Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιαουρτακια απο lidl


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.Ηθελα να σας ρωτήσω αν δίνετε στα μωράκια σας τα γιαουρτάκια του lidl fruit king.Φαίνονται καλα και γράφουν οτι παρασκευάζονται στη Γερμανία,τα έχει δοκιμάσει καμια στα παιδάκια της?Εχετε ακούσει κάτι αρνητικό?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα.Ηθελα να σας ρωτήσω αν δίνετε στα μωράκια σας τα γιαουρτάκια του lidl fruit king.Φαίνονται καλα και γράφουν οτι παρασκευάζονται στη Γερμανία,τα έχει δοκιμάσει καμια στα παιδάκια της?Εχετε ακούσει κάτι αρνητικό?

 

 

Λογω εργασειας μου μπορω να σε διαβεβαιωσω απο ελεγχους που εχω κανει οτι η συγκεκριμενη εταιρεια ειναι ισως η μονη στον ελλαδικο χωρο που τηρει ολους τους κανονες υγεινης!

Οσον αφορα τα προιοντα τους εχουν τις απαραιτητες ετικετες, επισης τα τροφιμα μεταφερονται με ειδικο ψυγειο στο χωρο των ψυγειων και οχι με το καροτσι!

Δεν ξερω αν ειναι καλα τα γιαουρτια δεν εχει τυχει να παρω παντως εγω θα το δοκιμαζα και αν δεν με ενοχλουσε κατι στην οσμη, την γευση , το χρωμα ή κατι αλλο θα το εδινα στο μωρο!

Link to comment
Share on other sites

το εχω παρει πολυ ζαχαρη της τα πηρα 2-3 φορες μικρη 10-12 μηνων δεν της πολυαρεσε και το αφησαμε

πριν ενα μηνα της αρεσε η ζωγραφια με τον γατουλη και τα ζητησε μονη της αλλα παραπανω απο μια κουταλια δεν εφαγε τα εφαγαν τα γειτονακια μας που μας επισκεφτηκαν για παιχνιδι 4-5 που ζητησε η μικρη να τα ανοιξουμε τα εφαγαν οι κοτες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.Ηθελα να σας ρωτήσω αν δίνετε στα μωράκια σας τα γιαουρτάκια του lidl fruit king.Φαίνονται καλα και γράφουν οτι παρασκευάζονται στη Γερμανία,τα έχει δοκιμάσει καμια στα παιδάκια της?Εχετε ακούσει κάτι αρνητικό?

 

Η μεγάλη μου ένα φεγγάρι δεν έτρωγε κανένα γιαούρτι εκτός από αυτά που τα δοκίμασε κατά τύχη!!

Βέβαια όλα αυτά δεν είναι γιαούρτι αλλά επιδόρπια γιαουρτιού και οι άλλες επώνυμες εταιρείες το ίδιο γράφουν. Ο παιδίατρος μου καθώς και ορισμένα παιδικά γάλατα δεν τα πρότεινε άσχετα αν εμείς τα δοκιμάσαμε.

Τα συγκεκριμένα δεν είναι καθόλου ξινά γι αυτό τους άρεσαν πολύ και στα δυο μου μικρά. Δεν έχω βρει ποτέ κανένα αλλοιωμένο και ήταν πάντα σε άψογη κατάσταση. Βέβαια γιαούρτι είναι μόνο το λευκό το θυμίζω αν το τρώνε όμως.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...