na kanoun kaisariki gia polloys logous pou tous gnorizetai alla mexri stigmis then me exei piesei gia kati tetio.

Kai to kalo me to giatro einai oti eksetaseis poy kaneis tis kaneis mesa sto iatrio kai den xreiazetai na pygeinaineis allous, emena auto me volevei giati doulevo polles ores aki fysika i maia tou einai katapliktiki.

Einai kathara i diki mou gnomi alla kai alles gnomes einai sevastes, na po tin alitheia kai ego stin arxi ton koitaga ligo perierga alla epeidi enai ligo idiaiteros giatros.

Link to comment
Share on other sites

μένω και εγώ έκπληκτη με τα αρνητικά σχόλια για τον edit admin. η αδερφή μου δουλεύει στο ιασώ 10 χρόνια στην αίθουσα τοκετών. όταν θέλησα γυναικολόγο τον πρώτο που μου είπε είναι τον edit admin!! είναι ένας από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος γιατρός. εγώ προσωπικά δεν τον αλλάζω με τίποτα! ακόμα δεν έχω γεννησει (περιμένω αρχές σεπτέμβρη). όταν ένας γιατρός έχει 50 τοκετούς το μήνα και οι 20 είναι για διάφορους λόγους καισαρική τότε στους άλλους ακούγεται μεγάλο ποσό. πάντως τον εμπιστεύομαι είτε με καισαρική είτε με φυσιολογικό τοκετό!!!!!!! και κάτι άλλο πολύ σημαντικό....τα λεφτά που παίρνει σαν αμοιβή είναι το 1/3 από αυτά που ζητάνε άλλα γιατρουδάκια. πιστέψτε με σε αυτό! ασε που όλες οι εξετάσεις που κάνεις εκεί δεν τις πληρώνεις...(εκτός από αυτές που θα σου πει να τις κάνεις έξω πχ.επαναληπτική β'επιπέδου κα....)

Link to comment
Share on other sites

Η ξαδέλφη μου γέννησε στο edit admin δυο παιδιά και την άλλη εβδομάδα θα γεννήσει το τρίτο.

Και στους δύο τοκετούς μέχρι και την τελευταία στιγμή προσπαθούσε να την πείσει να κάνει καισαρική. Ο σύζυγος της ξαδέλφης μου είναι και ο ίδιος γιατρός και του το ξέκοψε από την αρχή. Συγκεκριμένα του είπε ότι, αν η φύση θέλει να κάνει τη δουλειά της και να γεννήσει φυσιολογικά, θα πρέπει να γεννήσει φυσιολογικά. Τώρα στο τρίτο παιδί πάει πάλι για φυσιολογικό τοκετό, εκτός κι αν προκύψει κάποια δυσκολία και απαιτηθεί καισαρική.

Επίσης, ο edit admin είχε αναλάβει και την άλλη μου ξαδέλφη (η οποία είχε πάει συστημένη από την πρώτη) και εξαιτίας ενός προβλήματος στο β' επιπέδου έπρεπε να διακόψει την κύηση. Ο edit admin της είπε να της κάνει καισαρική, όμως η κοπέλα επέμεινε να γεννήσει φυσιολογικά κι ας ταλαιπωρούντα, γιατί δεν ήθελε να κάνει καισαρική για ένα μωρό που δε θα ζούσε. Τελικά η επιλογή της τη δικαίωσε. Μετά από πολλούς πόνους κατάφερε και έκανε φυσιολογικό τοκετό.

Μέσα στην τρέλα της εκείνες τις μέρες η ξαδέλφη μου δεν έψαξε περαιτέρω το πρόβλημα του εμβρύου και προχώρησε στη διακοπή της κύησης. Εκ των υστέρων που συνήλθε και το έψαξε, ανακάλυψε πως θα μπορούσε με τη γέννηση του παιδιού να κάνει χειρουργείο και να διορθώσει το πρόβλημα του παιδιού. ΄

 

καλησπέρα...λυπάμαι πολύ για την ξαδέλφη σου πραγματικά. έπεσα από τα σύννεφα όταν διαβασα το μήνυμά σου! πάντως επειδή και εγώ είχα ένα μικρό προβληματάκι με τη β'επιπέδου το ψάξαμε τόσο πολύ που μου είπε τελικά ότι δεν συντρέχει λόγος ανυσηχίας. αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι αν σου πει ότι πρεπει να διακόψεις την κύηση τότε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πρεπει να την διακόψεις!!!! είναι από τους λίγους γιατρούς που μπορεί να σου λένε ωμά την αλήθεια αλλά ξέρουν πραγματικά για τι μιλάνε......

 

αυτή είναι η δική μου η άποψη φυσικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!

 

Έτυχε να γνωρίσω τον κ. edit admin πριν 4 χρόνια, όταν δούλευα στο edit admin!

Αναμφισβήτητα πρόκειται για έναν πάααρα πολύ καλό γιατρό, με σφαιρικές και πολύκροτες γνώσεις, στα θέματα γυναικολογίας και της μαιευτικής.

Τον θεωρώ "καλλιτέχη", ας μου επιτραπεί η φράση, σε όλων των ειδών τις επεμβάσεις είτε πρόκειται για καισαρικές είτε για γυναικολογικά προβλήματα!

Είναι πρωτοπόρος, τουλάχιστον στο χώρο του edit admin και αυτό φαίνεται στην μετεγχειρητική αντιμετώπιση των περιστατικών του. Ενώ, οι υπόλοιποι γιατροί βομβαρδίζουν στην κυριολεξία τις ασθενείς τους με αντιβιώσεις, παυσίπονα και άλλά σκευάσματα, αυτός στέλνει τις γυναίκες στους ορόφους απο τα χειρουργία, χωρίς καθετήρα και ορό (με εξαίρεση κάποιες ειδικές περιπτώσεις, που χρήζουν διαφορετική αντιμετώπιση), σαν να έχουν γεννήσει με φυσιολογικό τοκετό.

Παιρνόντας απο τους ορόφους, είναι απο εκείνους τους γιατρούς, που πάντα έχουν κάτι χρήσιμο και καινούριο να πει στο προσωπικό!

 

Το μόνο που μου είχε κακοφανεί, ήταν όταν κάποτε μου είχε πεί: "δεν καταλαβαίνω, γιατί οι γυναίκες επιλέγετε τον φυσιολογικό τοκετό, ανεχόμενες τόσες ώρες τους πόνους και την ταλαιπωρία, αφού με την καισαρική σε μισή ώρα έχετε τελειώσει".

Δεν θα αναλύσω την άποψη του, ούτε και θα την κατακρίνω και μάλιστα θα την σεβαστώ απόλυτα, αλλά διαφωνώ μαζί του για τους δικούς μου και εντελώς προσωπικούς λόγους.

 

 

Η LITSA T ΈΓΡΑΨΕ:

"Στο πρώτο και ενώ περίμενα στην αίθουσα να γίνει διαστολή μου λέει : πάω να κάνω μια καισαρική και σε ένα τέταρτο έρχομαι. πράγματι σε ένα τέταρτο είχε έρθει. και του λέω : δεν μου κάνεις και μένα καισαρική αφού είναι τόσο γρήγορο? γιατί να περιμένω τόσες ώρες? Οχι μου λέει, εσύ δεν έχεις κανένα πρόβλημα προς το παρόν για να κάνουμε καισαρική, αν περάσει το 8 ωρο το συζητάμε. "

Γιατί, τι θα γινόταν αν περνάγανε οι 8 ώρες? Σε έναν φυσιολογικό τοκετό τα χρονικά όρια και περιθώρια τα βάζουμε μόνο όταν συντρέχουν σοβαροί λόγοι.

Εγώ προσωπικά στο 1ο μου παιδί, έκανα 23 ώρες να γεννήσω και στο 2ο 15 ώρες. Βέβαια, οι έντονοι πόνοι της γέννας δεν κράτησαν πάνω απο 3 ώρες στο 1ο και 1,5 ώρα στο 2ο τοκετό. Σε καμία, όμως, απο τις 2 περιπτώσεις δεν είχα το άγχος για το πότε θα γεννήσω, ούτε και ο γιατρός μου, μου έβαλε χρονικούς περιορισμούς!

 

Τέλοσπάντων, όπως και να' χει ο κ. edit admin είναι αναμφισβήτητα απο τους καλύτερους γυναικολόγους και αυτό δεν νομίζω ότι είναι μόνο δικη μου γνώμη, αλλά και πολλοί συνάδελφοι του, του βγάζουν το καπέλο, αν και υπάρχουν και κάποιοι άλλοι, που τον σνομπάρουν και συμπεριφέρονται σαν να μην τον έχουν γνωρίσει ποτέ στη ζωή τους!

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας κι απο μενα!!Ελπιζω να βοηθησω με τις πληροφοριες που θα σας δωσω..Ο edit admin ειναι γιατρος μου εδω και 20 χρονια.Με εχει ξεγεννησει 2 φορες φυσιολογικοτατα.Τον ειχα χιλιοπαρακαλεσει και πριν αλλα και κατα τη διαρκεια του τοκετου να μου κανει καισαρικη τομη αλλα αρνηθηκε,λεγοντας μου οτι "δε μπορεις να ανοιξεις χωρις λογο μια γυναικα οταν ολα προχωρανε ομαλα και το μωρο ερχεται...να ξερεις οτι εγω θα βαλω το χερι μου μονο στην περιπτωση της επιπλοκης"

Αυτον τον ανθρωπο εγω τον εκτιμω βαθυτατα,μου εχει κανει κι αλλες επεμβασεις στην πορεια(η τελευταια ηταν κωνοειδης εκτομη) και πανω απ'όλα αυτο που του αναγνωριζω ειναι οτι....ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αισθάνομαι την ανάγκη να μιλήσω και εγώ για τον edit admin. Είναι ο άνθρωπος που χωρίς να με ξέρει, με έσωσε από βέβαιο θάνατο, ενώ ο δικός μου ο γιατρός μου έλεγε ότι χρειάζομαι ψυχίατρο. Φοβερός γιατρός και φοβερός άνθρωπος!Του χρωστάω την ζωή μου και του παιδιού μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...