Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γεωργαντελος, Ψαθας, Κοφινακος, Τσιγκρης, Βελεντζας


Recommended Posts

Καλησπερα στις εγκυουλες και μη , μου εχουν προτεινει αυτους τους γιατρους αλλα σε απλες εγκυμοσυνες ολοι καλοι ειναι ...

Δεν θεωρω οτι εχω φοβερα προβληματα (ελπιζω κ νομιζω δηλαδη) αλλα οπως κ να χει νοιωθεις πιο ασφαλης αν ξερεις πως ο γιατρος εχει αντιμετωπισει τετοια περιστατικα!!

 

Εχω ινομυωμα διπλα στην μητρα, μια κυστη στην δεξια ωοθηκη και πιθανον να χρειαστω περιδεση μιας κ ο τραχηλος πριν μεινω εγκυος ηταν 21 χιλιοστα!!

 

 

Την αλλη εβδομαδα κανω την αυχενικη και θα ηθελα τις γνωμες κ τις εμπειριες σας, πραγματικα το αγχος μου βαραει κοκκινα !!

 

Δεν με πειραζει αν ο γιατρος ειναι αθηνα , πειραια και γυρω γυρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Δεν έχω προσωπική εμπειρία., δυστυχώς, από αυτούς που αναφέρεις. Έχει τύχει, όμως, να πέσω στην προσωπική σελίδα του Τσιγκρη στο facebook, και μου φάνηκε...απερίγραπτος! Ο Κοφινάκος, αντιθέτως, μοιάζει σοβαρός, αν κρίνω από τις απαντήσεις του στο gyn.gr, το οποίο παρακολουθούσα φανατικά, όταν προσπαθούσα να μείνω έγκυος.

Ελπίζω να βοήθησα, έστω και λίγο...:)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μανουλα σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, απο το τιποτα κατι ειναι κ αυτο!! ;)

απλα δυσκολευομαι να πιστεψω οτι καμια κοπελα απο τις τοσες που ειμαστε εδω δεν τους ξερει :-(

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στον Ψαθα!! Τον βρηκα απο τα κοριτσια του φορουμ και απο οσα ειχα διαβασει αποφασισα να τον επισκευτω. Λοιπον ειναι παρα παρα πολυ καλος!! Γλυκος κ πολυ επικοινωνιακος επιστημονας!! Σου τον συστηνω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...
Καλησπερα στις εγκυουλες και μη , μου εχουν προτεινει αυτους τους γιατρους αλλα σε απλες εγκυμοσυνες ολοι καλοι ειναι ...

Δεν θεωρω οτι εχω φοβερα προβληματα (ελπιζω κ νομιζω δηλαδη) αλλα οπως κ να χει νοιωθεις πιο ασφαλης αν ξερεις πως ο γιατρος εχει αντιμετωπισει τετοια περιστατικα!!

 

Εχω ινομυωμα διπλα στην μητρα, μια κυστη στην δεξια ωοθηκη και πιθανον να χρειαστω περιδεση μιας κ ο τραχηλος πριν μεινω εγκυος ηταν 21 χιλιοστα!!

 

 

Την αλλη εβδομαδα κανω την αυχενικη και θα ηθελα τις γνωμες κ τις εμπειριες σας, πραγματικα το αγχος μου βαραει κοκκινα !!

 

Δεν με πειραζει αν ο γιατρος ειναι αθηνα , πειραια και γυρω γυρω

 

τώρα είδα το μνμ κ πιθανόν μέχρι τώρα (κ ελπίζω) όλα να σου έχουν πάει καλά. εγώ τώρα είμαι έγκυος κ πήγα στον Γεωργαντέλο μετά που μου τον σύστησαν, κ ακόμα πάω εκεί. είναι επικοινωνιακός και σου εξηγεί τα πάντα αλλά παραείναι χαλαρός, κάτι που μερικές φορές με ανησυχεί κ ψάχνω δεύτερη γνώμη αλλά δεν βλέπω καμία που να τον ξέρει προσωπικά...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...