Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΡΕΦΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑ


Recommended Posts

γνωριζει καποια κοπελα κανεναν καλο βρεφικο στα μεσογεια? ενδιαφερομαι για την μικρη μου που ειναι 15μηνων, περιοχες που εξυπηρετουν ειναι μαρκοπουλο, καλυβια, κερατεα, πορτο ραφτι.....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γνωριζει καποια κοπελα κανεναν καλο βρεφικο στα μεσογεια? ενδιαφερομαι για την μικρη μου που ειναι 15μηνων, περιοχες που εξυπηρετουν ειναι μαρκοπουλο, καλυβια, κερατεα, πορτο ραφτι.....

 

Εμένα το ανηψάκι μου 'μεγάλωσε' στο http://WWW.Lapoupee.gr, η κοπέλλα που το έχει η Αθηνά είναι εξαιρετικός άνθρωπος & κάνουν πολύ καλή δουλειά. Είναι στην Λούτσα.Δεν θυμάμαι αν παίρνουν από τόσο μωρούλια, γιατί οι περισσότεροι παιδικοί σταθμοί παίρνουν από 2 χρ. & πάνω. :) :)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση σου.....γι αυτο ρωταω για βρεφικο, αν και η λουτσα ειναι η περιοχη μου δεν με βολευει.....η πεταλουδα (λουτσα) περνει απο 6μηνων αλλα εχω προβλημα δρομολογιου γι αυτο ψαχνω προς τα εκει....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καμια δεν γνωριζει κατι? εχω κανει ηδη ενα ραντεβου με την πεταλουδα στην λουτσα(αλλα οπως ειπα και πιο πανω δεν με βολευει το δρομολογιο), χθες ειδα τον "ουρανιο τοξο" στο πορτο ραφτη, την παρασκευη θα δω τον "χαρουμενες πασχαλιτσες" κερατεα και τελος την αλλη βδομαδα τον "babysteps" μαρκοπουλο....μετα θα συγκρηνω και θα καταληξω, θα ηθελα ομως την γνωμη σας για καποιον απο αυτους τους σταθμους θα με βοηθαγε πολυ.....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δες και τον ήλιο στο Πόρτο Ράφτη, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια (αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία, μην σε πάρω στο λαιμό μου)

 

σε ευχαριστω μαρια για την απαντηση σου.....αλλα εχω την εντυπωση οτι ειναι παιδικος δεν ειναι βρεφικος....μπηκα και στο site του αλλα λεει μονο για παιδικο, οποτε θα αρκεστω σ' αυτα τα τεσσερα.....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

φίλη μου μόνιμη κάτοικος ΠΡ έβαλε την κορούλα της εκεί από 14 μηνών. Έχουν ξεχωριστό τμήμα για παιδάκια μέχρι δύο ετών, απλά παίρνουν μέχρι 5-6 παιδάκια αυτής της ηλικίας, ενώ στα μεγαλύτερα τμήματα παίρνουν περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

μαρια σε ευχαριστω και παλι....εκανα ενα ραντεβου με εναν βρεφικο στην κερατεα ο οποιος ειναι κοντα με την δουλεια του αντρα μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη, την τεταρτη βλεπω και τον τελευταιο στο μαρκοπουλο και μετα καταληγω....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

με το καλό! και σιδεροκέφαλο το κοριτσάκι σου!!!

ευχαριστουμε πολυ....χαχχαα απο μικρη στα βασανα....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ αχ αχ αχ κοριτσια μεγαλο το μπερδεμα.....ειμαι αναμεσα στις πασχαλιτσες στην κερατεα και στο babysteps στο μαρκοπουλο....ειναι και οι δυο πολυ καλοι, οι διαφορες ειναι: 30ευρω τον μηνα πιο ακριβο το δευτερο, οι πασχαλιτσες κοιμιζουν τα μωρα σε κουνιες ενω ο αλλος σε παρκοκρεβατα, επισης εχει μεγαλυτερο χωρο για να παιξουν απο τον δευτερο,αυτο που με προβληματισε ειναι οτι ο δευτερος σταθμος μπορει να μπει και σε προγραμμα εσπα ενω ο πρωτος πρεπει να συμπληρωσει τα 2,5χρονια της.....εχω μπερδευτει παρα πολυ θα με βοηθουσατε αν καποια κοπελα ειχε συνεργαστει με καποιον απο τους δυο σταθμους....περιμενω τις γνωμες σας...

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

kalhspera...kai me olo to tharos...giati prepei toso mikro na paei se paidiko stathmo?

 

 

καλησπερα, διοτι σε λιγο καιρο ξεκιναω δουλεια....και οι γιαγιαδες δεν μπορουν (η μια ειναι μακρυα και η αλλη εργαζεται) οποτε καταληγουμε σε παιδικο....

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...