Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ = ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ????????????


Recommended Posts

κορίτσια βοηθείστε λίγο την κατάσταση στο καινούριο μου σύμπτωμα!

έχει λίγες μέρες που αισθάνομαι βάρος μαζί με πόνο χαμηλά είτε δεξιά είτε αριστερά στην κοιλιά, όχι έντονο αλλά καταλαβαίνω πόνο αλλά αν κάνω πως αλλάζω θέση , αν κουνηθώ λίγο τότε φεύγει....

το μωράκι μου στην β επιπέδου μου είπε ο γοατρός ότι έχει κατέβει με το κεφαλάκι του.Λέτε να είναι η πίεση του μωρού μου ? Δεν ξέρω , βοηθήστε μεεεεεεεεεεεε

ή να είναι κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασικα δεν νομιζω οτι ειναικατι που πρεπει να σε ανυσηχει , αμα φοβασαι παρε και το γιατρο σοθ ενα τηλ για να εισια πιο σιγουρη , εγω παντως αισθανομαι περα απο τα πετρωματα και μεγαλη πιεση στην κοιλια μου με πονο , ιδιαιτερα αμα καμια μερα δεν παω τουαλετα , φυσιολογικα μωρε ειναι ολα αυτα .

Link to comment
Share on other sites

λογικά το μωράκι σου είναι..και εγώ νιώθω κάπως έτσι, αλλά στο ανάποδο!!!

είναι ακόμα με το κεφαλάκι προς τα πάνω και νιώθω απίστευτη δυσφορία και πίεση ώρες ώρες..αυτό είναι το δικό μου νέο σύμπτωμα :roll::roll::roll:

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν αλλάζεις θέση και η ενόχληση σταματάει δε νομίζω οτι είναι για να ανησυχείς! Κι εγώ είχα μικροπονάκια που δεν επιμένανε όμως- μάλλον η θέση τα ενοχλει...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...