Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολογος Λάζαρος Καραγιαννιδης


Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες , είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου :D και θα ήθελα πληροφορίες για τον κο Καραγιαννίδη Λάζαρο , αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει παρακαλώ ... :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Μας σύστησαν και μας τον κ. Καραγιαννιδη για εξωσωματικη! Εχει καμία σας κάποια πληροφορία? πάμε για την πρώτη μας προσπαθεία και δεν εχουμε ιδέα γενικά τι παίζει απο γιατρούς και κλινικές εξωσωματικής! Εχουμε και οι δυο μας πολυ άγχος. Αχ! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να γίνουμε σύντομα μανούλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει εγώ στον κ. Καραγιαννίδη για εξωσωματική. Δεν τα κατάφερα με δικά μου ωάρια, αλλά δεν είναι θέμα γιατρού, εγώ ήμουν ήδη χαμένη υπόθεση, το ήξερα από την αρχή, αφού δεν είχα καθόλου ωάρια, τι να σου κάνει κι ο γιατρός... Τ

Τώρα θα δοκιμάσω με δωρεά ωαρίων, με αυτόν το γιατρό πάλι, γιατί θεωρώ ότι είναι εξαιρετικός σ'αυτό που κάνει, έχει μεγάλη εμπειρία στον τομέα των εξωσωματικών και έχει δουλέψει και στην Αγγλία σε κέντρο εξωσωματικής. Φίλες μου όμως που πήγαν σ'αυτόν, είχαν επιτυχημένες προσπάθειες με την πρώτη. Μακάρι να έχεις κι εσύ, σου το εύχομαι ολόψυχα.

Αυτό που ξέρω σίγουρα να σου πω, είναι ότι δεν θα σε εκμεταλλευτεί για τα χρήματα και θα κάνει ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατόν, με επιμονή και αυτοθυσία. Επίσης είναι γνώστης του αντικειμένου, όπως ξαναείπα.

Εγώ είχα πάει σε όλους (μα όλους) τους μεγάλους και κανένας δεν ασχολήθηκε τόσο επισταμένα με όλα τα θέματά μου (ηλικία, ενδομητρίωση, θρομβοφιλία, φτωχή ανταπόκριση σε κάθε λογής πρωτόκολλο κλπ).

Σου εύχομαι καλή επιτυχία, όποιον γιατρό κι αν επιλέξεις και μην μασάς, ο επιμένων νικά!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες! πηγα κ εγω στον καραγιαννιδη κ μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. οταν πηγα ειχα ηδη κανει 3 εξωσωματικες κ 2 χειρουργεια κ ηταν ο μονος που εστιασε στο πραγματικο μου προβλημα.

θα ηθελα ομως να σας ρωτησω, μηπως γνωριζετε καποιον γυναικολογο να ειδικευεται η να εχει εμπειρια σε ΠΟΛΥΠΟΔΕς ενδομητριου? γιατι εχω μια μητρα γεματη με ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ, πραγμα που ειναι ασυνηθιστο για κοπελα της ηλικιας μου (ειμαι 31)...κ ο δικος μου γιατρος δεν εχει ξαναδει παρομοια περιπτωση. Δεν ξερω που να παω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κοριτσια!!!ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι!!θα ηθελα να μου πείτε τι γνωριζετε για τον κ.Καραγιαννιδη!!οποιαδηποτε πληροφορια θα ειναι χρησιμη!!ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

×
×
  • Δημιουργία νέου...