Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σε ποια γενεθλια τους σβησανε μονα τους το κερακι?


Recommended Posts

σε κανα μηνα θα γιορτασουμε τα πρωτα μας γενεθλια..και αναρωτιεμαι πρεπει να του μαθω να σβηνει το κερακι ή θα ειναι αδικος κοπος?

πως το μαθατε εσεις στα παιδακια σας και σε ποια ηλικια????

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου! Δεν χάνεις τίποτα να προσπαθήσεις μπορεί και να τα καταφέρει (είναι λίγο δύσκολο) αλλά μην αγχώνεσαι τα πιο πολλά παιδάκια δεν μπορούν να σβήσουν το κεράκι στα πρώτα τουε γεννέθλια. Ο γιος μου νομίζω ότι ήταν περίπου 15 μηνών που τα κατάφερε. Με το καλό να γιορτάσετε τα γεννεθλιάκια του!

a94dd1bc2e.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ τωρα που το ειπατε θυμηθηκα οτι πρεπει να αρισουμε προπονηση.. περυσι τζιφος..

βεβαια φετος πιστευω θα τα καταφερει γιατι φυσηξε το δικο μου (ασχετα που αντι για αερας βγήκε ενα τεραστιο "σαλακι" που φαινεται να αιωρειτε πανω απο την τουρτα ακομα και στις φωτογραφιες) :lol::lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα πρωτα γεννεθλια οπως ειπε η dora ο μικρος μου κοιταγε σαν χαζο!

Τωρα ξερει να φυσαει αλλα το κανει τοσο σιγα που αποκλειεται να σβησει κερακια!

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, χθες ειχε γενεθλια η μαμα μου και το κερι δεν το εσβησε η ιδια γιατι δεν προλαβε το ειχε σβησει ο μικρος το οποιο το αναβαμε και το εσβηνε μεχρι που ελιωσε ολο και ησυχασαμε.Επισης εχει σβησει και το κερακι σε ενα αλλο παρτυ.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites

athina_m μπραβο του!! καταπληκτικος ο μικρουλης σου...τοσο μικρουλης και να σβηνει τα κερακια!

εμενα ο δικος μου κανει φουυυ αλλα φυσαει πολυ σιγα και φυσικα το κανει μονο οταν θελει αυτος και οχι οταν του το ζητας...αρα δεν βλεπω να το σβυνει μονος του...δεν πειραζει...ο ξαδερφουλης του περιμενει πως και πως για να το σβησει..!!!! :wink:

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα ο γιος μου πριν κλεισει χρονο 2 βδομαδες πριν καναμε προπονιση το ειχα βαλει πισμα αλλα και ο μικρος το διασκεδαζε και οταν ηρθε η μερα το εσβησε μα την πρωτη χωρις πολλα πολλα.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ.ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...