Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Εγώ πάντως πριν 2 εβδομάδες έκανα τα 2α γενέθλια του παιδιού και πλήρωσα για 2 ώρες 60 ευρώ (30 ευρώ η ώρα) μια κοπέλα που έκανε τον κλόουν καταπληκτική. Έκανε τα πάντα και τα παιδιά πέρασαν φοβερά. Οι τιμές που ακούω εδώ είναι πολύ υψηλές.

Ki eγώ θέλω το τηλεφωνο της!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

oxi δεν το βρήκα!Το πάρτυ έγινε χωρίς κλόουν:wink:

Οι τιμές που ζητάνε είναι εξωπραγματικές για την εποχή μας:evil:

Ακου 60-100 η ώρα:confused::confused: Αλλοι δουλευουν 8ωρο για ναπάρουν 35 ευρώ

Τωρα για τα 40 που λεει πιο πάνω η κοπελα, κάπου πάει κι ερχεται...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ εγω για 4 ωρες 100 ευρω τα εβαλε να φανε εκοψε την τουρτα τα μοιρασε και στο τελος τους εδωσε και δωρα

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.Το άλλο σάββατο θα κάνω το πάρτυ του γιού μου οποια κοπέλα έχει έυκαιρο το τηλ.με οικονομικό διασκεδαστή θα εκτιμούσα; αν μου το έστελνε.Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ εγω για 4 ωρες 100 ευρω τα εβαλε να φανε εκοψε την τουρτα τα μοιρασε και στο τελος τους εδωσε και δωρα

 

anna maria αν μπορεις στείλε μου το τηλ του κλοουν σε πμ γιατι θέλω να κάνω παρτυ στο γιο μου το άλλο σάββατοκυριακο και εχω μπερδευτει!

αλήθεια απο τις μπουρμπουληθρες εχει παρει κανεις κλοουν?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ εγω για 4 ωρες 100 ευρω τα εβαλε να φανε εκοψε την τουρτα τα μοιρασε και στο τελος τους εδωσε και δωρα

 

 

anna maria αν σου είναι εύκολο μου στείλεις κι εμένα το τηλ της κοπέλας που ήρθε? 4 ώρες 100? ? μπορείς δηλ να την κρατήσεις 2 ώρες με 50?

Σ΄ ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ εγω για 4 ωρες 100 ευρω τα εβαλε να φανε εκοψε την τουρτα τα μοιρασε και στο τελος τους εδωσε και δωρα

 

Anna maria θα εκτιμούσα πολύ αν μου έδινες και εμένα το τηλέφωνο της κοπέλας, για το παρτυ της κόρης μου.

Αν δεν θέλεις να δημοσιεύσεις το τηλέφωνο στείλε σε παρακαλώ ένα pm.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καποια κοπελα μου ζήτησε την κυρία που ειχα στη βάπτιση μας.Επειδη εκ παραδρομής έσβησα το μυνημα και δεν ξερω τον αποστολέα, παρακαλώ ξαναστειλτε μήνυμα.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ ενα μπορεις να μου δώσεις το τηλ. της κοπελας έχω τα γεννέθλια της μικρής μου. ζητάνε κατι τιμές εξωφρενικές

 

κανω face painting σε παρτυ με κλοουν μαζι,αναρρωτιεμαι πλεον ποια τιμη θεωρειται νορμαλ.σιγουρα ηταν αρκετα πριν αλλα κ τωρα με την κριση φανταζομαι οτι στους γονεις φαινονται ύπερβολικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα γνωρίζω μια κοπέλα η οποία κάνει καταπληκτικά την δουλεια της μεταμφιέζεται αναλαμβάνει διάφορα θεματα για πάρτυ επίσης κάνει θεατρικό παιχνίδι μπαλονοκατασκευες face painting κουκλοθέατρο ντύνεται με στολές διαφόρων ηρώων κτλ!!! Είναι πολυ οικονομική έχει διάφορες προσφορές και είναι παιδαγωγός την ειχα φέρει στη βάπτιση του μικρού και στο ανηψακι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

..................

κοιτα, αν αναλογιστεις οτι ενα ιδιαιτερο μαθημα βιολιου θελει περιπου 20 ευρω την ωρα. ή η νυφη μου που ειναι φιλολογος περνει 15 την ωρα μαλλον τα 50 ευρω η πρωτη ωρα και 15 για καθε επιπλεον μισαωρο για να παιξεις με πιτσιρικια....ε, μαλλον ειναι εξωφρενικο . δεν ειναι ?

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, αν αναλογιστεις οτι ενα ιδιαιτερο μαθημα βιολιου θελει περιπου 20 ευρω την ωρα. ή η νυφη μου που ειναι φιλολογος περνει 15 την ωρα μαλλον τα 50 ευρω η πρωτη ωρα και 15 για καθε επιπλεον μισαωρο για να παιξεις με πιτσιρικια....ε, μαλλον ειναι εξωφρενικο . δεν ειναι ?

 

ναι πολλα ειναι.οπως κ στα ιδιατερα με 30 και ευρω την ωρα.τουλαχιστον εκει βεβαια εχεις ενα στοχο.

 

αλλοι βεβαια περνουν κ παραπανω απο 60 για μια ωρα στα παρτυ παλι υπερβολικο

Link to comment
Share on other sites

λοιπον περσι πληρωσαμε 140 για 2 ωρες με ανιματερ με ηχοσυστημα για να τραγουδησουν, θεατρικό παιχνίδι, μπαλονοκατασκευες, (χωρις αποδειξη)ντυμενη απλα κ βαμενη κλοουν.

Φετος ειπα να δοκιμασω 1 αλλη κοπελα που ντυνεται μινι μαους που θελουμε κι εμεις και για τα ιδια πραγματα + face painting μου ζητησε 100 ( δε ρωτησα με απο δειξη η τιμη η χωρις). Και οι 2 δε με ειχαν ρωτησει ποσα παιδακια θα ναι, μονο ηλικιες.

Πως σας φαινονται οι τιμες?

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

λοιπον περσι πληρωσαμε 140 για 2 ωρες με ανιματερ με ηχοσυστημα για να τραγουδησουν, θεατρικό παιχνίδι, μπαλονοκατασκευες, (χωρις αποδειξη)ντυμενη απλα κ βαμενη κλοουν.

Φετος ειπα να δοκιμασω 1 αλλη κοπελα που ντυνεται μινι μαους που θελουμε κι εμεις και για τα ιδια πραγματα + face painting μου ζητησε 100 ( δε ρωτησα με απο δειξη η τιμη η χωρις). Και οι 2 δε με ειχαν ρωτησει ποσα παιδακια θα ναι, μονο ηλικιες.

Πως σας φαινονται οι τιμες?

Το περσινό πακέτο καλό αλλά πολλά μου φαίνονται.

 

Για το φετεινό, πάρα πολλά !!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

λοιπον περσι πληρωσαμε 140 για 2 ωρες με ανιματερ με ηχοσυστημα για να τραγουδησουν, θεατρικό παιχνίδι, μπαλονοκατασκευες, (χωρις αποδειξη)ντυμενη απλα κ βαμενη κλοουν.

Φετος ειπα να δοκιμασω 1 αλλη κοπελα που ντυνεται μινι μαους που θελουμε κι εμεις και για τα ιδια πραγματα + face painting μου ζητησε 100 ( δε ρωτησα με απο δειξη η τιμη η χωρις). Και οι 2 δε με ειχαν ρωτησει ποσα παιδακια θα ναι, μονο ηλικιες.

Πως σας φαινονται οι τιμες?

 

θα σου πω για το συνιθισμενο το οποιο βεβαιω αλλαζει αναλογα το παρτυ η την προσφορα.συνηθως παιρνουν 60-7ο- την ωρα συν 15-20 το μισαωρο.αν ο κλλοουν δεν ξερει βαψιμο η δεν κανει καλο συνηθως το γραφειο στελνει με face painting με αλλα τοσα μη σου πω κ παραπανω.θεωρειται ισως πιο..ειδικο.

 

απο κει κ περα ειανι ανολογα αν υπαρχει αλλο ατομο αν ειναι μακρια κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γνωρίζω 2 κοπέλες οπου έρχονται μαζι στα πάρτυ παίρνουν 30? την ώρα απο ότι θυμάμαι κάνουν face painting μπαλονοκατασκευες κουκλοθέατρο ντύνονται με διάφορες στολές η έρχονται με τα ρούχα τους κάνουν κουκλοθέατρο θεατρικο παιχνίδι ομαδικά μουσικοκινητικα παιχνίδια στο ανηψακι μου έφεραν δώρα για όλα τα παιδάκια και αναλαμβάνουν και θεματα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα! Εγώ το Σάββατο έκανα τη γιορτή της κόρης μου κ πήρα μια προσφορά από γνωστή πιτσαρία! 2 ώρες κοπέλα που εγώ είχα ζητήσει να ντυθεί νεράιδα επειδή τα παιδιά ήταν τα περισσότερα μικρά(11 παιδιά 2-6 χρονών) κ δεν ήθελα να φοβηθούν από το κλόουν(επιλέγεις άντρα-γυναικα κ τι θες να ντυθεί) + 4 τεράστιες πίτσες(περίπου 100 κομμάτια-από φαγητό μπορείς να επιλέξεις κ κάτι άλλο) 109 ευρώ! Η κοπέλα ήταν εκπληκτική με τα παιδιά τα ζωγράφισε κιόλας κ πέρασαν πολύ πολύ όμορφα! Εγώ ήταν η πρώτη φορά που είχα επαφή με διασκεδαστή οι περισσότεροι όμως γονείς είχαν ξαναδεί κ είπαν κ εκείνοι ότι πραγματικά η κοπέλα ήταν απίστευτη!;)

 

μηπως εχεις στοιχεια της κοπελας?? Φανταζομαι μπορουμε να ζητησουμε καποια συγκεκριμενη!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω για το συνιθισμενο το οποιο βεβαιω αλλαζει αναλογα το παρτυ η την προσφορα.συνηθως παιρνουν 60-7ο- την ωρα συν 15-20 το μισαωρο.αν ο κλλοουν δεν ξερει βαψιμο η δεν κανει καλο συνηθως το γραφειο στελνει με face painting με αλλα τοσα μη σου πω κ παραπανω.θεωρειται ισως πιο..ειδικο.

 

απο κει κ περα ειανι ανολογα αν υπαρχει αλλο ατομο αν ειναι μακρια κτλ..

 

Εγώ πάλι στο πάρτυ των μικρών μου φώναξα 2 κοπέλες που έκαναν μπαλονοκατασκευες face painting διαγωνισμούς δωράκια και παιχνίδι ντυμένες μικυ κσι μίνι και πλήρωσα 90? αν θέλετε σας στέλνω τηλ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...