Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατρος στο Ιασω


GioJim

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες και σε ολες τις μανουλες, ειμαι στον 6ο μηνα και εχω τον Κουτσικα στο Ιασω, τον ξερει καποια? Σε γενικες γραμμες ειναι καλος απλως θα ενιωθα μεγαλυτερη σιγουρια αν διαβαζα καποια σχολια και απο αλλες κοπελες που τον εμπιστευτηκαν και για φυσιολογικο τοκετο αλλα και για καισαρικη. Εχω αγχωθει απο τωρα για τον τοκετο και φοβαμαι τοσο που σκεφτομαι να του ζητησω να μου κανει καισαρικη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες και όλους σας!

Παρακαλώ πολύ θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια από εσάς γνωρίζει τον γιατρό ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) είναι στο ΙΑΣΩ και παλαιότερε ήταν και στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες και σε ολες τις μανουλες, ειμαι στον 6ο μηνα και εχω τον Κουτσικα στο Ιασω, τον ξερει καποια? Σε γενικες γραμμες ειναι καλος απλως θα ενιωθα μεγαλυτερη σιγουρια αν διαβαζα καποια σχολια και απο αλλες κοπελες που τον εμπιστευτηκαν και για φυσιολογικο τοκετο αλλα και για καισαρικη. Εχω αγχωθει απο τωρα για τον τοκετο και φοβαμαι τοσο που σκεφτομαι να του ζητησω να μου κανει καισαρικη.

ο φοβος σου ειναι απολυτα φυσιολογικος και δικαιολογημενος αλλα μην βιαζεσαι,αν εχεις ολα τα υπερ να γεννησεις φυσιολογικα γιατι να κανεις βρε κοριτσι καισαρικη?εμπιστευσου τον γιατρο σου και ολα θα πανε καλα.αληθεια τον επελεξες τωρα που εμεινες εγκυος η τον ειχες απο πριν γιτι παιζει ρολο....και μην νομιζεις μετα την επισκληριδιο δεν καταλαβαινεις χριστο....φοβερη ανακαλυψη και αξιζει τα λεφτα της....και ζεις και την εμειρια αλλιως

το παιδι σου ειναι ο μονος ανθρωπος που αγαπας ενευ ορων πριν καν τον γνωρισεις..:!:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...